Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Szerintetek mi lehet az generátor szíjjal mostanában amióta hidegek a reggelek azóta az első reggeli indításnál megcsúszik az ékszíj utána napközben már nem, ezt onnan gondolom hogy amikor megcsúszik akkor hangja van de utána már nincs hangja. :)

Lehet, hogy éjjel a párás-ködös levegőből finom vakrozsda alakul ki az ékszíjtárcsán, aztán pár fodulat után lekopik és elcsendesedik. Ilyen időben a fékek is megnyikkanhatnak az első fékezéskor emiatt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok írtátok a vezérműtengely törést,a meglazult vagy nem jól meghúzott csavarok miatt,arra gondoltam,hogy a főtengelyt,és a hajtókarokat is csavarok fogják,akkor az is meglazulhat,vagy gyárilag nem megfelelően húzták meg.

Ennyire azért ne legyél bizalmatlan. Mégse falusi szekérgyár az Opel, most kicsúszott neki egy rossz széria ezzel a gonddal, el is sumákolták egy ideig, de azért nem fog széthullani minden csavarkötés (remélem :) ).

Link to comment
Megosztás:

Háát igen...

Azért mindenképp kívácsi leszek 1-2 konkrét esetre is majd.

Remélem megírjátok

bele ám...

Freeze: szvsz ha egyszer kijön hivatalosan (mert ugye még nem az), és megjelentél a meghúzáson a szakszervizben (dokumentálva), na majd utána reklamálhatsz, ha tört a tengelyed... utólag nem hiszem, hogy bármit tehetek...

Link to comment
Megosztás:

Némi nemű víz tocsogott a lábam alatt <_<

Megvan a kondenzvíz a klímából...

Nekem kis páralecsapódás szokott ott lenni hideg időben. Ölég bevállalós vagy, hogy így széjjelkaptad. 1 napod ráment? Legalább nem a hűtővizedtől vettél lábfürdőt, így még mindig jobb :) Tényleg sokképű vagy :D

A gumicserét én is szépen megejtettem, kerékcsavarok zsírozva, hmmm, fincsi

Link to comment
Megosztás:

Nekem kis páralecsapódás szokott ott lenni hideg időben. Ölég bevállalós vagy, hogy így széjjelkaptad. 1 napod ráment? Legalább nem a hűtővizedtől vettél lábfürdőt, így még mindig jobb :D Tényleg sokképű vagy <_<

A gumicserét én is szépen megejtettem, kerékcsavarok zsírozva, hmmm, fincsi

hát egy jó pár órás mulatság..... :)

Link to comment
Megosztás:

...A szponzori szerződésből kifolyólag a narancssárga szerszámosdobozt fel kell tüntetni pár képen. :D Egyébként tényleg nem egy lusta gyerek Elek mesterünk. Utánajárt rendesen a dolognak.

hát persze :)

Hát nem viccelek.....ha valamit elkezdek azt addig nem hagyom abba míg kész nincs <_<

Link to comment
Megosztás:

hát persze :)

Hát nem viccelek.....ha valamit elkezdek azt addig nem hagyom abba míg kész nincs <_<

Nem maradt ki pár csavar mikor összeraktad?Te biztos szereted kirakósjátékokat is! :D

Bírom az ilyen fazonokat,nekem is van itt egy ilyen mekelek haverom.Ő olyat csinált régebben(80-as évek vége 90-es eleje),hogy

mikor megbeszéltük kinek a kocsijával megyünk este Disco-ba(most úgy mondják:party)és rá esett

a sor akkor délután nekifogott hengerfejet/tömítést cserélni a Dacia-n és mikor megrőkönyödve néztük

a szétborított kocsit nyugodtan mondta,hogy:mit izgultok,mire menni kell kész lesz!És mindig kész lett!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.