Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Wins v. Prolong....: csomó cég csinál ilyet. Lényeg, hogy rendszer tisztitó legyen, azokban van karbi, injektor stb tisztító is! :) 1 flakon 1 tank benzinhez, azt teljesen ki kell autózni és csak akkor tankolni rá!
és nem is drágák. Max 1 ezres. Tesco-ban, Auchan-ban, Baumax-ban is kapsz ilyeneket! :)
Link to comment
Megosztás:

hétvégén picit meghajottam a gépet, de 130 nál iszonyatos elkezd ránfgatni a kormány, és az egész kocsi elkezd remegni. Amkor utoljára hajtottam sokat nagy tempóba nem csinált ilyet :)

ja és ha elendegem a kormányt a kormányt akkor viszont nem megy se jobbra, se balra. Fura

Link to comment
Megosztás:

hétvégén picit meghajottam a gépet, de 130 nál iszonyatos elkezd ránfgatni a kormány, és az egész kocsi elkezd remegni. Amkor utoljára hajtottam sokat nagy tempóba nem csinált ilyet :)

ja és ha elendegem a kormányt a kormányt akkor viszont nem megy se jobbra, se balra. Fura

Centírozva mikor volt? Kátyúztál jó nagyokat mostanában?

Link to comment
Megosztás:

Mekkora a felnid?

Én ugyanis jártam úgy, amikor felraktam 4 db 225/45R17-es (használt) gumit a 17-es felnikre, 120-130tól elég durván rázott, szitált az autó! :)

Valszeg rosszul lett kicentírozva, vagy leesett egy súly. (bár ez egy nagyobb, szélesebb kerék volt...)

Lehet, hogy egy centír ellenőrzésre érdemes lenne visszavinni! :)

Link to comment
Megosztás:

Mekkora a felnid?

Én ugyanis jártam úgy, amikor felraktam 4 db 225/45R17-es (használt) gumit a 17-es felnikre, 120-130tól elég durván rázott, szitált az autó! :)

Valszeg rosszul lett kicentírozva, vagy leesett egy súly. (bár ez egy nagyobb, szélesebb kerék volt...)

Lehet, hogy egy centír ellenőrzésre érdemes lenne visszavinni! :)

15-ös felni a gyári gumikkal

a fütómű nem lehet? vagy az nem mászik el olyan könnyen?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mi lehet az oka, hogy ha egy kicsit is elfordítom a kormányt jobbra, akkor a jobb oldali kerék felöl, búgó hangot hallani? Ha egyenesen megyek, akkor semmi de mihelyst mozdítok a kormányon, már hallani lehet. Én a kerékagy csapágyra gondolok, de furcsállom, hogy csak kormány mozdulatnál jelentkezik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.