Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Sziasztok!

Kb 3 hónapja vettem észre, hogy ha bekapcsolom a klímát, akkor kb 5-10 perc után (nagy melegben és álló helyzetben előbb) sercegő hangot ad a klíma, ami tart kb 3-5 percig, majd elhalkul fél percre és újrakezdi.

Van valami ötletetek, hogy mi lehet a gond?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kb 3 hónapja vettem észre, hogy ha bekapcsolom a klímát, akkor kb 5-10 perc után (nagy melegben és álló helyzetben előbb) sercegő hangot ad a klíma, ami tart kb 3-5 percig, majd elhalkul fél percre és újrakezdi.

Van valami ötletetek, hogy mi lehet a gond?

Köszi!

Ha ez a hang sziszegéshez hasonló (pl olyan mintha vmi eresztene) akkor az annak a jele, hogy kevés a gáz a rendszerben, és a kompresszor alacsony nyomásra szívja a szívó oldalt, és az adagoló a magas nyomású oldalon nem tud vele mit kezdeni, ezért össze vissza nyit és zár. Ezért van mikor bezár és némileg javul a nyomásviszony akkor nem sziszeg. Megoldás vagy rátöltés, és akkor ha csak az évek során ment el akkor jó lesz, ha viszont vhol tömítetlen a rendszer akkor gyorsan visszaköszön a probléma.

Link to comment
Megosztás:

Ha ez a hang sziszegéshez hasonló (pl olyan mintha vmi eresztene) akkor az annak a jele, hogy kevés a gáz a rendszerben, és a kompresszor alacsony nyomásra szívja a szívó oldalt, és az adagoló a magas nyomású oldalon nem tud vele mit kezdeni, ezért össze vissza nyit és zár. Ezért van mikor bezár és némileg javul a nyomásviszony akkor nem sziszeg. Megoldás vagy rátöltés, és akkor ha csak az évek során ment el akkor jó lesz, ha viszont vhol tömítetlen a rendszer akkor gyorsan visszaköszön a probléma.

Köszönöm a választ!

Így legalább el tudom képzelni, mit fognak csinálni a szervízben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Már korábban is panaszkodtam a hangos klímára, de ma elérte az elviselhetetlen szintet. :lol:

Eddig csak gyorsítás közben volt furcsa/hangos süvítő hangja, most már 2500-as fordulat felett visít folyamatosan egyenletes tempónál is.

Olyan hangja van, mintha a csapágy ment volna tönkre. Ez lehetséges, hogy a klíma kompresszor csapágya meghalt?

Lehet cserélni? Húzzam vele jövő nyárig, vagy besülhet az egész és akkor drágább lesz?

Mi a tapasztalatotok ezzel?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Már korábban is panaszkodtam a hangos klímára, de ma elérte az elviselhetetlen szintet. :lol:

Eddig csak gyorsítás közben volt furcsa/hangos süvítő hangja, most már 2500-as fordulat felett visít folyamatosan egyenletes tempónál is.

Olyan hangja van, mintha a csapágy ment volna tönkre. Ez lehetséges, hogy a klíma kompresszor csapágya meghalt?

Lehet cserélni? Húzzam vele jövő nyárig, vagy besülhet az egész és akkor drágább lesz?

Mi a tapasztalatotok ezzel?

Lehet, csak az olajat kellene lecserélni benne.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Már korábban is panaszkodtam a hangos klímára, de ma elérte az elviselhetetlen szintet. :lol:

Eddig csak gyorsítás közben volt furcsa/hangos süvítő hangja, most már 2500-as fordulat felett visít folyamatosan egyenletes tempónál is.

Olyan hangja van, mintha a csapágy ment volna tönkre. Ez lehetséges, hogy a klíma kompresszor csapágya meghalt?

Lehet cserélni? Húzzam vele jövő nyárig, vagy besülhet az egész és akkor drágább lesz?

Mi a tapasztalatotok ezzel?

Á. Kár a gőzért. Mindenkinek hiba nélkül működik, csendben teszik a dolgukat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Á. Kár a gőzért. Mindenkinek hiba nélkül működik, csendben teszik a dolgukat. :lol:

:lol: Na de most komolyan! Eddig is hangos volt, másik astrákhoz képest csak picivel, elfogadtam hogy ilyen. De most nem lehet hosszú távon bírni.

