Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

A-ból is van hátsó fejtámlás, de én még csak Angol fórumokon láttam ilyen autókat, szóval elképzelhető, hogy csak a szigeti piacra szánt változatokban van, de mondjuk logikus lenne, hogy a Csatorna innenső oldalán is előfordul.

Gondolom nem lehet olyan macerás átalakítani ha már gyárilag is létezik ilyen.

Interior2.jpg

IMG_1851.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Júniusi FRT-n kint lesztek? Megnézném bevetésen a narancssárga gyorskocsit. Ha csak fele olyan gyors, mint amilyen jó kiállása van... :D

Már 2009-ben is nézegettem a kis Corsat a kiskunlacházai Speed Kupán, de nem volt sok időm rá, mert én is versenyeztem. Gratula hozzá, szép kis autó!

Link to comment
Megosztás:

Szia! Júniusi FRT-n kint lesztek? Megnézném bevetésen a narancssárga gyorskocsit. Ha csak fele olyan gyors, mint amilyen jó kiállása van... :D Már 2009-ben is nézegettem a kis Corsat a kiskunlacházai Speed Kupán, de nem volt sok időm rá, mert én is versenyeztem. Gratula hozzá, szép kis autó!

Szia

Köszi szépen

Gyere mi kint leszünk keres meg és beszélünk. Milyen gyors? Nézd meg az FRT honlapján.

Üdv Mütyi

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Gelko után beállnék a sorba. Engem mindkettő érdekelne, szintúgy, ha nem rozsdás, vagy nem annyira mint az enyém.

Holnap hozom el őket, most úgy néz ki kell mindkettő.

Beteg lett a corsa. Elöször ha bekapcsoltam az ablaktörlőt rögtön kivágta a biztosítékot. Eljátszotta 3x-4x, majd működött. Ma meg magától bekapcsolt a hátsó törlő, ment mint a veszedelem le sem lehetett kapcsolni majd kivágta a biztosítékot és azóta jó biztivel sem megy,

Ötletek ? :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Van egy '92 A Corsam és kaptam egy univerzális fordulatszám mérőt melyből 5 vezeték lóg ki, ebből egy piros-fekete a világítás. Viszont van még egy piros egy fekete és egy zöld és nem tudom hogy hova kössem őket, mert hiába kötöm a piros feketét bárhova a műszer nem megy le nullára és semmit nem csinál. Sajnos csak francia leírást kaptam semmilyen emberi nyelvűt nem...ha esetleg valaki kötött már be ilyet, akkor segítsen rajtam!

A válaszokat is előre köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.