Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Pedig otthon ezeket neztem ( Ezert irtam hogy nem vagyok tisztaban a markakal ) tobben odairjak hogy motorra hangoljak ( + sokk a referenciajuk az csak jo lehet nem )?

Nekem meg pont az elenkezoje gyanus PL: Veszek egy REMUST, SEBRING rendszer kb: 300.000FT es nem hiszem el hogy annyira tobbet tudna mint egy ilyen ( ) venek fel anyiert .Persze ezt ugy ertem akinek meg vana a tapsztalata nem Kokanyra gondolok en sem. Vagy rosszul latom?

A referenciák tényleg sokkolóak. :(

De hogy ez a kipufogó téma mindig előjön. ;) El ne felejts előtte-utána egy független padon mérést csinálni, az utókor okulására. (a kipufogó árának töredékéért elvégzik)

Amúgy mit jelent a kismértékben? 10 lovat egy normál G astra súlyánál szinte alig fogsz megérezni, persze ez már nem is olyan kis mérték, de legalább jó sokba kerül.

Sportgyertya árának feléből meg hívd meg a haverokat sörözni, biztos több örömet szerzel nekik ezzel, mint a gyertya szerezne neked, és még a fele pénzed meg is marad. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor ti most azt mondjatok hogy nem erdemes semitt csinalni ilyen kis merteku tuningnal, vagy akkor aki csak kipufogot meg legszurut cserel az csak be meseli maganak hogy jobban megy a kocsi vagy mi, mert ezel most akkor nem vagyok tisztaban? :(

Valóban jobban fog menni a kocsi.....mert szebb hangja lesz és jobban nyomod neki ;) :) de ugyanakkora teljesítmény marad akármit is írnak :(

Vagy nyúlj nagyon-nagyon mélyen a zsebedbe és érezni fogsz valamit (carstyling -> nyuszmusz autója...lehet számolni), vagy tegyél fel egy szép hangú kipufogót (nem olyat ami ordít mint egy sebzett vadállat, hanem ami tényleg szép) és fogadd el, hogy 1.6 ccm + 1100 kg + klíma nem versenyautó ;)

Vagy vegyél egy nagyon szép felnit, ültesd meg és már sokkal többet érsz mert nagyot fog dobni az autón :D

Link to comment
Megosztás:

Oke mostmar eretm szoval rendszer helyet csak hatso dobb azt kessz :) ( es meg a penzem is megmarad ) csak vanak reletiv sokan hogy irjak hogy rendszerel meg Direct legszurovel 10-5% os teljesitmeny novekedest ert el PL: ez egy IV Golf eseteben 120-125LE jo tudom hogy irni lehet mindent de azert az eber ha nem tapasztalja csak halja meg ezt latja kenytelen el hinni :( szoval akkor marad 103LE ;)

Link to comment
Megosztás:

persze, írni lehet sokmindent, a magnum tuning oldalán is összeszámolhatod ezeket a plusz lóerőket ;) :)

Csak az a fura hogy akkor enyire tele van mindeki hogy van folos 100E forintja hogy ki fuzese a semmiert mert akkor ezek szerint semit nem er a hangon kivul ( amit egy hatso dobbal elrt volna ) :(

Link to comment
Megosztás:

Csak az a fura hogy akkor enyire tele van mindeki hogy van folos 100E forintja hogy ki fuzese a semmiert mert akkor ezek szerint semit nem er a hangon kivul ( amit egy hatso dobbal elrt volna ) :(

Nem tart vissza senki attól, hogy kipróbáld.

Többiek csak leírták a véleményüket.

Te pénzed, arra költöd, amire szeretnéd ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak az a fura hogy akkor enyire tele van mindeki hogy van folos 100E forintja hogy ki fuzese a semmiert mert akkor ezek szerint semit nem er a hangon kivul ( amit egy hatso dobbal elrt volna ) :(

Mindenkinek saját döntése, mire dobja ki a pénzét. Van aki ennek többszöröséért plazmatévét vesz ;)

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek saját döntése, mire dobja ki a pénzét. Van aki ennek többszöröséért plazmatévét vesz :(

Pedig az se kis pazarlás, nem jobb a képe egy modernebb LCD-nél, viszont drágább, többszörösét fogyasztja, ráadásul hajlamos beégni, ha sokáig ugyanaz a kép megy rajta (vagy akár csak egy adó logója).

Mivel lyukas a hátsó dobom, lehet majd én se gyárit veszek hátra, hanem nézek valami izléseset, ami esetleg ad az autónak egy kicsit szebb, mélyebb tónusú hangot. Persze ettől erősebb nem lesz, de jobban tetszik ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

G Astra eladó optikai tuning cuccok:

Autócsere miatt eladó Alessio F1-es 15-ös polírozott 5 ágú alufelni és rászerelt Goodyear 195x60x15-ös nyárigumi. Megkímélten jó állapotban. /4 lyukas verzió/ A lopásgátlós csavarokat ajándékba odaadom! Egyébként 4-5 ezer ft.

K&N betét sportlégszűrő a gyári helyre való 9900 ft

Gyárilag sötétített N-Joy hátsó lámpa 5 ajtósra 25.000 ft/párban

Kamei hűtőrács eredeti csomagolásban 22.000 ft /a rácsos műanyagbevonatos verzió/

Gyári fabetétes középkonzol a hozzá való sebváltókarral ami szintén fabetétes /kompletten a kar bőrszoknyával stb/ 5000ft/6500 ft

A leggyorsabb viszi :-)

Kérésre küldök képet: gyurgyo@freemail.hu

Tatabánya

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Szervusztok Urak!

Így éjszakának ideén csevap készítés közben ötlött eszembe a nagy kérdés.

Chippeltetett már meg innen valaki Z14XE-s G astrát?

Nagyon nyugtalanít a gondolat mi lenne, ha én is megpróbálnék egy ilyen manővert..

Ha van valaki akinek ugyan ez a motorkódja és chippelt az ecu nagy nagy örömmel vennék minden tapasztalat megosztást.

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hali!

érdeklődöm ültetéssel kapcsolatba.

Az autó 1.8 16V klímás astra G. Görgők 7.5x17 ET35 205/50 gumikkal.

Mennyi az az ültetés elől, ami még nem ér be sehová akkor sem, ha a kormány ki van fordítva.

Köszönöm előre is a helpet.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

érdeklődöm ültetéssel kapcsolatba.

Az autó 1.8 16V klímás astra G. Görgők 7.5x17 ET35 205/50 gumikkal.

Mennyi az az ültetés elől, ami még nem ér be sehová akkor sem, ha a kormány ki van fordítva.

Köszönöm előre is a helpet.

Kicsit nagyok a gumik, igy elég necces bármilyen ültetés is szerintem!

De mondjuk max 30mm eltudok képzelni!

Link to comment
Megosztás:

Nos hátra idő előtt, de bekerültek 4cm-es caravan rugók, kb 2cm-t ültet rajta, pont ahogy terveztem, és megoldódott a kerék beérésem a kerékjárat ívbe. Ha a gátlók is benne lesznek akkor meg főleg tuti lesz. Most már csak az elejére leszek kíváncsi, az még nincs bent, ezt is csak muszályból tettem be mert a gyárik ki voltak gyengülve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.