Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem is tudtam, hogy a gyári B1 alufelni az DUB Style :D Amúgy meg bűn ronda az a vectra... az eleje mint valami lokomotívnak... van nálunk is helyben egy accord ilyen mozdony designos lökössel de az se valami szép <_<

Enyémen se lenne szárny még ez a kicsi se ha nem lenne amúgy is full irmscher futómű alatta meg hátsódob és a szárny is eredeti ráadásul pótféklámpás és eredetileg pótféklámpát kerestem :) (5e volt kompletten) így most van nekem is szárnyam... tudom szebb lenne ha popszegeccsel lenne felrakva és MDF fából lenne de sajnos nem vagyok elég kreatív az ilyesmikhez :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Minden nézőpont kérdése. Tény, hogy egy Velorexnél szebb, jobb, kényelmesebb, de az utasvédelmük majdnem egy szinten van. Csakhogy a Bőregér még/már komolyabb értéket képvisel. :D

Én inkább a Zatyihoz hasonlítanám. Attól eltekintve, hogy a motorja sokkal jobb, szinte egy kategória... :)

Link to comment
Megosztás:

...de hogy minek?

Őszintén szólva olcsóbban kijöttem a használt hátsó tárcsafékes agyakkal komplett, mintha vettem volna külön dobokat, pofákat, munkahengereket, és kézifékkötelet. :)

Mondjuk, ha cserélni kellett volna rajtuk tárcsát vagy betétet, akkor már nem biztos, hogy kedvezőbb lett volna......

Link to comment
Megosztás:

Azt is befesteném mattfeketére, hogy ne virítson meg jobban fogjon! :) :D

Na jó ez vicc...de már nem cserélném le tárcsásra...sok vele a nyűg és a mostani is rendesen fogja az egytonnát... <_<

Téli gumik feldobásakor levettem a dobokat mert ette őket a rozsda, egy évesek. Drótkefe+mattfekete, pont másfél dobra lett elég. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.