Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Az enyémnek sem tökéletes az alapjárata,ha üresben picit 1100-1200 körül tartom a fordulatot,majd lelépek a pedálról,mindig le akar fulladni. De még sosem állt le,csak nehezen talál vissza alapjáratra. Vagy ez ilyen másnak is? Mindegy,én is csináltam képet anno,enyém is ferdén kopott:

Nekem is ingadozik de néha nekem is csinált ilyet talán 1-2 * de ha megálok és olyan sokat nem de észrevehetően picit fel és le! De nem is biztos hogy alapjárati motor , elképzelhető hogy a poti szórakozik a pillangószelepnél!?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ingadozik de néha nekem is csinált ilyet talán 1-2 * de ha megálok és olyan sokat nem de észrevehetően picit fel és le! De nem is biztos hogy alapjárati motor , elképzelhető hogy a poti szórakozik a pillangószelepnél!?

Ugyanaz volt nekem is mint Szitamanónak, de nekem az alapjárati motor takarítása után lényegesen jobb lett, bár sztem így is csereérett. Csak az a baj, hogy 10 ezer az u.gy. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meleg időben csinál olyat, hogy gurulok mondjuk egy lámpa vagy körforgalom felé, és amint megáll az autó (a lábam már rég nincs a gázon), a motorfordulatszám leesik 500-ra, de nagy melegben néha le is áll. Erre tud vki valami okosat? Amúgy 12-ért láttam alapjárati motort itt. De nem hiszem, hogy amiatt lenne.

Link to comment
Megosztás:

:D

Nekem meleg időben csinál olyat, hogy gurulok mondjuk egy lámpa vagy körforgalom felé, és amint megáll az autó (a lábam már rég nincs a gázon), a motorfordulatszám leesik 500-ra, de nagy melegben néha le is áll. Erre tud vki valami okosat? Amúgy 12-ért láttam alapjárati motort itt. De nem hiszem, hogy amiatt lenne.

Nekem nem ilyen a kúpja. :D

Vagy az mindegy?

Link to comment
Megosztás:

bezony az meglehet...

Na meglett a fő hiba, mostmás pöccre indúl a gépezet.

Kicsitt visszább írtam, hogy kimértük a benyapupma teljesítményét: levettem az injektorrol a bejövő csövet és az 1 perc alatti mennyiséget simán produkálta. Utánna az volt a fura, hogy a visszavezető csőben semmilyen visszafolyás nem volt érzékelhető... Ezután ment még a tanakodás EGR, injektor tömítés stb... Aztán megmértük ismét a pumpát, de(!!!) nyomás alatt: Hát semmi, bagyis alig volt szállítás. Benyapunpa ki, gondoltik kuka, de nem. A tankban lévő benzincső volt elöregedve, és megrepedve. A benzin a tartályaban csinálta a körforgást. Most, hogy kicseréltük a rossz csövet: öröm és bodottá :sowwy:

Amúgy egy szövetes benyacső volt benne, és így is alig lehetett észrevenni rajta a lyukat, a szövet szépen eltakarta. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na meglett a fő hiba, mostmás pöccre indúl a gépezet.

Kicsitt visszább írtam, hogy kimértük a benyapupma teljesítményét: levettem az injektorrol a bejövő csövet és az 1 perc alatti mennyiséget simán produkálta. Utánna az volt a fura, hogy a visszavezető csőben semmilyen visszafolyás nem volt érzékelhető... Ezután ment még a tanakodás EGR, injektor tömítés stb... Aztán megmértük ismét a pumpát, de(!!!) nyomás alatt: Hát semmi, bagyis alig volt szállítás. Benyapunpa ki, gondoltik kuka, de nem. A tankban lévő benzincső volt elöregedve, és megrepedve. A benzin a tartályaban csinálta a körforgást. Most, hogy kicseréltük a rossz csövet: öröm és bodottá :sowwy:

Amúgy egy szövetes benyacső volt benne, és így is alig lehetett észrevenni rajta a lyukat, a szövet szépen eltakarta. :lol:

N akkor lehet nekem is lessz ilyenem , hidegen kicsit nehézkesen indulgat :lol: Mármint nem megyek vele 1-2 napot és ehhh... erölködik bár lehet nemártana feltöltenem az aksit mert 5 hónapot állt a hidegben amúgy nincs egy éves lehet egy kis graft jóljönne neki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nekem olyam promlémám van, hogy alig akar beindúlni a motor kb 3x kell indítanom, hogy beröffenjen.

