Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! A napokban észre vettem, hogy a belső külső levegő állító motor folyamatosan jár, ki is derítettem hogy a lapát tengelye eltört. Nincs véletlenül valakinet ötlete, hogy hol kaphatnék ilyet?

Lehet ezt kapni alkatrésznek? Astra G z14xep

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! A napokban észre vettem, hogy a belső külső levegő állító motor folyamatosan jár, ki is derítettem hogy a lapát tengelye eltört. Nincs véletlenül valakinet ötlete, hogy hol kaphatnék ilyet?

Lehet ezt kapni alkatrésznek? Astra G z14xep

bontó..

vagy új ami kb 15e mert csak házzal együtt van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

a segitsegeteket szeretnem kerni. Nem indul az auto (Astra G Caravan 1.4). A kulcs elforditasa utan nem tortenik semmi (a szervo, vilagitas, radio minden mukodik igy gondolom nem akkumulator gond lesz). A kulcs elforditasakor nem ad ki semmilyen hangot - abszolut csend.

Idegen helyen vagyok, husvet van, eselytelen hogy szervizbe tudom juttatni. B)

Lehet esetleg valamilyen trivialis hiba, amit sajat kezuleg le tudnak ellenorizni? Van ertelme betolassal, behuzatassal probalkozni?

Koszonom

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

a segitsegeteket szeretnem kerni. Nem indul az auto (Astra G Caravan 1.4). A kulcs elforditasa utan nem tortenik semmi (a szervo, vilagitas, radio minden mukodik igy gondolom nem akkumulator gond lesz). A kulcs elforditasakor nem ad ki semmilyen hangot - abszolut csend.

Idegen helyen vagyok, husvet van, eselytelen hogy szervizbe tudom juttatni. B)

Lehet esetleg valamilyen trivialis hiba, amit sajat kezuleg le tudnak ellenorizni? Van ertelme betolassal, behuzatassal probalkozni?

Koszonom

Villáskulcs ikon nem villog (immó hiba esetleg)? Nekem volt ilyen, hogy a bicskalulcsból elmozdult az immócsip és nem érzékelte a kocsi...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

a segitsegeteket szeretnem kerni. Nem indul az auto (Astra G Caravan 1.4). A kulcs elforditasa utan nem tortenik semmi (a szervo, vilagitas, radio minden mukodik igy gondolom nem akkumulator gond lesz). A kulcs elforditasakor nem ad ki semmilyen hangot - abszolut csend.

Idegen helyen vagyok, husvet van, eselytelen hogy szervizbe tudom juttatni. B)

Lehet esetleg valamilyen trivialis hiba, amit sajat kezuleg le tudnak ellenorizni? Van ertelme betolassal, behuzatassal probalkozni?

Koszonom

hy

lehet hogy az öninditod halt meg, probáld megkocogtatni a külsejét kalapácsal finoman!!!lehet hogy a szénkefék meghaltak benne!egy probát megér!meg nézd át a biztosizéktáblát+ a motortérben is

Link to comment
Megosztás:

hy

lehet hogy az öninditod halt meg, probáld megkocogtatni a külsejét kalapácsal finoman!!!lehet hogy a szénkefék meghaltak benne!egy probát megér!meg nézd át a biztosizéktáblát+ a motortérben is

Nekem is volt hasonló problémám nem is olyan régen, én is azt hittem, hogy tuti nem az aksi és mégis az volt! Én a helyedben kipróbálnám egy másikkal, vagy esetleg bebikázni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.