Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Üdv mindenkinek.

'98-as Opel astra GL x14xe motoros autóm néha villogtatja a "hibalámpát". Hidegen nem csak 80fok körül . Ez kb 2 hete kezdődött. Néha csak 5 másodperc de van hogy 1 percig tart. Tettem bele új gyári lambdaszondát mert volt. Hiba nemhogy megszünt, de 1500 körüli fordulaton rángat mint a fene. Kezd idegesíteni. Anyagilag most nem tudok kivitelezni egy diagnosztikát.Még alkatrész sem biztos.Amit eddig ellenőriztem -alapjárati mágnes,folytószelepállás poti, levegő hőmérő szenzor, map szenzor.Mind ok. Ezeket cseréltem át másik astráról ugyanaz a gond. Ellenállás értékek ok.

Valakinek valami tippje lenne megköszönném.Esetleg lehet-e ezen kivillogtatni hibakódot? :)

1. Üdv a fórumon!

2. Lehet kivillogtatni itt volt már szó róla, hogyan

Link to comment
Megosztás:

talán Salgótarján:)

OFF

Mondjuk, ha a "Győzike" logika mentén haladunk, akkor valóban csak az lehet, mert Megyerben (Győzike szülőfaluja)

nincs szalon :)

És itt jegyezném meg, hogy Győzike számomra nem Salgótarjáni, hanem Nógrádmegyeri falusi romagyerek.

Nomeg tényleg van egy pólóm amire ez van írva: "SALGÓTARJÁNI VAGYOK DE NEM ISMEREM GYŐZIKÉT"

Saját ötlet, egyedi gyártás....

Tüntető jelleggel büszkén szoktam hordani az országban mindenhol :(

ON

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi

és akkor még egy idevágó kérdés

dárga és nehéz úgy megcsinálni a kp-i zárat hogy távirányításkor ne csak az irányjelző villanjon egyet hanem:

- az ablak is felmenjen?

- pittyegő hangot is adjon?

- pittyegő hangot is adjon, de DUDA formájában, tehát a duda szóljon egy rövidet?

Link to comment
Megosztás:

és akkor még egy idevágó kérdés

dárga és nehéz úgy megcsinálni a kp-i zárat hogy távirányításkor ne csak az irányjelző villanjon egyet hanem:

- az ablak is felmenjen?

- pittyegő hangot is adjon?

- pittyegő hangot is adjon, de DUDA formájában, tehát a duda szóljon egy rövidet?

elvileg kivitelezhető,kell egy ütemadó relé,egy dióda,és kábel hegyek,no meg időőő

Link to comment
Megosztás:

OFF

Mondjuk, ha a "Győzike" logika mentén haladunk, akkor valóban csak az lehet, mert Megyerben (Győzike szülőfaluja)

nincs szalon :)

És itt jegyezném meg, hogy Győzike számomra nem Salgótarjáni, hanem Nógrádmegyeri falusi romagyerek.

Nomeg tényleg van egy pólóm amire ez van írva: "SALGÓTARJÁNI VAGYOK DE NEM ISMEREM GYŐZIKÉT"

Saját ötlet, egyedi gyártás....

Tüntető jelleggel büszkén szoktam hordani az országban mindenhol :(

ON

na látod:)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippet de nálam így nem működik a kivillogtatás.

Akkor neked össze kell kötözgetni lábakat, majd az okosabbak megmondják melyiket, de a panelt a kézifék előtti/alatti(markolat) műanyag fedél alatt találod (ha jól emléxem).

Link to comment
Megosztás:

és akkor még egy idevágó kérdés

dárga és nehéz úgy megcsinálni a kp-i zárat hogy távirányításkor ne csak az irányjelző villanjon egyet hanem:

- az ablak is felmenjen?

- pittyegő hangot is adjon?

- pittyegő hangot is adjon, de DUDA formájában, tehát a duda szóljon egy rövidet?

