Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Magyarázzátok már meg légyszíves, hogy hogy van ez az ET számos dolog a 256os nyereggel kapcsolatban.

Azt mondjátok, 14'-es felninél ET 49 alatt nem éri meg próbálkozni, de ha jól tudom akkor minél kisebb az ET szám annál kijjebb van a kerék, vagyis annál messzebb van a féknyeregtől. Vagy ha pogácsát rakok alá akkor is igazából azt érem el, mintha kisebb ET-s felnit raknék be. Persze ezeket én találtam ki lehet hogy badarság az egész :rolleyes:

Igazából azt szeretném tudni, hogy rá tudom-e tenni a 14es, 5,5' széles, kb ET 40-es felnijeimet a Calibra fékjeire, akár pogácsával, akár a nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Magyarázzátok már meg légyszíves, hogy hogy van ez az ET számos dolog a 256os nyereggel kapcsolatban.

Azt mondjátok, 14'-es felninél ET 49 alatt nem éri meg próbálkozni, de ha jól tudom akkor minél kisebb az ET szám annál kijjebb van a kerék, vagyis annál messzebb van a féknyeregtől. Vagy ha pogácsát rakok alá akkor is igazából azt érem el, mintha kisebb ET-s felnit raknék be. Persze ezeket én találtam ki lehet hogy badarság az egész :rolleyes:

Igazából azt szeretném tudni, hogy rá tudom-e tenni a 14es, 5,5' széles, kb ET 40-es felnijeimet a Calibra fékjeire, akár pogácsával, akár a nélkül.

Felnije válogatja, mi a gyári felnikről beszéltünk, abból az 5,5"-os ET49-es felmegy, az 5"-os ET43,5, vagy mittudomén mi, az nem.

Link to comment
Megosztás:

...de ami téged érint, az ET40-es 5.5" széles felni rá fog menni pogi nélkül is.

Én ilyent nem mernék csak úgy kijelenteni, mert ez erősen függ a felni formájától is. -_-

Ha neadjisten mégse passzol, akkor meg az lesz, hogy Te mondtad, hogy jó lesz, azért merte megvenni a féket. :D

Fel kell próbálni és akkor az a tuti.

@Demo:

ET 47.5 a gyári GSi felni (de létezik belőle ET49 is), csak azt nem tudom hogy milyen széles. De hogy nem megy fel pogi nélkül az tuti.

Én már nem tudom, csak arra emlékeztem, hogy nem kerek szám volt, hanem 5 tized volt a vége. :rolleyes:

Eddig még sehol nem láttam más ET-számú GSI felnit.

Amúgy a helyedben Ronal maci felniket raknék rá! B) <_<

Link to comment
Megosztás:

Az a nagy helyzet, hogy van egy Combóm és kevésnek találtam a benne foglalt 60 lóerőt :rolleyes: ,ezért vásároltam egy A corsa GSI-t és a motorját átinstaláltam a combóba(álat). <_<

A megmaratt többi részt szeretném eladni mivel nekem nemnagyon kellenek.

A corsa 1989-es olasz import de mire hozzám került le lett lakva.

Ami biztos jó:Gyári elektromos ablakemelő,gyári központi zár,küszöbspoiler,sportfutómű(kb 5 centi ültetés),kanyarstabilizátor első belsőhűtésü tárcsafék ablakok hátsó ajtó(ez nem gsi,de rozsdamentes),szerintem épített váltó(100-nál 4200-at forgott )hosszú1-es a többi fokozat között 500-at ejt,fordulatszámmérős műszercsoport gyári gsi konyűfémfelni sajnos a közepe nélkül,anyósülés felöli lámpa stb.

Ha valami érdekel hívjatok,vagy pü

tel:pannon 5455599

Link to comment
Megosztás:

Az a nagy helyzet, hogy van egy Combóm és kevésnek találtam a benne foglalt 60 lóerőt :rolleyes: ,ezért vásároltam egy A corsa GSI-t és a motorját átinstaláltam a combóba(álat). <_<

A megmaratt többi részt szeretném eladni mivel nekem nemnagyon kellenek.

A corsa 1989-es olasz import de mire hozzám került le lett lakva.

Ami biztos jó:Gyári elektromos ablakemelő,gyári központi zár,küszöbspoiler,sportfutómű(kb 5 centi ültetés),kanyarstabilizátor első belsőhűtésü tárcsafék ablakok hátsó ajtó(ez nem gsi,de rozsdamentes),szerintem épített váltó(100-nál 4200-at forgott )hosszú1-es a többi fokozat között 500-at ejt,fordulatszámmérős műszercsoport gyári gsi konyűfémfelni sajnos a közepe nélkül,anyósülés felöli lámpa stb.

Ha valami érdekel hívjatok,vagy pü

tel:pannon 5455599

Írnál egy pár árat, esetleg egyben... :D

Link to comment
Megosztás:

Holnap megveszem a fékeket, max veszek két lemezfelnit átmenetileg. Természetesen nem fogok megszólni senkit, ha nem menne fel a felni :rolleyes:

Köszönöm az infókat!!

Nekem 14es et49 5,5 széles f astra acél van rajta, az éppen ráfér, de az et49 aluk nemszoktak rámenni

ha valakinek lenne ilyenből 1db eladó az legyen szives jelentkezni, mert a múlthéten odacsaptamtam egyet <_<

Link to comment
Megosztás:

Az a nagy helyzet, hogy van egy Combóm és kevésnek találtam a benne foglalt 60 lóerőt :rolleyes: ,ezért vásároltam egy A corsa GSI-t és a motorját átinstaláltam a combóba(álat). :D

A megmaratt többi részt szeretném eladni mivel nekem nemnagyon kellenek.

A corsa 1989-es olasz import de mire hozzám került le lett lakva.

Ami biztos jó:Gyári elektromos ablakemelő,gyári központi zár,küszöbspoiler,sportfutómű(kb 5 centi ültetés),kanyarstabilizátor első belsőhűtésü tárcsafék ablakok hátsó ajtó(ez nem gsi,de rozsdamentes),szerintem épített váltó(100-nál 4200-at forgott )hosszú1-es a többi fokozat között 500-at ejt,fordulatszámmérős műszercsoport gyári gsi konyűfémfelni sajnos a közepe nélkül,anyósülés felöli lámpa stb.

Ha valami érdekel hívjatok,vagy pü

tel:pannon 5455599

Jaja, az ár engem is érdekelne, főleg a futómű rész nagyon kéne, meg a tárcsafékek <_<

Link to comment
Megosztás:

akkor néhány irányár:

-sebváltó 15000

-elsőkerékagyak tárcsával féknyereggel 10000

-4db sportrugó+teló 10000

-kanyarstabilizátor 3000

-műszercsoport 3000

-műszerfal 3000

-lámpák 2000/db

-hátsó ajtó ablaktörlővel 5000

-oldalüvegek 1000/db

-kp zár+el.ablakemelő 10000

-alufelni 20000

-tank 2000

-küszöbspoiler 5000/pár

-stb

Link to comment
Megosztás:

akkor néhány irányár:

-sebváltó 15000

-elsőkerékagyak tárcsával féknyereggel 10000

-4db sportrugó+teló 10000

-kanyarstabilizátor 3000

-műszercsoport 3000

-műszerfal 3000

-lámpák 2000/db

-hátsó ajtó ablaktörlővel 5000

-oldalüvegek 1000/db

-kp zár+el.ablakemelő 10000

-alufelni 20000

-tank 2000

-küszöbspoiler 5000/pár

-stb

A sport rugó mit takar?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.