Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Laguna II-t nehéz überelni problémák terén :D

Jófajta dci volt?

Igen,1.9 DCI volt.

Azért nem minden bazidrága alkatrész ment rajta tönkre... :)

Inkább csak sokszor ment tönkre valami apróság.

1 olyan alkalom volt csak,hogy nem ment a kocsi.

Egyébként az eladáskor nem volt baja,csak az,hogy nem volt belső világítása.

Az eladás/csere oka nem az volt,hogy sok a baj vele,hanem mert szeretem a változatosságot és a különlegesebb autókat.

Az omega is 1 feltűnő jelenség,főleg az enyém! :)

Link to comment
Megosztás:

Igen,1.9 DCI volt.

Azért nem minden bazidrága alkatrész ment rajta tönkre... :)

Inkább csak sokszor ment tönkre valami apróság.

1 olyan alkalom volt csak,hogy nem ment a kocsi.

Egyébként az eladáskor nem volt baja,csak az,hogy nem volt belső világítása.

Az eladás/csere oka nem az volt,hogy sok a baj vele,hanem mert szeretem a változatosságot és a különlegesebb autókat.

Az omega is 1 feltűnő jelenség,főleg az enyém! :)

Egy Zaporozsec azért feltűnőbb lenne, valljuk be ... :D :D :D én a hangját szeretem nagyon, apukám, amikor elkezd hörögni ha odalépek egy kövéret...huhh....Nem beszélve arról az érzésről amikor a gödöllői domboknál a hosszú kaptatókon utolérek mindenkit aki letolt az útról, mert "csak" 130-cal mentem a pályán haha :D felfelé menet valahogy senkinek sincs akkora kalóriája (és arca) , mint az egyenes szakaszokon. Sok sikert a vasadhoz ! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

4 ajtós (5D a kombi), és a féklámpára panaszkodik (gondolom csak gyújtást adtak a kép erejéig, pedálra nem léptek rá).

Omegánál gyújtás után rá kell lépni a fékpedálra, különben figyelmeztet, hogy még nincs ellenőrizve? Ezt nem is tudtam. Az enyém megvárja az ellenőrzéssel, amíg rálépek, nem reklamál.

Link to comment
Megosztás:

Szita Bence élt 11 évet. Láttam kiplakátolva a képét amikor még keresték, szegénykém nagyon koravénnek tűnt. Lefelé görbített szájjal mosolygott a fotón. A mostohaanyja és a mostohaapja közti kapcsolat áldozata. És az igazi szülők??? Borzasztó.

Link to comment
Megosztás:

Szita Bence élt 11 évet. Láttam kiplakátolva a képét amikor még keresték, szegénykém nagyon koravénnek tűnt. Lefelé görbített szájjal mosolygott a fotón. A mostohaanyja és a mostohaapja közti kapcsolat áldozata. És az igazi szülők??? Borzasztó.

Ha már nem idevaló dolgot írogatsz, akkor legalább pontosan tennéd. Ez még az egyéb csevegésbe sem tartozik...

Link to comment
Megosztás:

hellosztok!az lehet h nem megy egy hengerem?mikor elkezdek gyorsitani elkezd dadogni meg rángatozni az autóm az egész kaszni rezonál!lehet h beázott vmelyik gyertyám?vagy meg repedt!!!a fogyasztás mérüm meg 39.8 liternél megakad se le se fel csak mikor alapjárat van akk 1.6 litert mutat!1 napja csinálja miota esöben szaladgálok vele!tipp vkitöl!

Link to comment
Megosztás:

hellosztok!az lehet h nem megy egy hengerem?mikor elkezdek gyorsitani elkezd dadogni meg rángatozni az autóm az egész kaszni rezonál!lehet h beázott vmelyik gyertyám?vagy meg repedt!!!a fogyasztás mérüm meg 39.8 liternél megakad se le se fel csak mikor alapjárat van akk 1.6 litert mutat!1 napja csinálja miota esöben szaladgálok vele!tipp vkitöl!

A legjobb tippem,hogy keress fel vele egy szerelőt.A gyertyák nem nagyon tudnak beázni,max ha víz alatt van az egész motor.

Link to comment
Megosztás:

hellosztok!az lehet h nem megy egy hengerem?mikor elkezdek gyorsitani elkezd dadogni meg rángatozni az autóm az egész kaszni rezonál!lehet h beázott vmelyik gyertyám?vagy meg repedt!!!a fogyasztás mérüm meg 39.8 liternél megakad se le se fel csak mikor alapjárat van akk 1.6 litert mutat!1 napja csinálja miota esöben szaladgálok vele!tipp vkitöl!

X20XEV motornál szokott olyan lenni, hogy befolyik a víz a szelepfedélbe, és megáll a gyertyák között. továbbá a gyújtómodul is el tud ázni, pont ott van a tűzfalnál, ahol ráfolyhat a csapadék.

Nem muszáj. Csak válaszoltam arra, hogy pontatlanul fogalmaztam. Meglehet, hogy így van, de akkor a cikk is pontatlan.

bulvársajtó, mit vársz!? :)

Link to comment
Megosztás:

X20XEV motornál szokott olyan lenni, hogy befolyik a víz a szelepfedélbe, és megáll a gyertyák között. továbbá a gyújtómodul is el tud ázni, pont ott van a tűzfalnál, ahol ráfolyhat a csapadék.

Sajnos a V6-nál is beázik. A jobboldali ablaktörlőkar-tengelye körül szokott befolyni az eső.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak úgy érdekelne,akinek dízel és fedélzeti kompis autója van,mennyi volt a rekord km 1 tankkal?

Benzinesek,ti mit tankoltok az autóba,melyik kút vállt be?Lehet próbálkozni az olcsó(Envi) kutakkal,vagy maradjak nevesebb benzinnél?

Ha nekem sima óra van a müszerfalban,azt gondolom,nem egyszerü kicserélni a mindent mutatóra?Csatlakozó,ilyesmi stimmel?Az autó is lekezeli?Vagy felejtös?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak úgy érdekelne,akinek dízel és fedélzeti kompis autója van,mennyi volt a rekord km 1 tankkal?

Benzinesek,ti mit tankoltok az autóba,melyik kút vállt be?Lehet próbálkozni az olcsó(Envi) kutakkal,vagy maradjak nevesebb benzinnél?

Ha nekem sima óra van a müszerfalban,azt gondolom,nem egyszerü kicserélni a mindent mutatóra?Csatlakozó,ilyesmi stimmel?Az autó is lekezeli?Vagy felejtös?

nekem az x20xev motor köhögött a gagyi benzintől. nem kellett neki VPower, elég volt a sima Shell/OMV benzin.

viszont ha véletlen valami kis kúton tankoltam (egy pont volt a közelben is), akkor mindig dadogás, le-le fulladás volt az eredmény.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Eladó egy nemrég karambolozott B omega 2.5 tdi automata 2 zónás digi klima a beleseje limitált nagyon szép motorja nem sérült de az eleje total ahogy a baloldali ajto is van hozzá gyári 16"alufelni nagyon jó gumikkal + 16" alufelni téli szett a belseje, ülések, 3 ajtó hátulja használható gyönyörű állapotu. ha érdekel valakit bontásra. : tel. 06704537485

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.