Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

hali

2.5 TD Omegám van, a generátorom 13.2 V-ot ad le,terheletlenül.

Ha vidzont felkapcsolok mindent akkor 12.5 V-ra esik le a fesz.

Kicseréltem a generátort másikra és ugyanez a helyzet...mi lehet a gond?

Ha tudtok légyszi segítsetek!

Kábelcsatlakozások nem oxidosak? Próbáld meg, hogy közvetlenül a generátor csatlakozó csavarja és fém háza között mérsz feszt. Ha úgy többet mérsz, akkor nézd át a csatlakozásokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Az X25XE és X30XE másodlagos levegő szivattyút szét lehet szedni? Vizet kapott és csapágyas lett, nagyon csúnya hangja van... Ha lehúzom a csatiját, akkor fog hibakódot dobni? Mert ha reléjét kihúzom akkor hibakódot dobott a Calibra, de ez a része egyezik Omi-val.

Köszönöm.

Ha lehúzod a csatit, nem fog reklamálni.

Amúgy mindent szét lehet szedni. Kérdés érdemes-e, meg kell-e!? B)

Amúgy passz, asszem Kori szedett szét szekunder kompresszort, de lehet tévedek...

Link to comment
Megosztás:

Köszi Sky... Akkor csati le. B) Amúgy mi van ha ez nem megy? Gondolom a nagy semmi... :D

Indulásnál, elsősorban hidegindításnál, ez dúsítja a kipufogógázt levegővel -oxigénnel-, hogy a katalizátor hamarabb fel tudjon melegedni, ezáltal kevesebb legyen a hidegindításkor fellépő károsanyag kibocsájtás (mivel hamarabb felmelegszik, hamarabb elkezdődik a katalitikus folyamat, hidegindításkor erősen oxigénhiányos a kipufogógáz... stbstb).

Másrészt óv(hat)ja a katalizátort (bár vannak autók, amik ugyanilyen katalizátorral futnak, szekunder levegő nélkül, és azok alól sem esik ki a katalizátor 200e km alatt...)

Értelme nemtudom mennyi van... Gondolom akkor is már a színes környezetvédelmi plaketteket hajszolták a mérnökök :)

Emissziós ökörség.

Amúgy annyi van, ha nem megy, hogy indulásnál nem fog sípolni. Mást nem fogsz észrevenni.

Link to comment
Megosztás:

Ha lehúzod a csatit, nem fog reklamálni.

Amúgy mindent szét lehet szedni. Kérdés érdemes-e, meg kell-e!? B)

Amúgy passz, asszem Kori szedett szét szekunder kompresszort, de lehet tévedek...

Nem tévedsz.Szedtem már szét darabjaira,de a légfúvó tárcsa nagyon sérvesen jött le az elejéről,ráadásul kicsit deformálódott,ezért berezonál.Sztem elég,ha csak a hátsó csapágyat zsírzod meg,ami könnyen hozzáférhető.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Kollegám német ismerőse, eljött németo-ból egy x20se motoros Omegával. Sajnos mire ideért, vmi elromlott a gépen. Ha nagyon óvatosan adagolod a gázt, akkor veszi a fordulatot, de ha hirtelen odalépsz neki, elkezd dadogni, és felvillen a check lámpa. Ki lett villogtatva. Hibakódok: 19; 57; 144; 145 Van vkinek tippje mi lehet. A két utolsó nagyon érdekes, mert a tis azt csak a V6 motoroknál írja, hogy immo hiba.

Link to comment
Megosztás:

Kollegám német ismerőse, eljött németo-ból egy x20se motoros Omegával. Sajnos mire ideért, vmi elromlott a gépen. Ha nagyon óvatosan adagolod a gázt, akkor veszi a fordulatot, de ha hirtelen odalépsz neki, elkezd dadogni, és felvillen a check lámpa. Ki lett villogtatva. Hibakódok: 19; 57; 144; 145 Van vkinek tippje mi lehet. A két utolsó nagyon érdekes, mert a tis azt csak a V6 motoroknál írja, hogy immo hiba.

57: alapjárat szabályzó szelep

19: RPM signal (crankshaft sensor)

A két utolsó valóban immo hiba lehet.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a reagot. Egyenlőre trafócsere lesz, mert diagon az tűnt legesélyesebbnek.

Nézzetek rá a benyaszűrőre-tartályra stb. Ha nem kap elég nyálat, de nem tudja miért - mert gázállás stb jó, akkor is hasonló hibát produkál, és dobál hibákat.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Remélem hogy jó helyre írom a problémám! Van a családunkban egy B Omega, nevelőfateromé. Pár hete olyan furcsaságokat művel a kocsi hogy bizonytalan időnként elkezd ugrálni a fordulatszámmérő mutatója, ezzel egyidőben meghülyül az üzemanyagszintjelző is, ugyanis a mutató leesik nullára s kigyullad a szegénységjelző. Ma például volt olyan hogy a kis tankjel elkezdett úgy villogni mint a stroboszkóp. Ezt egy ideig csinálja majd utána egyszercsak újra jó lesz, de csak egy kis ideig utána újra kezdi. A fordulatszámmérő része pedig azt csinálja mintha nem kapna jelet s leesik a mutató egy nagyon kis időre majd visszaáll az éppen aktuális értékre.

Mi lehet a probléma?? A műszeregységgel lehet baj vagy máshol kell keresni a problémát?? Szerintetek?? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Az "egyéb csevegés" topikban ha visszaolvasol, éppen erre a problémára keresték a megoldást pár napja...

