Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Hiába igaz, hiába látjuk, nem lehet tenni ellene. 4 évig be vannak betonozva. Bár most ezek a kommentek után nagyon kíváncsi lennék Fapad olvtárs véleményére is...

Olvtárs hm...mármint olvasó társ??? :D Íme a végbéleményem :D : Mindenkinek van 3 éve, hogy figyelje a közéletet és megfelelő helyre tegye az ikszet a választásokon. De ha a jelenlegi pártok között nincs megfelelő, nosza alapítani is lehet egyet ami megmondja és megteszi a frankót! Szuper !!! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

írtam már hogy nem tudom mondj rá valamit

Valami :lol: ....

Vazze mennyiért adod az Omegát? 20 ezerért megveszem, átalakítóstól... a többit állja majd a biztosító :D

(én azért nem adtam oda anno az A Omegát a bontósnak, mert tudtam, hogy 2 hónap múlva sérülésmentesként fog futni :P....)

Asszse tom mennyibe van az új stb, Drusza üzletét se rontanám, szal írj mélt majd, hogyha kitaláltad az összeget.. nem sürgős :lol: Hja de úgy találd ki, hogy faternak le kell szállítani! :D vagy elvinni az A Omegát, beépítetni ;)

Link to comment
Megosztás:

Te is bosszantani akarsz?...

Adj Dél-afrikai számlaszámot, mert macerás Mo-ra utalni innen... mellékesen nem kaptam emilt, csak ránéztem az adatlapomra... Köszönöm a szíves figyelmét... 2es leülhet :P

Értem én hogy Adminok, de olyan jól elvoltunk míg ide nem jöttetek - áhh tiszta Omegatd stílusú leszek :lol: Sztetek Gelkó nem elég, hogy szóljon? Márpedig ő ugye szokott itt lebzselni, mert OMEGÁJA van...

(A véleményemet meg tudjátok, az Opelről... van a Rekord, Senator, Omega, meg a többi :D :D

Nincs egy itthon élő rokon, imserős stb. aki el tudná rendezni?

Ha meg nem kaptál emilt, akkor nem jó a cím, ami a profilodban van, vagy az automata tagnyílvántartóban van némi zavar.

Viszont tudod, hogy nem azonnal szokás törölni, szal ha hamarosan befut a tagdíj, akkor no para, sőt, még a kártyád is elkészülhet. ;)

Igazuk van. És? :lol: De ettől meg nekem is igazam van, hogy talán nem 4-5 nappal az események után kell kullogni, J0hnny szólt, (akkor!) akkor kicsit visszavettünk, meg volt egy kis utórezgés, ami sztem már bőven nem politikai jellegű volt, de mindegy... erre rögtön 2 egymás utáni komment is ezzel foglalkozik. Mint említettem a kihunyó tűzre száraz fa esete... Amúgy sem modik :D az egyik gazdagságis, a másik meg subway szendvics.. izé miami vice házmester :D Nincs komolyabb dolguk :D :D :D Majd adok én nekik! :D :D

Amúgy én visszapofázok, ha csak részben van igaza ;)

és továbbra sem kaptam emilt ;)

Ma is született 1 db félig-meddig olyan jellegű hozzászólás.

emilre lásd fentebb a választ, már ha ez is erre vonatkozott.

Amúgy saját tapasztalat (sajnos), hogy hiába úgy érzed, neked van igazad, ha a másiknak meg hatalma van, úgyis te b@szol rá. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nincs egy itthon élő rokon, imserős stb. aki el tudná rendezni?

Ha meg nem kaptál emilt, akkor nem jó a cím, ami a profilodban van, vagy az automata tagnyílvántartóban van némi zavar.

Viszont tudod, hogy nem azonnal szokás törölni, szal ha hamarosan befut a tagdíj, akkor no para, sőt, még a kártyád is elkészülhet. :D

Az opelklubbos cím vmiért nem megy nekem, mert mondjuk elfelejtettem a jelszavamat, és volt némi rendszarösszeomlás :lol:... :lol: Márha

Ma is született 1 db félig-meddig olyan jellegű hozzászólás.

emilre lásd fentebb a választ, már ha ez is erre vonatkozott.

Amúgy saját tapasztalat (sajnos), hogy hiába úgy érzed, neked van igazad, ha a másiknak meg hatalma van, úgyis te b@szol rá. :D

Született... Hát mint mondtam olaj a tűzre...

Hatalom? ááhám, szal most nem kell a tagság sem?.... értem...

Link to comment
Megosztás:

Az opelklubbos cím vmiért nem megy nekem, mert mondjuk elfelejtettem a jelszavamat, és volt némi rendszarösszeomlás :D... :lol: Márha

Született... Hát mint mondtam olaj a tűzre...