Nade. Ma ahogy mentem dolgozni 2x leált a gép nem tudom miért, mentem és leállt, aztán indítottam és pöcre indúlt.

Most este indítottam a motort, de megint nem indúlt, kb 1 órán át próbálkoztunk, de nem akart beindúlni.

Minden kábelt átnéztünk, a gyergyákat is, biztosítékokat, gyujtáselosztót. Csak az volt a furi, hogy benyót nem igazán akart adni (nem üres a tank). C14NZ volt, de átalakítottuk C14SE-re.

Még egy furcsaság, hogy az aksi nem merült le pedig kb 1 órán át indítgattuk.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nekem olyam promlémám van, hogy alig akar beindúlni a motor kb 3x kell indítanom, hogy beröffenjen.

Nade. Ma ahogy mentem dolgozni 2x leált a gép nem tudom miért, mentem és leállt, aztán indítottam és pöcre indúlt.

Most este indítottam a motort, de megint nem indúlt, kb 1 órán át próbálkoztunk, de nem akart beindúlni.

Minden kábelt átnéztünk, a gyergyákat is, biztosítékokat, gyujtáselosztót. Csak az volt a furi, hogy benyót nem igazán akart adni (nem üres a tank). C14NZ volt, de átalakítottuk C14SE-re.

Még egy furcsaság, hogy az aksi nem merült le pedig kb 1 órán át indítgattuk.

Köszi

AC-relé? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nekem olyam promlémám van, hogy alig akar beindúlni a motor kb 3x kell indítanom, hogy beröffenjen.

Nade. Ma ahogy mentem dolgozni 2x leált a gép nem tudom miért, mentem és leállt, aztán indítottam és pöcre indúlt.

Most este indítottam a motort, de megint nem indúlt, kb 1 órán át próbálkoztunk, de nem akart beindúlni.

Minden kábelt átnéztünk, a gyergyákat is, biztosítékokat, gyujtáselosztót. Csak az volt a furi, hogy benyót nem igazán akart adni (nem üres a tank). C14NZ volt, de átalakítottuk C14SE-re.

Még egy furcsaság, hogy az aksi nem merült le pedig kb 1 órán át indítgattuk.

Köszi

És lett cserélve a pumpa is?

Link to comment
Megosztás:

És lett cserélve a pumpa is?

Nem. Azt is kellett volna?

Amúgy megvan a probléma, kevés volt benne a benyó, hiába ment fela mutató a piros vonalka fölé. (genya mutató)

De most a műszerfalba felgyulladt a motort hibajelző izzócska.

Gyertyák kormosak voltak, 1-2 henger talán nem ment, gyertyákat megtisztítottuk és most mind a 4 megy.

--------------------------------------------------

Közben a tesóm kiolvsta a hibakódot.

18-as. Kopogásérzékelő.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Car-társak!

Amit most írok valóban Műszaki probléma...

A minap a rendőrök félreállítottak egy közúti ellenőrzés céljából. Teljesen magabiztos voltam addig, amíg a következőket nem hallottam:

Uram, ez a forgalmi engedély lejárt!!

MIIIICSODAAAAA!

Aztakutyafáját!! Aztán hála a jó beszélőkémnek semmivel megúsztam és még jó utat is kívánt a rendőr!

(hozzá kell tennem, kellemeset csalódtam benne,bennük)

Szóval most az a problémám, hgoy van egy jó autóm, de nem használhatom.

