Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

7 perce, aholy írta:

igen az, le, szétkaptam darabokra az egészet :D az csak valami megmunkálási nyom, ott nem lett leszedve simára

Amúgy volt vele valami probléma ez miatt? 

2 perce, HaPetya írta:

Nagyon megkopott a tengely. Nem sok mindent lehet vele kezdeni.

Ki tudja hány kocsinál kotyog így nem nagyon kerül ez kézbe. Nem tudom okoz-e valami gondot.

Link to comment
Megosztás:

26 perce, zotya975 írta:

Amúgy volt vele valami probléma ez miatt? 

Ki tudja hány kocsinál kotyog így nem nagyon kerül ez kézbe. Nem tudom okoz-e valami gondot.

 

Borzasztóan kolotált, nemnagyon mertem vele messzire menni :-D

 

Azt még kifelejtettem hogy a csapágynak van megadva belső mérete, ami 35mm, tolómérővel ennyit mértem a tengelyen. akkor hol az árulás?

Link to comment
Megosztás:

12 perce, aholy írta:

 

Borzasztóan kolotált, nemnagyon mertem vele messzire menni :-D

 

Azt még kifelejtettem hogy a csapágynak van megadva belső mérete, ami 35mm, tolómérővel ennyit mértem a tengelyen. akkor hol az árulás?

A csapágy melyik felén van amit cseréltél? Mert a videón úgy látszik mintha az a fele kotyogna amit fogsz. Két csapágy van ha jól látom:

2596023-20170723-dLDRBx.jpg

Link to comment
Megosztás:

1 perc, aholy írta:

az 1est cseréltem, a 2es az szimmering

A 6-osra gondoltam mint csapágy, de az mindegy is hiszen neked szemlátomást a motor felől kotyog...vagy nem? Jaja azt a szimeringet akartam cserélni, meg is vettem, de a váltó ablakon keresztül nem tudtam levenni a kinyomó csapágy megvezető hüvelyét. Ez meg ugye valahol ott van alatta. 

Link to comment
Megosztás:

1 perc, zotya975 írta:

A 6-osra gondoltam mint csapágy, de az mindegy is hiszen neked szemlátomást a motor felől kotyog...vagy nem? Jaja azt a szimeringet akartam cserélni, meg is vettem, de a váltó ablakon keresztül nem tudtam levenni a kinyomó csapágy megvezető hüvelyét. Ez meg ugye valahol ott van alatta. 

a motor felöli vége a gané ja. a 6ost nem piszkáltam, az jónak tűnt

Link to comment
Megosztás:

11 órája, Barret írta:

Sziasztok 
Nem mér a KM órámon a KM számláló azaz hogy hány km-t tettem meg.Se a napi se a rendes. Illetve néha gondol egyet és egy kis távra-időre mér rendesen. A KM órám mér és a fordulat szám mérőm is . Mi lehet a gond ?

http://kephost.com/image/0xiH

Direkt hajtása van a bowdenről gondolom a sebesség mérő működik, mert akkor írtad volna ah nem. Elkopott vagy szétugrott valami, ki kell szedni a műszeregységet, ki kell venni belőle az órát, kézzel megpörgetni és látni fogod. Ha eltört, elkopott valami akkor csere.

Link to comment
Megosztás:

22 órája, aholy írta:

 

Borzasztóan kolotált, nemnagyon mertem vele messzire menni :-D

 

Azt még kifelejtettem hogy a csapágynak van megadva belső mérete, ami 35mm, tolómérővel ennyit mértem a tengelyen. akkor hol az árulás?

A videó alapján maga a csapágy kottyan, nem pedig valamelyik gyűrű a házban/tengelyen, szóval a tengely kopását kizárnám.
Milyen illesztésű csapágy került bele?

 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, wookie írta:

A videó alapján maga a csapágy kottyan, nem pedig valamelyik gyűrű a házban/tengelyen, szóval a tengely kopását kizárnám.
Milyen illesztésű csapágy került bele?

