Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fólia


Tápiószecső

Recommended Posts

Nálam H betűs a biztonsági fólia (LLumar) és azt a felrakáskor pecsételték bele.

És műbizi is készült róla, teljesen legál a dolog. Tehát valahogy így működik mostanság.

Mi 3M-essel csináljuk, akkor itt máshogy megy úgynézki. Végülis mind1, rendben legyen.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 765
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Halihó emberek. Érdeklődnék. Le akarom fóliázni a hátsó ajtók ablakait de valahogy nincs humorom a helyén megcsinálni. Csak nem tom, hogy hogyan kell kivenni. Tudnátok segíteni, hogy hogyan kell? meg még azt szeretném megérdeklődni, hogy érdemes e és ha igen akkor milyennel fóliázzam le az elsőket hogy a yard se kötekedjen de lehesen látni, hogy van rajta valami. Előre is kösz.

Link to comment
Megosztás:

Halihó emberek. Érdeklődnék. Le akarom fóliázni a hátsó ajtók ablakait de valahogy nincs humorom a helyén megcsinálni. Csak nem tom, hogy hogyan kell kivenni. Tudnátok segíteni, hogy hogyan kell? meg még azt szeretném megérdeklődni, hogy érdemes e és ha igen akkor milyennel fóliázzam le az elsőket hogy a yard se kötekedjen de lehesen látni, hogy van rajta valami. Előre is kösz.

Hali. Kárpit le, aztán a páralehuzót ovatosan szedd le, el ne görbüljön. Én kiszedtem a vezetősint is. Aztán óvatosan ki lehet játszani az ablakot kifele, el kell buktatni, 2 emberes inkább. Elsőket nem igazán tudod szabályosan lefóliázni, ugyhogy minél világosabbat tegyél, ha nem akarsz kötözködést. A márkát meg a pénztárcád határozza meg. Ne autósboltban vegyél fóliát azért....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Látom, törés után ezt a gépet sem tudta rendesen összerakni a fakezű lakatos, jó csálé a jobb lámpája...

:) nem értem, ez nem volt törve, csak kapott mostanában egy kisebbet a lökös + letörtek a maszk rögzítő fülek, lehet, hogy azért látszik úgy.

De talán a hétvégére készlesz az új festett lökös + maszk.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Hali. Nem tud valamelyikőtök Veszprém megyében valahol valakit aki fóliázással foglalkozik és papírt is ad róla? Ja meg még az érdekelne, hogy mi kell ahhoz hogy az első ajtók ablakait is le lehessen fóliázni?

Fólia... :blink:

Egyébként tudtommal szabálytalan az első oldalsó ablakok fóliázása, úgyhogy hivatalosan nem nagyon lehet megcsinálni. B)

Link to comment
Megosztás:

Szinezett üvegre lehet sötétítő fóliát rakni?

Mármint engedéllyel a hátsókra?

Mintha lett volna róla szó, hogy a gyári színezettre, már nem szabad ragasztani.

a hátsókra tudtommal azt ragasztasz amit akarsz, ha úgy tetszik be is festheted, vagy lemezelheted, senkit sem érdekel.... asszem az elsőknél is csak az a lényeg, hogy a fény 75%-át át kell engedje fóliával együtt is. Nem hiszem, hogy lényeges, volt-e gyárilag előtte színezve, vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

a hátsókra tudtommal azt ragasztasz amit akarsz, ha úgy tetszik be is festheted, vagy lemezelheted, senkit sem érdekel....

Úgyvan. És most már a hátsó szélvédőnél is ugyanez a helyzet :blink:

Hali. Nem tud valamelyikőtök Veszprém megyében valahol valakit aki fóliázással foglalkozik és papírt is ad róla? Ja meg még az érdekelne, hogy mi kell ahhoz hogy az első ajtók ablakait is le lehessen fóliázni?

Én náluk csináltattam Zircen:

www.complettcar.hu

A műhely maga nem valami bizalomgerjesztő, de szépen dolgoznak és szvsz nem is drágán (nekem 25E volt körbe a Calibra), úgyhogy jó előre időpontot kell kérni.

Link to comment
Megosztás:

Hali. Nem tud valamelyikőtök Veszprém megyében valahol valakit aki fóliázással foglalkozik és papírt is ad róla? Ja meg még az érdekelne, hogy mi kell ahhoz hogy az első ajtók ablakait is le lehessen fóliázni?

Én csinálok hivatalosan. Ajkán, ha érdekel. Írj PÜ-t.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.