Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Apám Corsa-jának a bal hátsó lengéscsillapítója kiszakadt ma este a toronyból!! :sad5:

Jó hangja volt, mert verdesett össze-vissza. Mindezt Szlovákiában :wink:

Még jó, hogy csak a közelbe mentünk :D

az enyém is most lett kihegesztve :D

szerencsére enyémnél fokozatosan repedt be,és időbe észrelett véve,mer csüccsen le az autó hátuja :(

Link to comment
Megosztás:

Neki ez elég gyorsan bekövetkezett, sajna :wink:

Sajnos ezek a kis vasak eléggé érzékenyek a korrózióra.Bizti láttad korábban a képeket az enyémről.Szvsz még soha a 16 év során nem látott karosszériást, eltekintve kb. az 1 alakalomtól, mikor le volt zúzva a jobb hátulja.

Link to comment
Megosztás:

kivánok....

na megkérdeztem salgótarjánban ezt a szinátirási dolgot(fehérről átfesteném egy másik szinre...) hát nálunk teljesen mást mondanak...

12 ezer forintot kérnek..kell uj törzsköny..uj forgalmi...

én most ezt nem értem azt mondjátok hogy csak a szint kell átirni a forgalmiba...

vagy ebbe a köcsög városba le akarnak engem venni....???????

a faxom kivan hogy ebben a s...r városba semmit nem lehet megoldani.

felrobbanok hogy senkiházi embereket alkalmaznak a városházán..lusta nemtörődöm embereket...és az én pénzemmel akarnak játszani!!!!!

na egyenlőre ennyi...ötleteket szivesen fogadom

Link to comment
Megosztás:

én most ezt nem értem azt mondjátok hogy csak a szint kell átirni a forgalmiba...

vagy ebbe a értelmifogyatékos városba le akarnak engem venni....???????

a faxom kivan hogy ebben a s...r városba semmit nem lehet megoldani.

felrobbanok hogy senkiházi embereket alkalmaznak a városházán..lusta nemtörődöm embereket...és az én pénzemmel akarnak játszani!!!!!

na egyenlőre ennyi...ötleteket szivesen fogadom

igen ! csak a színt kell átirni..de azt nem lehet ám kézzel mivel nyomtatott a forgalmi....az új forgalmi ára minden esetben 6000 Ft -(átírás,betelt,új szín stb...)

a törzskönyvben is át kell irni ami szintén 6000 Ft... és ugyanaz a helyzet mint a forgalminál...

az emberekről szóló hozzászólásodra inkább nem reagálnék...

Link to comment
Megosztás:

Bazs látom minden változatlan.:()) Legyen a zsebedben fölös 4-500 ezer forint autó tuningra és akko talán meg lesznek az álmaid.

Nekem a Corzám eddig 360.000 Ft-ban van igaz azóta az Astrám is belekerült 170.000 Ft-be és a gyerekről nem is beszélve:). A moci és váltó még kint.....

Van lakatolás, fény, új gumik, kerélkőr, toronymerevítők, ülések...stb....

Ha pedig beszereltetni szeretnéd és nem magad csinálni, kemény játék lesz...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt, egy éve van egy Corsa A autóm. 1989-es, motorszáma C13N, 1,3i, katalizátoros.

A kérdésem a következő, hátha tudtok segíteni.

A vízhőfok jelző meleg motornál is ingadozik. Ez abban nyilvánul meg, hogy felmegy optimális értékre, majd visszaesik, újra felmegy, majd újra visszaesik. Kimértem Celsiusos hőmérővel és 12 fok az ingadozás.

Az alábbiakat cseréltem:

- hőfok gomba (gyári)

- hűtő (kb. 7 centivel magasabb, mint ami benne volt, de új)

- termosztát (wahler, ezt adták gyárinak a hivatalos opel szervízben)

- vízpumpa

- műszer (2 másikkal is ugyanezt csinálja)

- kiegyenlítő tartály

- kiegyenlítő sapka

Kérlek Titeket, akinek van valami ötlete mitől lehet ez az ingadozás, kérem írja meg.

Köszönöm előre is:

sutika

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt, egy éve van egy Corsa A autóm. 1989-es, motorszáma C13N, 1,3i, katalizátoros.

A kérdésem a következő, hátha tudtok segíteni.

A vízhőfok jelző meleg motornál is ingadozik. Ez abban nyilvánul meg, hogy felmegy optimális értékre, majd visszaesik, újra felmegy, majd újra visszaesik. Kimértem Celsiusos hőmérővel és 12 fok az ingadozás.

Az alábbiakat cseréltem:

- hőfok gomba (gyári)

- hűtő (kb. 7 centivel magasabb, mint ami benne volt, de új)

- termosztát (wahler, ezt adták gyárinak a hivatalos opel szervízben)

- vízpumpa

- műszer (2 másikkal is ugyanezt csinálja)

- kiegyenlítő tartály

- kiegyenlítő sapka

Kérlek Titeket, akinek van valami ötlete mitől lehet ez az ingadozás, kérem írja meg.

Köszönöm előre is:

sutika

Ez olybá tűnik, mint ha v.mi eletromos ingadozás okozná ezt a dolgot.De ha enyyi mindent cseréltél már, nagyon nincs miért izgulnod, mert gyakorlatilag új a hűtőrendszered! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.