Nekem imigyen müxik gyárilag, csak nem a duda üvölt nyitásnál meg zárásnál, az csak riasztásnál (szeretnek is a szomszédok, ha bentmarad egy légy véletlen :) )

Link to comment
Megosztás:

Nekem imigyen müxik gyárilag, csak nem a duda üvölt nyitásnál meg zárásnál, az csak riasztásnál (szeretnek is a szomszédok, ha bentmarad egy légy véletlen :) )

nekem még igy is elég hangos a központim,pittyenés nélkül,mikor osonok haza egy hölgytől megőrülök,hogy akkorát csattan,mint állat,az egész utca felébred rá.....

Link to comment
Megosztás:

nekem még igy is elég hangos a központim,pittyenés nélkül,mikor osonok haza egy hölgytől megőrülök,hogy akkorát csattan,mint állat,az egész utca felébred rá.....

Hát ilyen szitunál egyébként is érdemesebb nyitva hagyni, ha rohanni kell ne keljen várni a nyitásra :(

Egyébként az opelnek tényleg nem a leg halkabb a mágnese (szerintem valami kisipari orosz licenc lehet :) )

Link to comment
Megosztás:

No nekem is lenne egy kérdésem.

1-2 hete feltünt, hogy (nevesen 2 alkalommal) azt csinálta a szekér, hogy indítás után közvetlen nem volt szervóm :) De szó szerint értsétek, semmi.

néhány másodperc után halkan lehetett hallani egy mélyről emelkedő hangot, gyakorlatilag a szervóelektronika rádöbbent, hogy ébresztő, és szép komótosan kitörölte a csipát a szeméből, megkávézott és visszakérdezett, hogy biztos menni kell?

kb 20-30 másodperc az az intervallum, ami alatt "felpörög" és normálisan dolgozik (ergó hallani rendesen az elektronika hangját kormány mozdításnál, hogy gépészkedik, majd visszaáll alapjáratra)

Ezt eddig kivétel nélkül viszonylag hideg indításnál csinálta és összesen 2-szer, de piszkosul zavar, mert tuti csak rosszabb lesz, ha nem járok a végére időben.

Mi okozhatja ezt a jelenséget?

Köszönet és üdv.

Link to comment
Megosztás:

nekem is van egy hasonló gondom. amikor központival zárom, akkor villan mindegyik irányjelző, de amikor riasztóval zárom, akkor csak az egyik oldala villan. utólag lett beépítve a riasztó, én már így vettem. nagy meló lenne megoldani, hogy mindegyik felén villanjon? ha egyáltalán házilag megoldható.

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Nekem imigyen müxik gyárilag, csak nem a duda üvölt nyitásnál meg zárásnál, az csak riasztásnál (szeretnek is a szomszédok, ha bentmarad egy légy véletlen :P )

nekem a zár erős KATTANÁSÁT hallani csak, gyárilag

bár, ezen nem tudom gyári e egyáltalán valami ha két kulcsom van pótkulcs nélkül :)

ja, 3 duda van, 1 pár a sima, 1 a riasztó és 1 pár a harsona

elég lenne egy PITTY PITTY :(

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
No nekem is lenne egy kérdésem.

1-2 hete feltünt, hogy (nevesen 2 alkalommal) azt csinálta a szekér, hogy indítás után közvetlen nem volt szervóm :) De szó szerint értsétek, semmi.

...

nekem néha induláskor kell várni pár mp-et, nem tudom ez hiba e, eddig nem zavart túlságosan...

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
nekem is van egy hasonló gondom. amikor központival zárom, akkor villan mindegyik irányjelző, de amikor riasztóval zárom, akkor csak az egyik oldala villan. utólag lett beépítve a riasztó, én már így vettem. nagy meló lenne megoldani, hogy mindegyik felén villanjon? ha egyáltalán házilag megoldható.

nekem riasztónál is mind a két oldal megy...

