Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Hmm... lehet legközelebb Omegát szerzek be! :) Nagyon jó tud lenni a hátsókerék hajtás. :( ;)

Télen a legélvezetesebb. :)

A legszebb élményem az elmúlt télen az Auchan körforgóban megtett 8 kör folyamatosan kilinccsel előre. :P

De a Campona parkolóban a villanyoszlopok közti driftelés sem volt rossz, illetve ugyanott az oszlop mellett

fél méterrel körülötte forogni... :D

Ez az egy dolog hiányzik a télből... :P

Link to comment
Megosztás:

Télen a legélvezetesebb. :)

A legszebb élményem az elmúlt télen az Auchan körforgóban megtett 8 kör folyamatosan kilinccsel előre. :)

De a Campona parkolóban a villanyoszlopok közti driftelés sem volt rossz, illetve ugyanott az oszlop mellett

fél méterrel körülötte forogni... :(

Ez az egy dolog hiányzik a télből... ;)

szívesen megnézném ezt is videjón:)

Link to comment
Megosztás:

Jövő télen ha végre kijön velem valaki... :)

Idén csak Agressor koma nézett ki egyszer, de akkor is hamar lelépett.

Pedig én többször is szóltam sokaknak... :)

Majd összehozunk valami közös pörgés-forgást. :(

Pl. az oszlop körül egy bmw-s sráccal forogtunk kettesben is, az volt

igazán látványos! ;)

Link to comment
Megosztás:

Tavaly télen egy Penny parkolóban, a 12.-ik kör tájékán amortizálódott le a szervószivattyú... Akkor is tanultam valamit :)

Most egy kicsit paráztam, hogy lejön-e a lökhárítóra, meg oldalára égett gumi.... Hát lejött, autósboltban is kapható "Kátrányoldó spray" nevű termékkel. E örö, e bódottá :)

Link to comment
Megosztás:

Nem figyeltem, de emlékeztem, hogy v.ki ilyennel volt, és tetszett.Nagyon bejön ez a B2 forma.Lehet, mert ritka? :)

Egyébként miért adod el?vagy ne kérdezzek ilyet?

Eleve eladásra vettem. Motorhibás volt, és nem lett volna gazdaságos felújítani. Ügyfélnek nem kelletta kocsi, és meg több hónapi keresgélés után találtam hozzá egy újszerű motort Németországban, és azt beleraktuk.

Link to comment
Megosztás:

Eleve eladásra vettem. Motorhibás volt, és nem lett volna gazdaságos felújítani. Ügyfélnek nem kelletta kocsi, és meg több hónapi keresgélés után találtam hozzá egy újszerű motort Németországban, és azt beleraktuk.

Ezzel kapcsolatban érdekelne, hogy ha Németországból hozol be motort, és inkompletto beépíted, azaz újra kell vizsgáztatni motorszám változás miatt, akkor kell regadót fizetni? És ha igen, akkor a motor után, vagy az egész autó után? - mert ilyesmit hallottam, és csodálkozom rajta.... :)

Link to comment
Megosztás:

Ezzel kapcsolatban érdekelne, hogy ha Németországból hozol be motort, és inkompletto beépíted, azaz újra kell vizsgáztatni motorszám változás miatt, akkor kell regadót fizetni? És ha igen, akkor a motor után, vagy az egész autó után? - mert ilyesmit hallottam, és csodálkozom rajta.... :)

Ha típusazonos ( köbcenti és motorkód megegyezik ), akkor nem kell regadót fizetni.

Egyébként nekem a következő volt a hivatalos ügyintézés:

- műszaki vizsga ( KPM-nél)

- eredetvizsga

- átírás

ja, és a motorra nem kell fizetni se vámot, se áfát.

Link to comment
Megosztás:

Ha típusazonos ( köbcenti és motorkód megegyezik ), akkor nem kell regadót fizetni.

Egyébként nekem a következő volt a hivatalos ügyintézés:

- műszaki vizsga ( KPM-nél)

- eredetvizsga

- átírás

ja, és a motorra nem kell fizetni se vámot, se áfát.

Köszi az infót. Értem már - a barátom nagyobb motort rakott be, akkor ezért volt a cécó!

Link to comment
Megosztás:

Eleve eladásra vettem. Motorhibás volt, és nem lett volna gazdaságos felújítani. Ügyfélnek nem kelletta kocsi, és meg több hónapi keresgélés után találtam hozzá egy újszerű motort Németországban, és azt beleraktuk.

Értem.

Nagyon széépséges kocsika! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nincs valakinek elfekvőben benzines Omihoz tempomatos index karja? Négy vezetékes.Valami elfáradt benne, és villog a refim menet közben. :)

Nekem van egy, amin nem működik az egyik tempomat gomb. Miután kicseréltem újra, kiderült, hogy magában a karban meg föl 4 vezeték a tempomat kapcsolójához, és az egyik elszakadt. Forrasztható, de addigra már vettem újat... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.