Elnézést kérek ha tényleg ez így van, mindjárt utána is nézek! :icon4:

szerk.: Úgy látom sajna ti se nagyon tudjátok hogy konkrétan mi okozhatja a problémát! :D

Link to comment
Megosztás:

Elnézést kérek ha tényleg ez így van, mindjárt utána is nézek! :icon4:

szerk.: Úgy látom sajna ti se nagyon tudjátok hogy konkrétan mi okozhatja a problémát! :D

X-akta :icon4:

Nekem a csere megoldotta,de gondolom nem mindenki tud a polcról leakasztani egy másikat.Külön érdekesség,hogy a dizel Omegában tökéletesen működik a V6-os órasora.Egyedül egy izzítás visszajelzőt kellett bele szerkesztenem.

Link to comment
Megosztás:

X-akta :D

Nekem a csere megoldotta,de gondolom nem mindenki tud a polcról leakasztani egy másikat.Külön érdekesség,hogy a dizel Omegában tökéletesen működik a V6-os órasora.Egyedül egy izzítás visszajelzőt kellett bele szerkesztenem.

Túrót X-akta! Valami földelési hiba, csak az okát nehéz megkeresni. Most nem volt rá időm, meg a jövő hét is elég húzós, de majd meglátom...

Link to comment
Megosztás:

Túrót X-akta! Valami földelési hiba, csak az okát nehéz megkeresni. Most nem volt rá időm, meg a jövő hét is elég húzós, de majd meglátom...

Hát kb. mi is így látjuk a dolgot hogy X-akta! Mondjuk azért az érdekes hogy a fórumot elnézve jelenleg kb. 3-4 autó szenved ugyanevvel a hibával.. Megpróbálunk mi is utánajárni a dolognak, de ha van valami fejlemény akkor légyszi ti is írjatok, hátha közös erővel sikerül megoldanunk ezt a rejtélyt! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Kedves Kollegák.

Segítsetek, ha tudtok. Menet közben rángat a 97-es omega, a fordulatszámláló leesik nullára. A kilométer óra is néha. Kontrol kigyullad, de az autó megy tovább rángatva. Olyan mintha kihagyna a gyujtás. mi lehet a gond.

Köszi

Pl nem ártana tudni hogy milyen motor. Gondolom hogy nem dízel, mert annál kevés a gyújtás. Bár csodák vannak.

Gyújtás például klasszikus hiba, beázó, repedt gyújtásmodul, avagy vízben álló gyertyák miatt.

De ezen kívül szinte bármi lehet. Ennyi leírásból nehéz még csak tippelni is.

Persze lehet tippelni, totózni, de jobban jársz ha keresel egy autószerelőt, lehet olcsóbb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Pl nem ártana tudni hogy milyen motor. Gondolom hogy nem dízel, mert annál kevés a gyújtás. Bár csodák vannak.

Gyújtás például klasszikus hiba, beázó, repedt gyújtásmodul, avagy vízben álló gyertyák miatt.

De ezen kívül szinte bármi lehet. Ennyi leírásból nehéz még csak tippelni is.

Persze lehet tippelni, totózni, de jobban jársz ha keresel egy autószerelőt, lehet olcsóbb lesz.

Kösz hogy írtál.

97-es x20xev a motorkód.

Tegnap minden csatit kitakarítottam, a kábeleket megrángattam. A modult fellazítottam. Tök száraz a motor. Semmi folyás sehol. A számítógép 1-2, 2-4, henger nem megfelelő áramellátását írta ki, meg a vezérműtengely nem megfelelő jelét. Kitöröltük a hibakódot.Ma jól ment. Igaz ez csak 60 km.

Véleményed?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Kösz hogy írtál.

97-es x20xev a motorkód.

Tegnap minden csatit kitakarítottam, a kábeleket megrángattam. A modult fellazítottam. Tök száraz a motor. Semmi folyás sehol. A számítógép 1-2, 2-4, henger nem megfelelő áramellátását írta ki, meg a vezérműtengely nem megfelelő jelét. Kitöröltük a hibakódot.Ma jól ment. Igaz ez csak 60 km.

Véleményed?

Köszi

Ebben az esetben könnyen lehet a vezérmű jeladó hibája... szkóppal meg lehet nézni mit mutat. amúgy csere. csak eredetire. már ha ez a ludas...

Link to comment
Megosztás:

Ebben az esetben könnyen lehet a vezérmű jeladó hibája... szkóppal meg lehet nézni mit mutat. amúgy csere. csak eredetire. már ha ez a ludas...

Sziasztok!

Anno én is jártam így. Nekem akkor bődületes benzin fogyasztás is párosult hozzá.

A légtömegmérő cseréje megoldotta a problémát.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Az autószerelőkben azért nem hiszek, mert pár éve az alapjárati motor szivatott. vettem újat és ugyan az volt a jelenség. Lámpánál 1500-2000 volt a fordulat és csak nagyon lassan állt visza normálra. Egy halom lóvét hagytam a szerelőknél, és a végén én jöttem rá, hogy a mehanikát kell szétszedni, és az előfeszítésen kell állítani. Egyenlőre jó a gép. most indulok melózni, meglátom mit produkál.

Cső

Link to comment
Megosztás:

most lettem omega tulajdonos 2.5 td 6hengeres bmw motoros de sajnos motor hiba van ugyanis befecskendezés kezdeti jeladó zárlat vagy nyitott áramkör mutat beolvasás szerint, közel 100.000 ft -os ajánlatot tett a márkaszerviz egyike de én olcsóbb új jeladót szeretnék venni bele ha tudtok hol lehet beszerezní vagy ha bárkinek van ilyen akkor szivesen veszem előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.