Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Mit jelent az hogy állítható oszlopos? Angel Eyes lámpák vannak benn. Tettem rájuk már új csatlakozót, és kicseréltem az izzókat is. Valamivel jobb lett, de állítólag a relézés sokat dob rajta.

Állítható magasságú kormányoszlop.

De nem hiszem hogy a relé sokat változtatna a dolgon.

Az én autó idősebb és többet is futott, mégis hibátlan a kapcsolója. Csak új foncsort kellett betegyek, és folyton villognak hogy vakít, pedig jól van beállítva.

Ha meg sz@r az angel eye vetített képe ahogy a kollega mondja, akkor azzal nem tudsz mit csinálni, max belereszelsz vmi bmw foncsort vagy hasonló.

Mondjuk ha rosszabb a fényszórása mint a gyárinak, akkor nem tudom hogy kaphatta meg az e jelzést.

Link to comment
Megosztás:

Szép napot! Az E16nz motornál az olajnyomás gombánál 3 db vezeték van egy 1. piros 1. piros kék és egy 0.75 kék zöld !

Az f astráknál csak egy darab van egy 0.75 kék zöld !

Nem tudja valaki hogy minek van vectra a 3 db vezeték az olajnyomáson ???

Az á vectra első foncsorra több díjat is kapott a maga idején van valami különlegessége de pontosan nem tudom mi!

Link to comment
Megosztás:

Szép napot! Az E16nz motornál az olajnyomás gombánál 3 db vezeték van egy 1. piros 1. piros kék és egy 0.75 kék zöld !

Az f astráknál csak egy darab van egy 0.75 kék zöld !

Nem tudja valaki hogy minek van vectra a 3 db vezeték az olajnyomáson ???

Az á vectra első foncsorra több díjat is kapott a maga idején van valami különlegessége de pontosan nem tudom mi!

Az AC pumpa tápkörébe van kötve, alacsony olajnyomásnál elvileg lekapcsolja.

Link to comment
Megosztás:

Szép napot! Az E16nz motornál az olajnyomás gombánál 3 db vezeték van egy 1. piros 1. piros kék és egy 0.75 kék zöld !

Az f astráknál csak egy darab van egy 0.75 kék zöld !

Nem tudja valaki hogy minek van vectra a 3 db vezeték az olajnyomáson ???

Az á vectra első foncsorra több díjat is kapott a maga idején van valami különlegessége de pontosan nem tudom mi!

Szerintem kevered a calibráéval, mert az tényleg egyedülálló volt a maga idejében.

Amúgy tényleg nem rossz a vectra gyári fényszórója, tegnap visszafele az autópályán az 5-700m-re lévő táblák úgy vágták vissza a fényt, hogy öröm volt nézni. Direkt megnéztem, az az én fényem volt, mert ment előttem sok másik autó, de mikor lekapcsoltam a lánykát, a tábla is elsötétült.

Link to comment
Megosztás:

Az sem volt egészen egyedülálló, a 8-as sorozatú BMW-nek is ilyen volt, bár az egy 3x olyan drága autó. De más típusnak tényleg nem volt még akkoriban projektoros fényszórója

Ahogy én tudom, a 8-as bmw az bukólámpás, bár hogy azon belül mi van, azt nem tudom.

De nem csak a projektorra gondoltam, hanem a komplett lámpatest nyert valami díjat.

Link to comment
Megosztás:

Így van, bukólámpás, de az is projektoros, ilyenformán az első fecske volt a Calibrával együtt.

Abból a szempontból volt ez formabontó, hogy a dizájn miatt kellett ilyen keskeny lámpatest, viszont hagyományos (nem projektoros) megoldással nem tudtak volna megfelelő fényerőt prezentálni adott körülmények között. Az évek alatt azonban sajnos bebizonyosodott egy hátránya is: éppen a lámpatest kis méretének köszönhetően sajnos hamar felmelegszik a belseje, ami hosszabb távon a foncsor károsodását, és így a fényerő csökkenését vonja maga után.

Azonkívül az sem épp előnyös biztonságtechnikai szempontból hogy a ködfényszóró egy magasságban van a tompítottal (konkrétan mellette), de ez is a dizájn miatt lett így.

Szóval szép a Calibra lámpa, de korántsem jó konstrukció...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Valaki tudna segíteni hogy kell kivillogtatni 1,7TD Isuzu motoros vectra hibakódját?

Még valami.

Már egy éve szenvedek az izzításal. Voltam egy helyi "szakinál" aki azt mondta rossz az izzításelektrónika. Így kikötötte és megcsinálta nyomógombosra. Gondoltam ideglenesen jó lessz még nem szerzek cseredarabot. De persze most adta meg magát.

Érdekes jelensége hogy még a nyomógombot nyomva is csak már járó motornál van izzítás!

Valaki találkozott ezzel a jelenséggel?

Gondoltam kivillogtatom mielött rendes autóvillamosági szerelőhöz visszem.

Lehet hogy nincs is baja az elktrónikának.

Egyébként elektrónikával is ez művelte!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Valaki tudna segíteni hogy kell kivillogtatni 1,7TD Isuzu motoros vectra hibakódját?

Még valami.

Már egy éve szenvedek az izzításal. Voltam egy helyi "szakinál" aki azt mondta rossz az izzításelektrónika. Így kikötötte és megcsinálta nyomógombosra. Gondoltam ideglenesen jó lessz még nem szerzek cseredarabot. De persze most adta meg magát.

