Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

A gyárilag felragasztott díszcsíkokat le lehet szedni úgy hogy a fényezés ne sérüljön vagy felejtős?

Elvitték előlem a 256os fékeket, máshol meg nem igazán találtam olyan áron, így 235ös hűtőbordásak lesznek.

Stefánnak van két komplett 256-os Brembo-Ferodo fékszettje. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A benzinmutatóval kapcs.ban van 1 kérdésem!

Nekem nem akkor kezd el világítani a tank ikon, amikor a pirosba ér a benzinmutató, hanem , amikor az aljára!

Ilyenkopr kb mennyi lehet még benne??

Nektek is így van ez???

A Corsáknál annak kell örülni, ha egyáltalán megy a mutató! <_<

Ha ki akarod próbálni, hogy mennyit lehet elmenni azután, hogy kivillan a lámpa, akkor próbáld ki! :D

Azért egy 5-literes kannát vigyél magaddal! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A Corsáknál annak kell örülni, ha egyáltalán megy a mutató! :D

Ha ki akarod próbálni, hogy mennyit lehet elmenni azután, hogy kivillan a lámpa, akkor próbáld ki! B)

Azért egy 5-literes kannát vigyél magaddal! :rolleyes:

Köszi a tippet!<_<

Csak azért kérdeztem, mert épp nem volt keret, hogy tankoljak bele, s azon agyaltam, h kibír e 30 km-t vagy sem XD

de bkv-val mentem inkább... -_-

Link to comment
Megosztás:

@ ma.lac

Erre válaszolnál, illetve mondanál egy árat az összes stabilizátorra?

Gyári az ablakemelő és a kp.zár, vagy valami utólagos cucc?

Akkor a két keresztstabilizátor érdekelne bilincsekkel és a két hosszstabilizátor.

A Kp.zár és az el. ablakemelő gyári? Minden jár hozzá?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megfejtettem,hogy mit kell csinálni a fordulatszámmérős GSi műszercsoport üzemanyag szint jelzőjével,ha azt tapasztaltátok,hogy sokkal többet mutat,mint a régi,amit esetleg kiszereltetek belőle!!!!!!

Az ellenállásokkal kell variálgatni,meg az egyik trimmerrel,kicsit bonyolult,de ha vkit érdekel,akkor megcsinálom az övét is!!!!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kösz Stefan... <_< asszem maradok a Corsa-m szépítgetésénél, bár egy 2.5 -ös Manta OHV motorja durva lett volna a kaszniba :rolleyes: (Képeket úgy tudok feltenni hogy máshova uppolom és utána szúrom ide a linkjét? Az mindegy hogy hova töltöm fel a képeket?)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.