Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

ha valaki kiváncsiságból felhívja szóljon majd az árról :unsure: kiváncsi vagyok...ritkább mint az ascona...

Ahogy a képeken van 500e, felnik nélkül 400e.

Lexmaul tuningos i30 motor van benne és már 4 éve áll a kocsi.

Még azt is tudják, hogy mijük van, mert mondták, hogy nagy valószínüséggel ez az egyetlen Spider itthon.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Van egy öreg A Corsa-m 12ST motorral. Nagyon jó kis gép, viszont egy ideje zajos a váltó (ha kinyomom a kuplungot akkor elhallgat). Kuplung szerkezet, tárcsa új benne, a kinyomócsapágyat most cseréltem, majd rögtön utána a nyeles tengely csapágyat is. Azon gondolkozom, hogy ha beleakadnék egy használható F10-es 5 sebességes váltóba (ilyen van benne) számomra elfogadható áron, akkor inkább azt cserélem le és nem állok neki a meglévőt buherálni.

Szóval ha valaki tud ilyet, azt kérem segítsen.

Köszönettel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy öreg A Corsa-m 12ST motorral. Nagyon jó kis gép, viszont egy ideje zajos a váltó (ha kinyomom a kuplungot akkor elhallgat). Kuplung szerkezet, tárcsa új benne, a kinyomócsapágyat most cseréltem, majd rögtön utána a nyeles tengely csapágyat is. Azon gondolkozom, hogy ha beleakadnék egy használható F10-es 5 sebességes váltóba (ilyen van benne) számomra elfogadható áron, akkor inkább azt cserélem le és nem állok neki a meglévőt buherálni.

Szóval ha valaki tud ilyet, azt kérem segítsen.

Köszönettel.

Nézz körbe a használtautó alkatrész rovatában, szokott pár ótó bontódni.

Ill. 20/918-15-85

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Remélem tud nekem segíteni valaki, méghozzá motorvezérlő ügyében, ugyanis nekem egy '92es 1.2i-s Corsam van, amiben a számítógép behalt, a lényegi kérdés pedig hogy tudja-e valaki hogy mi a különbség az SY és az YJ jelzésű motorvezérlő között? Amit találtam külföldiül az az hogy mindekettő '90-'93 1.2i 33kw/45le fajtához van, nekem SY van bennt, és van YJ-s (elvileg)jó computerem. Szétszedve, belenézve nagyjából ugyanazok az alkatrészek fogadnak (a nagyobb darabok típusa stimmel) valami ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Remélem tud nekem segíteni valaki, méghozzá motorvezérlő ügyében, ugyanis nekem egy '92es 1.2i-s Corsam van, amiben a számítógép behalt, a lényegi kérdés pedig hogy tudja-e valaki hogy mi a különbség az SY és az YJ jelzésű motorvezérlő között? Amit találtam külföldiül az az hogy mindekettő '90-'93 1.2i 33kw/45le fajtához van, nekem SY van bennt, és van YJ-s (elvileg)jó computerem. Szétszedve, belenézve nagyjából ugyanazok az alkatrészek fogadnak (a nagyobb darabok típusa stimmel) valami ötlet?

Meg kell nézni a lábkiosztást, és ha egyezik, akkor mehet a csere.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.