Érdekes jelensége hogy még a nyomógombot nyomva is csak már járó motornál van izzítás!

Valaki találkozott ezzel a jelenséggel?

Gondoltam kivillogtatom mielött rendes autóvillamosági szerelőhöz visszem.

Lehet hogy nincs is baja az elktrónikának.

Egyébként elektrónikával is ez művelte!

Próbáld ki azt, hogy a termosztát háznál lévő két jeladó közül, ha szemben állsz az autóval a jobb oldali csatiját széthúzod, nekem az le van szakadva két vezetékes, mikor összeért nem izzított semmit, mióta leszedtem azt a kb. 20 cm-es szakaszt, azóta télen-nyáron ugyanannyit izzít és tökéletesen indul. Mondjuk 1-2szer már írtam ezt:D, tesóm b vekiének is ez a hibája mint neked. Nála széthúztuk, akkor sem lett jó, de megpróbáljuk ma azt, hogy a vezérlőből kikötjük ezt a szálat, hátha a jeladó és a vezérlő szakaszon van valami pl. összeér a két vezeték, esetleg valami megrágcsálta. Elvileg ez az a jeladó, ami a vízhőmérséklet által ad jelet, hogy izzítson vagy sem. Az mondjuk érdekes neked, hogy ha kikötötte a vezérlőt miért csak járó motornál izzít, rámértél multival? Hibakódot villogtatni? Én még nem találtam meg benne a motorvezérlőt:D:D Lehet, hogy jobb is:)
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Próba képpen kivillogtattam a hibát.Pontosabban csak akartam,de az autó nem. Szóval 10 használatból 7x világít a hiba jelzó sárga,gondoltam most már villogtatok. Összekötöttem A-t és B-t. Gyújtás nélkül világított,rátettem a gyújtást és elaludt,nem villant egyet sem. Akkor mit jelent ez? Átírt-cserélt elektronika van benne,gondolom ezért világít általában. De aznap is világított mikor megnéztem.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Próba képpen kivillogtattam a hibát.Pontosabban csak akartam,de az autó nem. Szóval 10 használatból 7x világít a hiba jelzó sárga,gondoltam most már villogtatok. Összekötöttem A-t és B-t. Gyújtás nélkül világított,rátettem a gyújtást és elaludt,nem villant egyet sem. Akkor mit jelent ez? Átírt-cserélt elektronika van benne,gondolom ezért világít általában. De aznap is világított mikor megnéztem.

Nekem is chippelve van, és nálam meg az a helyzet hogy folyamatosan villog a hibajelző.. tehát gyújtáson is, és menet közben is. A-B pontot összekötöm, akkor is ugyanez a helyzet. Akár milyen dugaszt lehúzok a motortérbe(légtömegmérő, lambdaszonda, gázállás érzékelő, stb) semmire nem reagál, ugyanúgy megy az autó! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mivel oldható meg az, hogy ha lezárom gomb-al a központit felhúzza az elektromos ablakokat? Most annyi van, hogy ha a kulcsot zár állásban tartom felhúzza őket.

Lehet ilyen elektronikát kapni. Gyárilag nincs felszerelve az autó vele.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek mitől lehet az, hogy ablaktörlőm első (szaggatott) fokozata nem szaggatott, hanem megegyezik a második folytonos fokozattal? A másik ezzel kapcsolatos pedig, hogy az ablaktörlő is ott áll meg (mondjuk ha mosom a szélvédőt) ahol éppen "akar", nem lent, a helyén... Szerintem ez a 2 hiba összefügg, csak nem tudom, mi okozhatja. Van vmi reléje, ami esetleg cserés? Vagy maga a bajuszkapcsoló a ludas? Előre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek mitől lehet az, hogy ablaktörlőm első (szaggatott) fokozata nem szaggatott, hanem megegyezik a második folytonos fokozattal? A másik ezzel kapcsolatos pedig, hogy az ablaktörlő is ott áll meg (mondjuk ha mosom a szélvédőt) ahol éppen "akar", nem lent, a helyén... Szerintem ez a 2 hiba összefügg, csak nem tudom, mi okozhatja. Van vmi reléje, ami esetleg cserés? Vagy maga a bajuszkapcsoló a ludas? Előre is köszönöm a válaszokat!

Szia!

Valahol az ablaktörlőmotor környékén kell lennie egy végálláskapcsolónak, annak a hibája megmagyarázná ezeket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek mitől lehet az, hogy ablaktörlőm első (szaggatott) fokozata nem szaggatott, hanem megegyezik a második folytonos fokozattal? A másik ezzel kapcsolatos pedig, hogy az ablaktörlő is ott áll meg (mondjuk ha mosom a szélvédőt) ahol éppen "akar", nem lent, a helyén... Szerintem ez a 2 hiba összefügg, csak nem tudom, mi okozhatja. Van vmi reléje, ami esetleg cserés? Vagy maga a bajuszkapcsoló a ludas? Előre is köszönöm a válaszokat!

Első körben én kipróbálnám egy másik bajuszkapcsolóval. Azt egyszerűbb cserélni. Ha nem az, akkor ahogy a kollega mondja, körül kell nézni a motornál,

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.