 

F-90308.2 ina germany, ennyi volt a bentlevo csapagyon, es ugyan ilyet tudtam venni is. Netes katalogus szerint is ez van benne.

Ez inkabb tugorgo mint csapagy.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, wookie írta:

A videó alapján maga a csapágy kottyan, nem pedig valamelyik gyűrű a házban/tengelyen, szóval a tengely kopását kizárnám.
Milyen illesztésű csapágy került bele?

 

Lehet, hogy tévedek emlékeim szerint ott nincs a csapágynak belső gyűrűje. A görgők a tengelyen futnak. A videón határozottan úgy néz ki mintha a tengely lógna a görgők között.

Ha az eredeti csapággyal nem volt ekkora lógás, akkor a csapággyal van baj.

Módosítva : HaPetya
Link to comment
Megosztás:

2 órája, aholy írta:

F-90308.2 ina germany, ennyi volt a bentlevo csapagyon, es ugyan ilyet tudtam venni is. Netes katalogus szerint is ez van benne.

Ez inkabb tugorgo mint csapagy.

Hengergörgős csapágy, hogy ki lehessen húzni a tengelyt.

1 óra, HaPetya írta:

Lehet, hogy tévedek emlékeim szerint ott nincs a csapágynak belső gyűrűje. A görgők a tengelyen futnak. A videón határozottan úgy néz ki mintha a tengely lógna a görgők között.

Ha az eredeti csapággyal nem volt ekkora lógás, akkor a csapággyal van baj.

 

Bakker, tényleg. Akkor viszont valóban a tengely van megkopva.

Link to comment
Megosztás:

10 órája, HaPetya írta:

Lehet, hogy tévedek emlékeim szerint ott nincs a csapágynak belső gyűrűje. A görgők a tengelyen futnak. A videón határozottan úgy néz ki mintha a tengely lógna a görgők között.

Ha az eredeti csapággyal nem volt ekkora lógás, akkor a csapággyal van baj.

Igy van,  kozvetlen a gorgok futnak a tengelyen. Kb ugyan ekkorat logott a masik csapaggyal is, nyilvan ezt merni nem tudtam, csak erzesre.

Link to comment
Megosztás:

20 órája, wookie írta:

Hengergörgős csapágy, hogy ki lehessen húzni a tengelyt.

 

Bakker, tényleg. Akkor viszont valóban a tengely van megkopva.

Es akkor kuka az egesz sz.r? Egy hirtelen gondolatom az volt, hogy felheggesztetem, es bekoszorultetem, nemtom ez jarhato e, ha a fotengelynel vez.tengelynel mukodik, csak lehet itt is.

Tetszik a valto attele, emberi aron nem is talalok ilyet. F18 c345+

Link to comment
Megosztás:

34 perce, aholy írta:

Es akkor kuka az egesz sz.r? Egy hirtelen gondolatom az volt, hogy felheggesztetem, es bekoszorultetem, nemtom ez jarhato e, ha a fotengelynel vez.tengelynel mukodik, csak lehet itt is.

Tetszik a valto attele, emberi aron nem is talalok ilyet. F18 c345+

Az attól függ mennyire van rossz állapotban a tengely. Ilyen kopott tengelynél keménykrómozást majd az követően visszaköszörülést szoktak csinálni ismerősék. Ezzel 10-20 mikront lehet nyerni. Azért mondom, hogy nagyon nem mindegy a tengely állapota.

A hegesztés az nem lesz jó. Edződik az anyag, peregni fog utána a felrakott rész.

Ami szerintem a legjobb lenne, keresni másik csapágyat ezzel a külső mérettel és más belső átmérővel és simán méretre köszörültetni a tengely.

Főtengelynél, vezérműtengelynél nem gördülő csapágyat alkalmaznak. Ott más a történet.

Módosítva : HaPetya
Link to comment
Megosztás:

1 óra, HaPetya írta:

Az attól függ mennyire van rossz állapotban a tengely. Ilyen kopott tengelynél keménykrómozást majd az követően visszaköszörülést szoktak csinálni ismerősék. Ezzel 10-20 mikront lehet nyerni. Azért mondom, hogy nagyon nem mindegy a tengely állapota.