De tök nem értem. Csütörtökön 120 km-t mentem, és folyamatosan hasította a fejemet, beszélgetéshez, telefonáláshoz ki kellett kapcsolnom.

Ma pedig mentem 80 km-t, és annyi hangja sem volt mint régen..... pedig hűtött rendesen, gyorsan....

Nem értem mi lehet ez....

Link to comment
Megosztás:

:lol: Na de most komolyan! Eddig is hangos volt, másik astrákhoz képest csak picivel, elfogadtam hogy ilyen. De most nem lehet hosszú távon bírni.

De tök nem értem. Csütörtökön 120 km-t mentem, és folyamatosan hasította a fejemet, beszélgetéshez, telefonáláshoz ki kellett kapcsolnom.

Ma pedig mentem 80 km-t, és annyi hangja sem volt mint régen..... pedig hűtött rendesen, gyorsan....

Nem értem mi lehet ez....

Kár,hogy Robi nincs most itt,ő piszkosul keni-vágja a klímát!

Írj neki pü-t! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Abban kérném segítségeteket, hogy szerintetek mi lehet a gondom: 1.6 16V astra.

Gyújtás után, ha jól hallom a klímakompresszorom elkezdt zúgni-búgni, és minél nagyobb a fordulatszám egy kicsit annyival nő a hang is. Kikapcsolt rádió esetén az utastérben is hallható ugy 80-100 felett.

Gyanakodtam vezérműszíjra is, de mivel kompletten cserélve lett minden, a hang még mindig arról a részről jön.

Az okosságokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok<br>Abban kérném segítségeteket, hogy szerintetek mi lehet a gondom: 1.6 16V astra.<br>Gyújtás után, ha jól hallom a klímakompresszorom elkezdt zúgni-búgni (és be sincs kapcsolva), és minél nagyobb a fordulatszám egy kicsit annyival nő a hang is. Kikapcsolt rádió esetén az utastérben is hallható ugy 80-100 felett (bekapcsolás nélkül). <br>Gyanakodtam vezérműszíjra is, de mivel kompletten cserélve lett minden, a hang még mindig arról a részről jön.<br>Az okosságokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!

Olvasom hogy többeteknek gondjai vannak a klíma kompresszor hangjával. Sajnos volt egy 2002 után kiadott főleg 1,4-1,6 os Z -s motorú kocsiknál amik delphi NX es komprival került le a gyártósorról. Ezek a komprik a kelleténél hangosabbak. Jellemzően nagyobb melegben amikor intenzíven dolgozik 2500-3000 körüli fordulatszámon van visító hangjuk ezen komprikanak. Ez a hang elég intenzív, de azért nem olyan hogy nem lehet mellete telefonálni, vagy beszélgetni. Ha már annyira szól akkor, ott valószínű hogy a csapágy és/vagy a dugattyúk a végét járják. Ha besül akkor tönkre mehet a kuplung illetve az ékszíjtárcsa. Természetesen ezek nem kis többletköltséget okozva. Ha el el megy a hangja tehát nem mindíg hallani akkor az legfőképpen két dologtól lehet. Egyik a már említett olaj téma a másik, hogy ahogy elkezdünk klímázni lehül az utastér, és onnantól nem kell akkora hőigény, és a kompresszornak is könnyebb a dolga. Az olajnál meg az a helyzet, hogy ugye itt az olaj egy része együtt kering a hűtőközeggel, és ha már annyira kevés, hogy mikor elhordja a rendszerbe a közeg az olajat, akkor már a kompresszorba nem marad elég igy nem tudja a dolgát tenni. Viszont mikor újra odakering vagy állás után a csövek faláról visszafolyik, akkor már ismételten elegendő kenést ad és a hang elmarad vagy csökken.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!

