Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

F13nál mely alkatrészeket (tömítés, szimering) kellene cserélnem, vagy mit műveljek vele, hogy ne legyen folyton taknyos kívülről a váltó?

Most lesz betéve a rövidebbik, és akkor már előtte inkább cserélek minden kritikus alkatrészt, mert utálom hogy folyton dzsuvás a váltó.

Link to comment
Megosztás:

F13nál mely alkatrészeket (tömítés, szimering) kellene cserélnem, vagy mit műveljek vele, hogy ne legyen folyton taknyos kívülről a váltó?

Most lesz betéve a rövidebbik, és akkor már előtte inkább cserélek minden kritikus alkatrészt, mert utálom hogy folyton dzsuvás a váltó.

Pont most vettem ilyen váltóhoz tömítéseket felső-oldalsó-alsó meg a váltókulissza szimeringet 3800Forintért.

Link to comment
Megosztás:

A felső részt is le lehet szedni vannak körbe csavarok , szerintem azt leszedve lehet cserélni a kulissza szimeringet én sem cseréltem még. De mintha a Gyik-be a Karcsi csinált volna róla leírást.

Van leírás, csak a képek nincsenek meg. Én is azt kergetem, mert csupa olaj a váltóm. Az egyébként mennyire gond ,hogy a szintellenőrző csavart kitekerve folyt ki az olaj ?

Link to comment
Megosztás:

Aha. Köszi.

És milyen gyártmányú cuccokat vettél ennyiért?

Azt a részt még sose kellett levennem, de nem is vagyok benne biztos, hogy nem hullik e szét ott valami, ha én azt ott leszedem.

Az alsó meg a felsőn GM-logót látok az oldalsó nem tudom milyen ahogy a szimeringet sem. Az oldalsót már vettem le onnan nem pottyant ki semmi, allul is csak az olaj fog kifolyni. A felsőt hát meg majd meglátom.

Link to comment
Megosztás:

Az alsó meg a felsőn GM-logót látok az oldalsó nem tudom milyen ahogy a szimeringet sem. Az oldalsót már vettem le onnan nem pottyant ki semmi, allul is csak az olaj fog kifolyni. A felsőt hát meg majd meglátom.

Nagy kérés lenne ,hogy csinálj fényképeket ? Azok nélkül nem merek nekiállni, pedig nálam is hasonló a probléma :D

Link to comment
Megosztás:

Aha. Köszi.

És milyen gyártmányú cuccokat vettél enn

Azt a részt még sose kellett levennem, de nem is vagyok benne biztos, hogy nem hullik e szét ott valami, ha én azt ott leszedem.

Nem hullik szét semmi, csavarokat kiszeded utána felfele kijön az egész, a váltórúd stiftjeit ki kell még szedni, azt sem árt beszerezni előre. Állítólag nem mindig lehet kivenni roncsolás nélkül, nekem összejött. Amíg kint van a váltó könnyebb hozzáférni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Január-február tájékán cseréltettem teljes kuplungszerkezetet, kinyomót, mindent (a gyöngyösi Opel szakszervíz Valeo szettet rakott bele, ezt javasolták).

Azóta olyan 5-6000 km-t mentem az autóval, és a következőt vettem észre:

  • alapjáraton, üresbe rakom a váltót, felengedem a kuplungpedált, és ekkor egyfajta "kerepelő", "kerregő", "kolotáló" hangot hallani.
  • ha újra kinyomom a pedált elhallgat, felengedem ismét hallani
  • előfordul, hogy egyáltalán nem is hallatszik, viszont van, hogy hangos, van, hogy nagyon halk.

Tudom, hogy ez így látatlanban (hallatlanban) elég nehéz, de van valakinek valami ötlete mi lehet az? A jelenség csak a csere óta áll fenn!

2002-es X14NZ ötajtós Classic-ról van szó, 237ezer km-el... (garantált)

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Január-február tájékán cseréltettem teljes kuplungszerkezetet, kinyomót, mindent (a gyöngyösi Opel szakszervíz Valeo szettet rakott bele, ezt javasolták).

Azóta olyan 5-6000 km-t mentem az autóval, és a következőt vettem észre:

  • alapjáraton, üresbe rakom a váltót, felengedem a kuplungpedált, és ekkor egyfajta "kerepelő", "kerregő", "kolotáló" hangot hallani.
  • ha újra kinyomom a pedált elhallgat, felengedem ismét hallani
  • előfordul, hogy egyáltalán nem is hallatszik, viszont van, hogy hangos, van, hogy nagyon halk.

Tudom, hogy ez így látatlanban (hallatlanban) elég nehéz, de van valakinek valami ötlete mi lehet az? A jelenség csak a csere óta áll fenn!

2002-es X14NZ ötajtós Classic-ról van szó, 237ezer km-el... (garantált)

Köszönöm!

nyelestengely csapágy

Link to comment
Megosztás:

nyelestengely csapágy

Az a poén, hogy ahol csináltattam, (OPEL SZAKSZERVÍZ!!!), kapásból rávágták, hogy váltó, és hogy ne bolygassam, megy ameddig megy, meg ne szedjük szét stb...

Nem éri meg...

Tényleg így van? Mennyire lehetséges és költséges a nyelestengelycsapágyat cserélni?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Az a poén, hogy ahol csináltattam, (OPEL SZAKSZERVÍZ!!!), kapásból rávágták, hogy váltó, és hogy ne bolygassam, megy ameddig megy, meg ne szedjük szét stb...

Nem éri meg...

Tényleg így van? Mennyire lehetséges és költséges a nyelestengelycsapágyat cserélni?

Köszi!

Anno én is ezt a választ kaptam... :smartass:

Aztán egyszercsak elhallgatott :D nem Astra volt

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Az mitől lehet, hogy amikor tolatást kapcsolok 5-ből 1-szer kinyomott kuplungnál recseg a váltó ?

A ttöbbi fokozatot mindig szépen egyszer se recsegnek a szinkrongyűrűk, csak a lükvercnél.

Előre is köszönöm a tanácsokat, válaszokat.

Kuplung kinyom,gyűrű felhúz,balra elhúzni a váltókart majd 2mp várakozás után finoman feltól

Így nem fog recsegni :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Azt hiszem, eljött a kuplung csere . Egyre nehezebben veszi a sebességeket. Állítottam már rajta, sokkal feljebb van a kuplung pedál a féknél. Így is elég nehéz a váltás. Kb mennyi egy komplett kuplungszett? Mert mivel nem ablakos a váltóm, mindent cswréltetnék egyszerre.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Azt hiszem, eljött a kuplung csere . Egyre nehezebben veszi a sebességeket. Állítottam már rajta, sokkal feljebb van a kuplung pedál a féknél. Így is elég nehéz a váltás. Kb mennyi egy komplett kuplungszett? Mert mivel nem ablakos a váltóm, mindent cswréltetnék egyszerre.

40E -kedvesség. Ez komplett szett, kinyomócsapágy, szerkezet és tárcsa. LUK

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.