Hatalom? ááhám, szal most nem kell a tagság sem?.... értem...

Erről ez a jelenet jutott eszembe:

'Látják, az erőszak velejárója a rendszernek! Elnyomnak' :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az opelklubbos cím vmiért nem megy nekem, mert mondjuk elfelejtettem a jelszavamat, és volt némi rendszarösszeomlás :lol:... :lol: Márha

Született... Hát mint mondtam olaj a tűzre...

Hatalom? ááhám, szal most nem kell a tagság sem?.... értem...

asszem félre értettél, illetve soha se baj, ha van mindenről vélemény, és van aki szembe is mer menni a "felsőbb" erőkkel, csak ha egyszer egy dologtól igyekszünk elhatárolódni, akkor ne kelljen már "kényszert" alkalmazni

jobb a békesség, nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Olvtárs hm...mármint olvasó társ??? :D Íme a végbéleményem :D : Mindenkinek van 3 éve, hogy figyelje a közéletet és megfelelő helyre tegye az ikszet a választásokon. De ha a jelenlegi pártok között nincs megfelelő, nosza alapítani is lehet egyet ami megmondja és megteszi a frankót! Szuper !!! :lol: :lol:

Hát igen, megint használható jó tanáccsal lettünk ellátva. Hogy ezen miért nem csodálkozom megint?

Link to comment
Megosztás:

Ma is született 1 db félig-meddig olyan jellegű hozzászólás.

emilre lásd fentebb a választ, már ha ez is erre vonatkozott.

Amúgy saját tapasztalat (sajnos), hogy hiába úgy érzed, neked van igazad, ha a másiknak meg hatalma van, úgyis te b@szol rá. :lol:

Milyen? Írd már le konkrétan. Nem politizálunk, közéleti témákról beszélgetünk. Engem igen is érdekel, hogy az angoloknál, svédeknél, dél-afrikaiaknál, mi mennyibe kerül, miért mennyit kell dolgozni, stb. Ha Téged nem, akkor ne olvasd...

Link to comment
Megosztás:

asszem félre értettél, illetve soha se baj, ha van mindenről vélemény, és van aki szembe is mer menni a "felsőbb" erőkkel, csak ha egyszer egy dologtól igyekszünk elhatárolódni, akkor ne kelljen már "kényszert" alkalmazni

jobb a békesség, nem? :lol:

Milyen erőkkel? Közéleti csevegés folyik ébredj már fel! Mitől akarsz elhatárolódni? A tényektől? Az igazságtól?

Ui: "Ha egy jó társaságra, és barátokra vágysz..." ez szerepel az aláírásodban. Nekem az a jó társaság, akikkel itt csevegek. És neked? Na, akkor hagyd őket békén...

Link to comment
Megosztás:

Nem politizálunk, közéleti témákról beszélgetünk.

Idézet a Wikipediaból::

"A politika kifejezés az ókori görög polisz névből ered. A politika szó eredeti jelentése közélet..."

Ez meg a fórumszabályzatból van:

"A fórum alapelvei

- ez a fórum szigorúan politika és pártmentes

- a fórumon tilos elhelyezni politikai reklámokat, illetve lejárató politikai antireklámokat. Amennyiben ezt valaki nem tartja be, az hozzászóllása eltávolításra kerül. Szélsőséges esetben, a túlzott politizálás a felhasználó kitiltását is maga után vonhatja!"

Link to comment
Megosztás:

Idézet a Wikipediaból::

"A politika kifejezés az ókori görög polisz névből ered. A politika szó eredeti jelentése közélet..."

Ez meg a fórumszabályzatból van:

"A fórum alapelvei

- ez a fórum szigorúan politika és pártmentes

- a fórumon tilos elhelyezni politikai reklámokat, illetve lejárató politikai antireklámokat. Amennyiben ezt valaki nem tartja be, az hozzászóllása eltávolításra kerül. Szélsőséges esetben, a túlzott politizálás a felhasználó kitiltását is maga után vonhatja!"

Akkor srácok marad az időjárás! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó autó ez az Omega. :lol:

Pár nap alatt, minden zokszó nélkül belehajtottam több, mint 3200km-t.

6-40 °C-ig volt minden, jól meg is volt pakolva és néha tempóztam is kicsit :lol:

Az átlagfogyi 8,7 lett, ebben van jó sok autópálya, de van városi nézelődés és kirándulás a hegyekben is.

Az út előtt még rendberaktam a futóművét és be lett állítva az eleje és a hátulja is.

Link to comment
Megosztás:

Jó autó ez az Omega. :lol:

Pár nap alatt, minden zokszó nélkül belehajtottam több, mint 3200km-t.

