Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

;) na megtaláltam a jeladót..hiányzott róla a vezeték...vagyis el volt szakadva...

na most megcsináltam

vagyis..

mikor nincs rajta gyujtás...a mutató ki van akadva...(végállásba

miko elforditom a kulcsot a mutató visszaugrik az alapállásba..

beinditom akkor megint kiakad a végállásba... :D :rolleyes:

na most akko még mi a fax csináljak vele??? :blink: ;)

ebbig jól müködött..de egyszercsak megkergült...

ez már régen volt de csak most volt lelkierőm nekiindulni..de itt már elakadtam... ;) ;)

ötlet esetleg?????

Link to comment
Megosztás:

;) na megtaláltam a jeladót..hiányzott róla a vezeték...vagyis el volt szakadva...

na most megcsináltam

vagyis..

mikor nincs rajta gyujtás...a mutató ki van akadva...(végállásba

miko elforditom a kulcsot a mutató visszaugrik az alapállásba..

beinditom akkor megint kiakad a végállásba... :D :rolleyes:

na most akko még mi a fax csináljak vele??? :blink: ;)

ebbig jól müködött..de egyszercsak megkergült...

ez már régen volt de csak most volt lelkierőm nekiindulni..de itt már elakadtam... ;) ;)

ötlet esetleg?????

Nem lehet, hogy a kábel valahol testhez ér? Vagy, hogy fel van cserélve a két kábel?

Vagyis ha egyáltalán kettö van belöle. Ezt nem tudom, mert Corsáét még nem láttam.

De, ha már réren müködött normálisan, akkor akár már a jeladód is tönkremehetett közben.

Más ötletem most így látatlanban nincs, de ha eszembe jutna valami, megosztom veled.

Link to comment
Megosztás:

QUOTE(hemi @ 2004 Mar 18, 11:24 AM)

kicsit régi dologra válaszoltál...

amugy utána irta is, hogy felment, csak a bontóba rossz tartóvasat adtak a nyereghez, ezért nem ment fel..

O.K.! Már rájöttem uj vagyok itt! Bocsi!

Szintén zenész! :rolleyes:

Egyébként merre honolsz te helyileg?

Jah, meg ha jól gondolom, akkor Bazs is szintén zenész lesz!Hamarosan! :blink:

Pesten lakozom! Corsaclub Hungary-t erösitem. Most találtam rátok kb. féléve van Corsám a Cool a verdás Laca Corzájába beleszerelmesedtem és vettem egyet magamnak! Azota épitem!

Link to comment
Megosztás:

Most hol tartasz az építéssel?

Kilakatoltam, elsöfék GSI Astra,fékszervo Kadett GSI tulajdonképpen várom a jó idöt mert eddig zima volt és rühelek fázni! De vettem motort, váltot, gólyalábat. De az elsö az volt hogy kirugtam belöle az üléseket és tettem bele Recarót+4pontos övet.

Link to comment
Megosztás:

Kilakatoltam, elsöfék GSI Astra,fékszervo Kadett GSI tulajdonképpen várom a jó idöt mert eddig zima volt és rühelek fázni! De vettem motort, váltot, gólyalábat. De az elsö az volt hogy kirugtam belöle az üléseket és tettem bele Recarót+4pontos övet.

Én a vettem bele motort, és váltót résznél tartok, a többit majd úgy szépen lassan.

Laca gépe tényleg nagyon állat.Minden téren. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.