Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Az a baj, hogy manapság már ha akarsz se nagyon tudsz venni normális benzines B Omegát, millió felett meg pláne nem...

Az enyém a jó állapotúak közé tartozik, de 500e-ért csak valami madár vinné el 2 év hirdetés után. A tiedet nem tudom... :D

Most miről akarsz meggyőzni? Sok volt a Kozel? AZ ENYÉMRŐL, MEG MIT NEM TUDSZ? Szvsz mindent...

Link to comment
Megosztás:

Velem is szorakozik most az Omegám, vizga előtt 2 nappal nem akart beindulni ( gyujtás kapcsoló hiba) erősebben tekerve a kulcsot beindult, srácc elvitte vizsgára még jó volt vissza hozta indult no amikor elindultam volna dolgozni baszott beindulni , önindítóra vittem egy pozitiv aztán ugy mentem dolgozni , este ugyanúgy indítottam be , ma reggel neki láttam , hát nem volt könnyű leszedni a gyújtás kapcsoló mivel gyári csavarok vannak még rajta , fej nélkül , hideg vágóval nekimentem aztán lassan lejött , ahogy levettem a gyújtás kapcsolóját szét eset az elektromos része :D

Link to comment
Megosztás:

Áááá, azt hordja a teherautó, abból rengeteg kellett :D

A járólapos tipp részben jó :icon4:

Én is leültettem egyszer az omegámat járólapokkal , amúgy pár hete láttalak a XIV-be Kassai térnél , én a sarki étterembe dolgozom, szép az Omegád , Tetszett

Link to comment
Megosztás:

ultetes.jpg

Na így kell omegát ültetni ;)

Ha ezt übereli valaki, le a kalappal ;)

A tuning módját titok övezi, de lehet találgatni :icon4:

(jah, a hátsó lökös nem bírta a magyar utakat közelről sajna, le lett könnyítve :D )

A tuning módja: a futómű teljes cseréje citoen bx-re :icon4:

Még jó hogy a tankod fent maradt....

Link to comment
Megosztás:

A tuning módja: a futómű teljes cseréje citoen bx-re :D

Még jó hogy a tankod fent maradt....

Azé azt megnézném, hogy hogyan rakod alá a BX hátsó hídját :icon4: :icon4: ;)

Illetve ez még hagyján. De hova rakod a diffiművet!? ;)

(mondjuk az első futómű se könnyebb eset ;) )

egyszerűbb egy air-ride szettet belerakni az USA-ból...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki meg tudna mondani, hogy V6-nal a masodik (harmadik) elektromos vizpumpa pontosan hogy lenne helyesen becsatlakoztatva?

Arra gondolok ami a tagulasi alatt van es a futokorben kavar. Persze csak ketfelekeppen lehetne radugni a csoveket de nem jo omen

a rosszat eltalalni :D, szoval ha mondjuk valaki biztosan meg tudna mondani esetleg fotot linket tolni, hogy a futescsaprol jovo cso melyik

vegere megy az nagy segitseg lenne! (szerelesiben szo sem esik rola :icon4: )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki meg tudna mondani, hogy V6-nal a masodik (harmadik) elektromos vizpumpa pontosan hogy lenne helyesen becsatlakoztatva?

Arra gondolok ami a tagulasi alatt van es a futokorben kavar. Persze csak ketfelekeppen lehetne radugni a csoveket de nem jo omen

a rosszat eltalalni :D, szoval ha mondjuk valaki biztosan meg tudna mondani esetleg fotot linket tolni, hogy a futescsaprol jovo cso melyik

vegere megy az nagy segitseg lenne! (szerelesiben szo sem esik rola :icon4: )

Ha végzek a melóval lefényképezem nálam hogy van bekötve és ha hazaértem feltöltöm (ha csak addig meg nem előz valaki...).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki meg tudna mondani, hogy V6-nal a masodik (harmadik) elektromos vizpumpa pontosan hogy lenne helyesen becsatlakoztatva?

Arra gondolok ami a tagulasi alatt van es a futokorben kavar. Persze csak ketfelekeppen lehetne radugni a csoveket de nem jo omen

a rosszat eltalalni :D, szoval ha mondjuk valaki biztosan meg tudna mondani esetleg fotot linket tolni, hogy a futescsaprol jovo cso melyik

vegere megy az nagy segitseg lenne! (szerelesiben szo sem esik rola :icon4: )

1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg 2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg 3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Azaz a fűtéscsapra a verda eleje felé mutató része megy a kiegészítő vízpumpának, a felfele mutató rész meg a fűtő radiátorra a tűzfalon keresztül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.