Olvasom hogy többeteknek gondjai vannak a klíma kompresszor hangjával. Sajnos volt egy 2002 után kiadott főleg 1,4-1,6 os Z -s motorú kocsiknál amik delphi NX es komprival került le a gyártósorról. Ezek a komprik a kelleténél hangosabbak. Jellemzően nagyobb melegben amikor intenzíven dolgozik 2500-3000 körüli fordulatszámon van visító hangjuk ezen komprikanak. Ez a hang elég intenzív, de azért nem olyan hogy nem lehet mellete telefonálni, vagy beszélgetni. Ha már annyira szól akkor, ott valószínű hogy a csapágy és/vagy a dugattyúk a végét járják. Ha besül akkor tönkre mehet a kuplung illetve az ékszíjtárcsa. Természetesen ezek nem kis többletköltséget okozva. Ha el el megy a hangja tehát nem mindíg hallani akkor az legfőképpen két dologtól lehet. Egyik a már említett olaj téma a másik, hogy ahogy elkezdünk klímázni lehül az utastér, és onnantól nem kell akkora hőigény, és a kompresszornak is könnyebb a dolga. Az olajnál meg az a helyzet, hogy ugye itt az olaj egy része együtt kering a hűtőközeggel, és ha már annyira kevés, hogy mikor elhordja a rendszerbe a közeg az olajat, akkor már a kompresszorba nem marad elég igy nem tudja a dolgát tenni. Viszont mikor újra odakering vagy állás után a csövek faláról visszafolyik, akkor már ismételten elegendő kenést ad és a hang elmarad vagy csökken.

Köszönöm szépen! Már világos a dolog. Valóban, nekem 2003-as Delphi NX....

És néha baromi hangos...

Általad leírtakból én olaj problémára gondolnék, mivel a csapágynak valószínűleg folyamatosan lenne hangja.

A klíma olaj tartálya hol található? Házilag is pótolható?

Link to comment
Megosztás:

Kár,hogy Robi nincs most itt,ő piszkosul keni-vágja a klímát!

Írj neki pü-t! :lol:

Hali mindenki!

Olvasom hogy többeteknek gondjai vannak a klíma kompresszor hangjával. Sajnos volt egy 2002 után kiadott főleg 1,4-1,6 os Z -s motorú kocsiknál amik delphi NX es komprival került le a gyártósorról. ............Viszont mikor újra odakering vagy állás után a csövek faláról visszafolyik, akkor már ismételten elegendő kenést ad és a hang elmarad vagy csökken.

Ugye, megmondtam! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!

Olvasom hogy többeteknek gondjai vannak a klíma kompresszor hangjával. Sajnos volt egy 2002 után kiadott főleg 1,4-1,6 os Z -s motorú kocsiknál amik delphi NX es komprival került le a gyártósorról. Ezek a komprik a kelleténél hangosabbak. Jellemzően nagyobb melegben amikor intenzíven dolgozik 2500-3000 körüli fordulatszámon van visító hangjuk ezen komprikanak. Ez a hang elég intenzív, de azért nem olyan hogy nem lehet mellete telefonálni, vagy beszélgetni. Ha már annyira szól akkor, ott valószínű hogy a csapágy és/vagy a dugattyúk a végét járják. Ha besül akkor tönkre mehet a kuplung illetve az ékszíjtárcsa. Természetesen ezek nem kis többletköltséget okozva. Ha el el megy a hangja tehát nem mindíg hallani akkor az legfőképpen két dologtól lehet. Egyik a már említett olaj téma a másik, hogy ahogy elkezdünk klímázni lehül az utastér, és onnantól nem kell akkora hőigény, és a kompresszornak is könnyebb a dolga. Az olajnál meg az a helyzet, hogy ugye itt az olaj egy része együtt kering a hűtőközeggel, és ha már annyira kevés, hogy mikor elhordja a rendszerbe a közeg az olajat, akkor már a kompresszorba nem marad elég igy nem tudja a dolgát tenni. Viszont mikor újra odakering vagy állás után a csövek faláról visszafolyik, akkor már ismételten elegendő kenést ad és a hang elmarad vagy csökken.

az összes 2001 után gyártott klimakomprersszor hangos.

az enyám is, pedig nem NX kompr. van benne.

ezek normálisak, semmi baja nem lesz, semmi nem fog megszorulni benne.

ez a hang a klima kompresszor munkahangja, minnél nagyobb teljesítményen müködik annál hangosabb.

( ezt másképp nem tudom leírni)

és az olajcsere sem segit rajta,max icipicit hallkabb lesz, de sokszor az se.

Link to comment
Megosztás:

Na még egy kérdés:

Enyémben NX van. Nemcsak hogy hangosabb, mint a céges, de jobban visszafogja a teljesítményt is. ( legalábbis én úgy érzem).

Tudnék szerezni piripénzért egy olyat, amin SQ (vagy lehet QS ?)jezés van. 1.6-os a zafirából való.

Kompatibilisek-e ezek egymással, és ha igen mennyibe fájna az átszerelés? Megéri-e kínlódni vele?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.