A segítségeteket abban szeretném kérni, hogy amennyiben tudtok olyan szerelőt (lehetőleg Pesten vagy Nyíregy környékén) , aki a nullához legjobban konvergált árért meghosszabítja a forgalmi engedélyt két évvel, az szóljon.

Nekem most a legfontosabb, hogy a papír meglegyen. CSak úgy nem merem elvinni az autót vizsgára (meg nem is tudom a menetét a dolognak), mert bár jó műszaki állapotú, nem szeretném, ha egy-két apróság miatt nem kapná meg a műszakit és bebuknám a vizsga díját!

SZóval S E G Í T S É G ! ! !

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Car-társak!

Amit most írok valóban Műszaki probléma...

A minap a rendőrök félreállítottak egy közúti ellenőrzés céljából. Teljesen magabiztos voltam addig, amíg a következőket nem hallottam:

Uram, ez a forgalmi engedély lejárt!!

MIIIICSODAAAAA!

Aztakutyafáját!! Aztán hála a jó beszélőkémnek semmivel megúsztam és még jó utat is kívánt a rendőr!

(hozzá kell tennem, kellemeset csalódtam benne,bennük)

Szóval most az a problémám, hgoy van egy jó autóm, de nem használhatom.

A segítségeteket abban szeretném kérni, hogy amennyiben tudtok olyan szerelőt (lehetőleg Pesten vagy Nyíregy környékén) , aki a nullához legjobban konvergált árért meghosszabítja a forgalmi engedélyt két évvel, az szóljon.

Nekem most a legfontosabb, hogy a papír meglegyen. CSak úgy nem merem elvinni az autót vizsgára (meg nem is tudom a menetét a dolognak), mert bár jó műszaki állapotú, nem szeretném, ha egy-két apróság miatt nem kapná meg a műszakit és bebuknám a vizsga díját!

SZóval S E G Í T S É G ! ! !

Nem kell ezt túlparázni.

Autóklubhoz elvinni,állapotfelmérésre,ami van vagy 4EFt.

Ott megmondják,ha valami gond van.

Aztán viheted bárhova,vagy náluk is vizsgázhat.

Ha feketén vizsgázik,akkor meg persze drágább lesz! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Car-társak!

Amit most írok valóban Műszaki probléma...

......

SZóval S E G Í T S É G ! ! !

A KPM-nél a hivatalos vizsgadíj, bruttó 7.700,- HUF. Ehhez jön még a matrica, és az adatlap ára. A vége: 9.310,- Forint.

Ezek ugyan tavaji árak de tudtommal nem változtak, és ennél olcsóbban nem fogod megúszni.

Az ország több pontján működnek gyorsszervízek ahol be tudják mérni a féket, és a lengéscsillapítókat, pár forintért. Itt kideröl, hogy lehet e gond a vizsgán, vagy sem.

Ja még valami.

A várakozási idő max. egy hét.

Link to comment
Megosztás:

A KPM-nél a hivatalos vizsgadíj, bruttó 7.700,- HUF. Ehhez jön még a matrica, és az adatlap ára. A vége: 9.310,- Forint.

Ezek ugyan tavaji árak de tudtommal nem változtak, és ennél olcsóbban nem fogod megúszni.

Az ország több pontján működnek gyorsszervízek ahol be tudják mérni a féket, és a lengéscsillapítókat, pár forintért. Itt kideröl, hogy lehet e gond a vizsgán, vagy sem.

Ja még valami.

A várakozási idő max. egy hét.

Feltéve, hogy átmegy...nekem rosszak a tapasztalataim...

Én elvittem, hogy jó az autó aztán kicseréltük a fél fékrendszert...pedig rendes volt a srác aki vizsgáztatta...

Második vizsga előtt elmentem beméretni a felújított féket :lol: (volt benne kb. ezer km koptatás, hogy fogjon ahogy kell)

Aztán a mérés után inkább megkentem a második vizsgát biztos ami biztos...de, ha elsőre megkenem olcsóbban kijövök...

Kényes téma :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.