Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Régen írtam már nektek. Már majdnem kész a beltérvilágítás, csak sokat kell próbálkozni a megfelelő fényerő miatt... Szóval van vele szívás:D

De kezd a gyönyörű felé haladni számomra, legalábbis a kezdeti állapotokhoz képest.

MÁS: Olcsó megoldásra lenne szükségem ülés alacsonyításával kapcsolatban. Egyre jobban kezd zavarni, mivel most már minden nap használom a picikét. Szóval anyagilag kicsit gatya vagyok, s valami olcsó megoldásra lenne szükségem. SEGÍTSETEK!!!

Üdv mindenkinek!

Peti

Link to comment
Megosztás:

MÁS: Olcsó megoldásra lenne szükségem ülés alacsonyításával kapcsolatban. ...

Nem merem 100%-ra mondani, hogy ess neki, de egy havernak úgy volt megoldva, hogy gyári Corsa ülésnek ki volt szedegetve néhány rugója (vagy már el voltak nyúlva nagyon nem tudom -a lényeg, hogy szándékosan csinálta ilyenre), és ránézésre úgy nézett ki, mint egy hagyományos, de ha beleültél jól besüppedt és olyan volt, mintha valami kagylóban ülnél. Beleültem én is és egyáltalán nem volt kényelmetlen vagy ilyesmi. Kicsit (nem is kicsit) Árpis megoldás, de a srác azt mondta, hogy tök jó, mert a rendőrök sem piszkálják, hogy sportülés van benne :huh:

Ha van valami felesleges ülésed, azon ki tudod próbálni, de csak úgy ne ess azért neki! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Régen írtam már nektek. Már majdnem kész a beltérvilágítás, csak sokat kell próbálkozni a megfelelő fényerő miatt... Szóval van vele szívás:D

De kezd a gyönyörű felé haladni számomra, legalábbis a kezdeti állapotokhoz képest.

MÁS: Olcsó megoldásra lenne szükségem ülés alacsonyításával kapcsolatban. Egyre jobban kezd zavarni, mivel most már minden nap használom a picikét. Szóval anyagilag kicsit gatya vagyok, s valami olcsó megoldásra lenne szükségem. SEGÍTSETEK!!!

Üdv mindenkinek!

Peti

hello

valami ilyesmi:

http://duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&amp...73ecf&s=368

kellene neked. Azt nem írja, hogy dönthető, de ebben az árban mozognak azok is.

20-ért szépet lehet kifogni.

Link to comment
Megosztás:

Opelből volt GTI? :huh:

ááá, ezen túl kell lépni, sokaknak ez mindegy

a daewoo GSI-től kell rendszeresen kellemetlenül félrenéznem, majd megnyugtatnom magam, hogy kár izgulni, a tömegek szemében a 20éves corsámnak kevesebb presztizse van mint egy racer-nek... sokszor mintha tico-val közlekednék

Link to comment
Megosztás:

Az Astra kagylók belemennek A Corsába gond nélkül, de csak a Corsa GSI üléssinekkel. Teljesen kompatibilisek, ugyanis az én üléseim ugyanolyanok, mint az Astra GSI-ké.

De mélyebben azokban se fogsz ülni. :huh:

Én is azért fogom visszarakni a versenykagylókat, mert azokban legalább mélyebben ülök. A GSI ülésekben én sem férek el a 190 centimmel.

Link to comment
Megosztás:

Az Astra kagylók belemennek A Corsába gond nélkül, de csak a Corsa GSI üléssinekkel. Teljesen kompatibilisek, ugyanis az én üléseim ugyanolyanok, mint az Astra GSI-ké.

De mélyebben azokban se fogsz ülni. :huh:

Én is azért fogom visszarakni a versenykagylókat, mert azokban legalább mélyebben ülök. A GSI ülésekben én sem férek el a 190 centimmel.

Én 194cm-es vagyok, eredeti GSI üléssekkel és semmi bajom a fejtérrel. És nem becéznek nyakiglábnak...

- persze ha függőleges a támla -

Nekem ez az egyik gyengém, csak nincs fejtámlás kivitel:

http://cgi.ebay.de/Fahrer-u-Beifahrersitze...A1%7C240%3A1318

a másik:

http://cgi.ebay.de/Leder-Sitze-Opel-Astra-...bayphotohosting

top:

http://cgi.ebay.de/EKU-KONIG-K-5000-Schukr...A1%7C240%3A1318

Link to comment
Megosztás:

Nekem nagyon hátra kell tekernem az ülés támláját, hogy elférjek. De nem szeretek feküdni benne, ez nem BMW. :huh:

Ha nem lenne tetőablakom, akkor azzal simán nyernék 4-5 cm-t. De inkább marad a tetőablak és beszerelem majd a Wiechers kagylókat. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na ez az! A tetőablak.