Link to comment
Megosztás:

nekem néha induláskor kell várni pár mp-et, nem tudom ez hiba e, eddig nem zavart túlságosan...

Ez tuti nem normális, hisz eddig ilyen nekem nem volt, meg eddig is csak 2 alkalommal kb egy hét különbséggel produkálta a jelenséget. Biztos hogy hiba, csak nem dudom mire visszavezetni, mer minden közbenjárás nélkül beindul, csak nem rögtön :)

Link to comment
Megosztás:

Ez tuti nem normális, hisz eddig ilyen nekem nem volt, meg eddig is csak 2 alkalommal kb egy hét különbséggel produkálta a jelenséget. Biztos hogy hiba, csak nem dudom mire visszavezetni, mer minden közbenjárás nélkül beindul, csak nem rögtön :)

A kis piszok... rájöttem... biztos a közelgő tali miatt, jól le akar égetni :( na majd meglátjuk ki nevet a végén :hiya: :P Mert kb egybe esik a jelenség kezdete azzal, hogy felplakátoltam a hátsó szélvédőt...

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

'98-as Opel astra GL x14xe motoros autóm néha villogtatja a "hibalámpát". Hidegen nem csak 80fok körül . Ez kb 2 hete kezdődött. Néha csak 5 másodperc de van hogy 1 percig tart. Tettem bele új gyári lambdaszondát mert volt. Hiba nemhogy megszünt, de 1500 körüli fordulaton rángat mint a fene. Kezd idegesíteni. Anyagilag most nem tudok kivitelezni egy diagnosztikát.Még alkatrész sem biztos.Amit eddig ellenőriztem -alapjárati mágnes,folytószelepállás poti, levegő hőmérő szenzor, map szenzor.Mind ok. Ezeket cseréltem át másik astráról ugyanaz a gond. Ellenállás értékek ok.

Valakinek valami tippje lenne megköszönném.Esetleg lehet-e ezen kivillogtatni hibakódot? :)

X14XE-nél nem lehet pedállal kivillogtatni a hibát. Csak az elektromos pedálosokat lehet.

Link to comment
Megosztás:

Urak!

A távirányítóban az elemtartó nem csak le volt esve a panelról, hanem az elem falához a mínuszhoz hozzá sem ért semmi, ezért egy kis alufóliával hoztuk létre az érintkezést.

De hiába, a piros led nem világít, és a forrasztás sem tökéletes, talán már le is tört...

Sőt, ha jó is lenne, mivel nem a slusszkulcs a távirányítós kulcs, ezért úgy sem lehetne újraprogramozni.

De mindez nem érdekel mert mikor a kocsi elé álltam, nyitó gomb, és NYÍLIK! :)

záró gomb, NEM ZÁR :(

hát ez félsiker,

DE ADDIG nyomkodtam, szétszedve, összerakva, körömmel, teli ujjal, míg a zárás is megy, kicsit nehezen kell nyomni, bár ha néha eltalálom azt a pontot ahol a gombok vannak, akkor simán megy, DE MŰKÖDIK :P

Amint ráérek, tökéletesítem a rendszert, alkatrészlábakkal megtoldva a jelenlegi letört érintkezőlábakat és akkor tökéletes lesz

én bementem a bontoshoz megrendelte 2nap és megvolt az uj nem is drágán.

Bár itt jön egy kérdés:

nem lehet kapni bontóból távirányító keretet? panel és kulcs nélkül?

és akkor a jó tartót forrasztom a panelhez és a gombok is jók lennének...

http://www.youtube.com/watch?v=2Eq22ueHl_o

Link to comment
Megosztás:

nekem néha induláskor kell várni pár mp-et, nem tudom ez hiba e, eddig nem zavart túlságosan...

hát nekem azonnal van,meg kellene nézni,hogy mennyire esik le az akksifeszkó inditásnál,ugye ha nincsen elég áram nincsen szervó sem......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.