Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

A távirányító betanítással lenne egy kis gondom.

Mégpedig az hogy elméletileg annyi az egész hogy gyújtás ráad és az egyik gombot megnyom. Na most nekem a gyári az nem akar működni, próbáltam egy Zafirából átrakottal (ami jó) és azt sem tudtam betanítani.

Ezeknek kompatibilisnek kéne lenniük nem ? Vaterán is úgy árulják hogy mindegy mihez veszed csak ne gyári riasztós legyen...

Link to comment
Megosztás:

A távirányító betanítással lenne egy kis gondom.

Mégpedig az hogy elméletileg annyi az egész hogy gyújtás ráad és az egyik gombot megnyom. Na most nekem a gyári az nem akar működni, próbáltam egy Zafirából átrakottal (ami jó) és azt sem tudtam betanítani.

Ezeknek kompatibilisnek kéne lenniük nem ? Vaterán is úgy árulják hogy mindegy mihez veszed csak ne gyári riasztós legyen...

előfordulhat hogy csak géppel lehet tanítani..

pl nálam is csak azzal lehet.

Link to comment
Megosztás:

2006/08.

Lehet rájöttek, hogy ez szar.

Van valaki akinek korábbi évjáratú van, megnézné, hogy milyen a csatlakozás? Csak érdekelne, hogy évjárat után váltottak, vagy éppen azt szerelték ami van.

Én elektronikai iparban dolgozok, ott van, hogy egy alkatrészből van 4-5 beszállító is, és azt használjuk, ami olcsóbb, ha nincs akkor meg a következő olcsóbbat.

Link to comment
Megosztás:

Van valaki akinek korábbi évjáratú van, megnézné, hogy milyen a csatlakozás? Csak érdekelne, hogy évjárat után váltottak, vagy éppen azt szerelték ami van.

Én elektronikai iparban dolgozok, ott van, hogy egy alkatrészből van 4-5 beszállító is, és azt használjuk, ami olcsóbb, ha nincs akkor meg a következő olcsóbbat.

elvileg több fajta vízpumpa van :)

Link to comment
Megosztás:

szerintem ez nem tud ilyet, de utána járok :D

A Corsát megvettétek végül?

Köszi! :)

Megvettük a Corsát, úgy tűnik, egyben van. Még egyszer köszönjük a közbenjárásod! :D Meglepően fürge kis járgány, kb úgy meg, mint a régi c14se Astrám. Barátnőm már be is lakta... :D

Link to comment
Megosztás:

Szia UHUHU! A Z14XE motornál hogy működik a szelepek nyitása? Fordulat függő, hogy mikor nyit ki az összes szívó? Vagy mindig nyit az összes? Bizonyos fordulattól jobban nyitnak?

A szelep nyitása mindig ugyanolyan, mivel azt a vezműtengely végzi. Nem Honda ez... :) Az opelok a szivósorral variálnak (némelyik).

Link to comment
Megosztás:

A szelep nyitása mindig ugyanolyan, mivel azt a vezműtengely végzi. Nem Honda ez... :) Az opelok a szivósorral variálnak (némelyik).

Tyű, tök nem értek ezekhez a dolgokhoz, de nagyon érdekel. A Z14XE-nél mi történik? Mitől lódul meg feltűnően 3500-tól?

Történik valami változás a vezérlésben vagy valamiben, vagy csak egyszerűen ott érzi jól magát?

Link to comment
Megosztás:

Tyű, tök nem értek ezekhez a dolgokhoz, de nagyon érdekel. A Z14XE-nél mi történik? Mitől lódul meg feltűnően 3500-tól?

Történik valami változás a vezérlésben vagy valamiben, vagy csak egyszerűen ott érzi jól magát?

Gondolom onnantól kezdi leadni az erő meg a nyomaték maximumát,emelkedik a nyomatékgörbe! :)

Link to comment
Megosztás:

Van valaki akinek korábbi évjáratú van, megnézné, hogy milyen a csatlakozás? Csak érdekelne, hogy évjárat után váltottak, vagy éppen azt szerelték ami van.

Én elektronikai iparban dolgozok, ott van, hogy egy alkatrészből van 4-5 beszállító is, és azt használjuk, ami olcsóbb, ha nincs akkor meg a következő olcsóbbat.

Üdv.Nekem 2006/02.havi.Egy hónapja cseréltem mert tőből beletört,élvezet volt kiszedni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.