Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorokkal kapcsolatos kérdések


Qpack

Recommended Posts

Sziasztok.

A következő problémára szeretnék választ kapni, hátha már valakinek volt ilyen tapasztalata:

kb. 2 héttel ezelőtt az autóm beindítása után kigyulladt a "sárga veszedelem" és csak 3 hengerrel dolgozott a motor. Többszöri indítózás után sem javult a helyzet. Gondoltam semmi gond: trafóhíd le, gyertyák ki, elő a jó öreg drótkefét. (Ez sohasem árthat.)

Segített volna ,ha kiolvasod a hibát!Valszeg valami ... henger felismert gyújtás kimaradás lett volna.

Akkor utána lehet gondolkodni,hogy elektromos vagy benzinellátási hibával állsz szemben.

Egy cseretrafó nagyban megkönnyítené a helyzetet,én is úgy gondolom,hogy trafó gond lesz.

Bár az X16XEL-nél nem annyira gyakori.(vagyis én még nem sokat hallottam,de én nem vagyok mérvadó.)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő problémára szeretnék választ kapni, hátha már valakinek volt ilyen tapasztalata:

kb. 2 héttel ezelőtt az autóm beindítása után kigyulladt a "sárga veszedelem" és csak 3 hengerrel dolgozott a motor. Többszöri indítózás után sem javult a helyzet. Gondoltam semmi gond: trafóhíd le, gyertyák ki, elő a jó öreg drótkefét. (Ez sohasem árthat.)

Visszaszereltem, minden oké volt tegnapig. A második beindításnál jelentkezett újból a probléma. Elvégeztem megint a tisztítási műveletet, de már ez sem hozott eredményt. Aztán pár indítás után abbahagyta. Itt a lakhelyemen furikázgattam vele, menet közben volt hogy hülyéskedett, aztán megint rendbe jött. Ma megint kerültem vele egy félórácskát, egyszer csak újra hülyéskedés. Hazajöttem leállítottam, újraíndít és jó. Kezd tele lenni vele a hócipőm!

A kérdésem az, hogy ezt a trafóhíd okozhatja vagy esetleg valami más is? Próbaképpen bele tettem az előző garnitúra gyertyákat, azokkal is ezt játszotta.

A jelenlegi gyertyákban kb. 8000 km van. NGK, kétpólusú, gyári hőértékűek. Az autóm X16XEL Caravan.

Annyit még, hogy a jelenség észlelése előtti napon lemossattam az autót egy gépi mosóban. Természetesen a motort nem.

Kerülhetett-e vízpára olyan helyre, ami ezt okozhatja. Megjegyzem, hogy a mosás után a jobb első lámpaburám is bepárásodott, ami még eddig nem fordult elő, igaz eddig csak kézzel mostam a gépet.

Hát ennyi!

Előre is köszönöm az ötleteket!

Minnél elöbb nézesd meg szakival, mert ha igy járkálsz vele, akkor még a katalizátort is cserélhetsz...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt ezért ezennel mindenkit üdvözlök!

Most pedig a "mai téma":

A bizonyos "sárga vész"engem is utolért.2001.évjáratú 95600 km-t futott 1.6 16v Z16xe motorkóddal rendelkező Opel Astrám eddig tökéletesen végezte dolgát,5 éve van nálam ezalatt a kopó alkatrészeken kívül mást nem kellett cserélnem rajta.

Most viszont produkált egy sárga lámpát,amit háromhengeres ketyegéssel kísért.

Kivillogtattam a hibát,ami P0300(Különböző hengerek felismert gyújtáskimaradás).Gyertyacsere után 50 km-ig megint jó volt,majd újra előjött a hiba.

A mostani helyzet pedig a következő:

0 fok alatt PRÉMIUM benzin használatával semmi baja a verdának.0- +10 fok között megint rosszalkodik.+10 fok fölött megint jó minden.De csak és kizárólag PRÉMIUM benzinnel!A sima 95 már nem jó neki.

Mi lehet a probléma?

Válaszokat előre is megköszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt ezért ezennel mindenkit üdvözlök!

Most pedig a "mai téma":

A bizonyos "sárga vész"engem is utolért.2001.évjáratú 95600 km-t futott 1.6 16v Z16xe motorkóddal rendelkező Opel Astrám eddig tökéletesen végezte dolgát,5 éve van nálam ezalatt a kopó alkatrészeken kívül mást nem kellett cserélnem rajta.

Most viszont produkált egy sárga lámpát,amit háromhengeres ketyegéssel kísért.

Kivillogtattam a hibát,ami P0300(Különböző hengerek felismert gyújtáskimaradás).Gyertyacsere után 50 km-ig megint jó volt,majd újra előjött a hiba.

A mostani helyzet pedig a következő:

0 fok alatt PRÉMIUM benzin használatával semmi baja a verdának.0- +10 fok között megint rosszalkodik.+10 fok fölött megint jó minden.De csak és kizárólag PRÉMIUM benzinnel!A sima 95 már nem jó neki.

Mi lehet a probléma?

Válaszokat előre is megköszönöm!

Ki lehetne próbálni egy donor trafóhidat...

Link to comment
Megosztás:

Ja és a legjobban az idegesít,hogy PRÉMIUM benzinnel működik a gép,de ha keverem 95-el vagy csak sima 95 van benne,akkor már vacakol.Létezik,hogy a trafóhíd nem működik 95-el,de a másikkal igen?

Ez érdekes, mindenképp. Bontóból tudsz szerezni, jobb helyeken kipróbálásra is megoldható.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a gyors választ.Sajna nekem is ez a sejtésem,de nem tudom honnan kéne szerezni egy

"donort".Hallottam már olyat,hogy a srác vett bele egy zsír újat,de nem használt.Na én nem szeretnék így járni...

Szerintem is trafó!

Csak GYÁRIT vegyél bele mert a többi nem sokáig bírja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.