6-40 °C-ig volt minden, jól meg is volt pakolva és néha tempóztam is kicsit :lol:

Az átlagfogyi 8,7 lett, ebben van jó sok autópálya, de van városi nézelődés és kirándulás a hegyekben is.

Az út előtt még rendberaktam a futóművét és be lett állítva az eleje és a hátulja is.

addelnekem

amit itt hirdetnek dízel azt ismeri valaki ?

Link to comment
Megosztás:

Idézet a Wikipediaból::

"A politika kifejezés az ókori görög polisz névből ered. A politika szó eredeti jelentése közélet..."

Ez meg a fórumszabályzatból van:

"A fórum alapelvei

- ez a fórum szigorúan politika és pártmentes

- a fórumon tilos elhelyezni politikai reklámokat, illetve lejárató politikai antireklámokat. Amennyiben ezt valaki nem tartja be, az hozzászóllása eltávolításra kerül. Szélsőséges esetben, a túlzott politizálás a felhasználó kitiltását is maga után vonhatja!"

Nos akkor szeretném, ha végre valamelyik DEL gombú emberke felvállaná és beszólogatás helyett konkrétumokat írna. Ugyanis nem politizáltunk, nem agitáltunk nem szidtunk durván semmit és senkit. Nem reklámozunk politikai dolgokat. Akkor mire ez a nagy arcoskodás? Vagy az a baj, hogy itt nem pimpelős hülyegyerekek vannak és nem a neonokról, meg a ledekről és a reggelizőszárnyakról megy a csevej?

Tényleg nem értem a konkrét problémáitokat!!!

Amúgy a fórumon rengeteg illegális link, "lopott" szellemi termék van, amire senki sem emeli a hangját. Pedig az sem szép dolog, de szükség van rá, akárcsak a mi kis beszélgetésünkre. Akinek pedig nem tetszik ne rébuszokat írogasson, meg linkelgessen, hanem írja le a frankót. Vagy ehhez is gyávák vagytok???

Link to comment
Megosztás:

ha valaki felszerel vonóhorgot, de még nincs beíratva a forgalmiba, azért büntethetnek, vagy csak akkor, ha vontat is vele?

Ezt Te se kérdeted komolyan nem? Mo.-on, szerintem egy bucisimogatás és kapsz 30eFt-ot bankszámlára, meg 10 kaparós sorsjegy...amúgy mint szódás a lovát szerintem ha nem vagy elég szimpatikus. Én is erre gyúrok egyébként most, kell műbizonylat a beütött gyári számos vonóhorognál is? Azt hallottam hogy nem, meg az is hogy igen. Valaki esetlek tud tapasztalatra, tudásra alapuló választ adni?

Link to comment
Megosztás:

Nekem sincs semmi papírom a gyári vonóhorogról, annyi, hogy be vannak írva a vontatható tömegek a forgalmiba és kész.

Legutóbb megállítottak, amikor húztam egy 3000-es Corsát tréleren és nem volt semmi gond, mivel BE jogsim is van és a max. össztömegek is stimmeltek.

Akkor inkább arra voltak kíváncsiak, hogy miféle corsa az és hogy hogy néz ki benne a motor. :lol:

Tőlem eddig soha nem kértek semmiféle papírt vonóhorogra.

Link to comment
Megosztás:

ha valaki felszerel vonóhorgot, de még nincs beíratva a forgalmiba, azért büntethetnek, vagy csak akkor, ha vontat is vele?

Nekem fordítva volt. Nem volt vonóhorog, és be volt írva. Műszakin megkérdezte a pacák, kell?

Mondtam nem. Aszongya jó, mert csak akkor lehet műszakiztatni vonóhoroggal, ha rajta van (látszania kell a fényképeken).

Amúgy elvileg nem lehet rajta, ha nincs beírva a forgalmiba. Ha nem vontatsz, a rendőr akkor is kiszúrhatja egy forgalmi ellenőrzésen. És akkor kapsz egy NKH-s soronkívüli vizsgát, amin bukta, ha nincs a hivatalos beépítésről papír.

Link to comment
Megosztás:

Ezt Te se kérdeted komolyan nem? Mo.-on, szerintem egy bucisimogatás és kapsz 30eFt-ot bankszámlára, meg 10 kaparós sorsjegy...amúgy mint szódás a lovát szerintem ha nem vagy elég szimpatikus. Én is erre gyúrok egyébként most, kell műbizonylat a beütött gyári számos vonóhorognál is? Azt hallottam hogy nem, meg az is hogy igen. Valaki esetlek tud tapasztalatra, tudásra alapuló választ adni?

Ha gyári a felszerelés és benn a forgalmidban, akkor nem kell a műbizonylat...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.