A hegesztés az nem lesz jó. Edződik az anyag, peregni fog utána a felrakott rész.

Ami szerintem a legjobb lenne, keresni másik csapágyat ezzel a külső mérettel és más belső átmérővel és simán méretre köszörültetni a tengely.

Főtengelynél, vezérműtengelynél nem gördülő csapágyat alkalmaznak. Ott más a történet.

Ugye ezt se tudom pontosan meghatarozni, merni tolomerovel tudtam, illetve a kormom nem akadt el benne sehol, tehat valla nincs. De igazabol lehet ez sem jelent semmit, mert az egesz felulet kopott teljes szelessegeben

Módosítva : aholy
Link to comment
Megosztás:

Az f20as váltó külsőre nagyobb mint a 18as? A lényegi kérdés az lenne hogy a 25xe melle be fer e?

Vagy ha nem, akkor a 20as belseje atrakhato e a 18as hazba? A cr-es 20asnak kb ugyan az az attetelezese mint a 18asomnak, csak a vegattetel mas, de az adott a masikbol.

Link to comment
Megosztás:

AZ összes ugyanakkora kívül belül, a belsejük pakolható, a csapágyméreteket nem tudom. Szerintem elég lenne szerezni bele egy bármilyen nagyblokkos nyelestengelyt, ami nem lóg, és kész.

Amúgy ja, fémszórással, vagy a fent említett technikával is javítható, de hamarabb találsz bele másik tengelyt, és olcsóbb is.

Link to comment
Megosztás:

7 perce, wookie írta:

AZ összes ugyanakkora kívül belül, a belsejük pakolható, a csapágyméreteket nem tudom. Szerintem elég lenne szerezni bele egy bármilyen nagyblokkos nyelestengelyt, ami nem lóg, és kész.

Amúgy ja, fémszórással, vagy a fent említett technikával is javítható, de hamarabb találsz bele másik tengelyt, és olcsóbb is.

A tengelycserét nem ajánlottam, mert ahhoz a kihajtó oldalon is az összes fogaskereket cserélni kell. Az meg nagyon körülményes. Egyszerűbb a komplett váltó cseréje.

Link to comment
Megosztás:

Ha már váltó...ugye kicseréltem a mozgató rúdnál a szimeringet már évekkel ezelőtt. Azóta is gyűlik ott szép rendszeresen a váltó olaj, a másik lehetőség hogy a rúd kopott, van is talán 2 ezer forintért, csak valahogy nem akarom elhinni hogy meg tud annyira kopni. Ott amúgy sem áll az olaj csak a fogas kerekek hordják fel, lehet hogy inkább az a vékony papírszerű tömítés ereszt? 

2597906-20170726-YhN4Py.jpg

A váltó oldalán meg az alján sem teljesít túl jól a bolti tömítés, miért pont itt lenne jó? 

Link to comment
Megosztás:

13 órája, HaPetya írta:

A tengelycserét nem ajánlottam, mert ahhoz a kihajtó oldalon is az összes fogaskereket cserélni kell. Az meg nagyon körülményes. Egyszerűbb a komplett váltó cseréje.

Emlékeim szerint a nyelestengelyen nincs fix fogaskerék, de lehet hogy rosszul emléxem.

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 07. 24. at 9:27, zotya975 írta:

Direkt hajtása van a bowdenről gondolom a sebesség mérő működik, mert akkor írtad volna ah nem. Elkopott vagy szétugrott valami, ki kell szedni a műszeregységet, ki kell venni belőle az órát, kézzel megpörgetni és látni fogod. Ha eltört, elkopott valami akkor csere.

Na szét szedtem a műszer egységet nem láttam semmi rendellenese ha csavar húzóval tekergetem  a napi számlálót  úgy minden faja. Ja és előbb is írtam Km óra mérő működik.Viszont ez a spirál nem túl rövid ?  http://kephost.com/image/0yYj

Módosítva : Barret
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.