Semmi problémám se lenne, ha lenne még 4 cm. :huh:

Azon gondolkodom, hogy át fogom alakítani az eredeti konzolt, illetve átgondolom Stefan ötletét is.

Olyan kérdésem lenne, hogy van-e vakamelyikőtöknek tallomban egy eredeti bal üléskonzol, amire nincs szüksége?(NEM GSI)

Mert úgy néztem, hogy egy kisebb lakatolási munkával megoldható lenne pár cm elcsalása. Egy kis heggesztés, flexelés, fúrás, faragás... Természetesen az eredetit meghagynám, az a biztos.

Olyan ötletet is kaptam már, hogy vigyem el kárpitoshoz, ő is tudna nekem segíteni. Ehhez mit szóltok? Mondjuk az sem két fillér. Vkinek tapasztalat?

Üdv mindenkinek!

Peti

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Van egy '89-es A Corsa Swingem, ami 5 ajtós Hatchback és az alvázszáma VSX000098L4091784. Ez a drágaság spanyol futószalagról érkezett, 5 sebességes, fehér és 1.0 -es motorszám 10S3673990 (porlasztós) . Namármost ez még a nagy lámpás verzió és kaptam hozzá keskeny lámpákat meg a hozzá tartozó hűtőmaszkot, lökhárítókat és indexeket. Az autó jelenleg közúti közlekedésre alkalmatlan egy baleset óta. A jobb első kereszttartó elszabadult és a sárvédők, a homlokfal és a motorháztető is sérült, de a motor és a hűtőrendszer sértetlen. A kérdésem csak az lenne, hogy meg lehetne-e csinálni a keskeny lámpákkal és ha igen, akkor honnan tudok hozzá első, esetleg hátsó sárvédőket, homlokfalat venni vagy rendelni? Nagyon szeretem és semmi pénzért nem válnék meg tőle. Segítségeteket nagyon megköszönném.

Tisztelettel: Paulik Gergely

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Van egy '89-es A Corsa Swingem, ami 5 ajtós Hatchback és az alvázszáma VSX000098L4091784. Ez a drágaság spanyol futószalagról érkezett, 5 sebességes, fehér és 1.0 -es motorszám 10S3673990 (porlasztós) . Namármost ez még a nagy lámpás verzió és kaptam hozzá keskeny lámpákat meg a hozzá tartozó hűtőmaszkot, lökhárítókat és indexeket. Az autó jelenleg közúti közlekedésre alkalmatlan egy baleset óta. A jobb első kereszttartó elszabadult és a sárvédők, a homlokfal és a motorháztető is sérült, de a motor és a hűtőrendszer sértetlen. A kérdésem csak az lenne, hogy meg lehetne-e csinálni a keskeny lámpákkal és ha igen, akkor honnan tudok hozzá első, esetleg hátsó sárvédőket, homlokfalat venni vagy rendelni? Nagyon szeretem és semmi pénzért nem válnék meg tőle. Segítségeteket nagyon megköszönném.

Tisztelettel: Paulik Gergely

Hali!

A www.bardiauto.hu oldalon megtudod nézni az új árát és 30% kedvezménnyel tudok segíteni a dologban!

De vhol láttam a neten, talán a Racing Bazár-on, hogy vki árul két első sárvédőt,homlokfallal,motorfedéllel,stb!

De nézd meg ezt is:

Klikk ide!

Ahogy nézem a vateran minden van,ami kellhet!

Link to comment
Megosztás:

Köszi! A vaterán a nagy lámpához vannak sárvédők és homlokfalak, de én a keskeny lámpás verzióval akarom megcsinálni, ha már 1x megvettem. Mert miért ne lehetne megcsinálni? A Bárdi Autó az egész jónak tűnik...nah majd az árak ;) Köszi még1x!

Link to comment
Megosztás:

Köszi! A vaterán a nagy lámpához vannak sárvédők és homlokfalak, de én a keskeny lámpás verzióval akarom megcsinálni, ha már 1x megvettem. Mert miért ne lehetne megcsinálni? A Bárdi Autó az egész jónak tűnik...nah majd az árak ;) Köszi még1x!

Meg lehet csinálni, kérdezt Warwolf cartársat itt a fórumon, neki már van tapasztalata nagylámpásról kislámpásra alakítás ügyben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.