Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát igen, ez elég tanulságos volt. :lol:

Azért akarja a gyerek eladni, mert egy Mercedest akar venni. :)

Van benne egy-két érdekes megoldás. Például az összkerékhajtást ki lehet kapcsolni. Nem tudom, hogy ez hogyan mükődik, de az már szinte biztos, hogy az osztómű már beszart, mert elöl agyonkopott (slick :) ) 205/50 R15, hátul pedig 205/55 R15-ös gumik voltak rajta. A hátsó sárvédőíveket már csak a festék és a gitt tartotta össze, még jó, hogy nem tudtam alánézni, mert a hátsó váznyúlványokba is már biztos be lehetne nyúlni. A szélvédőre fel volt ragasztva egy sárga NFS Undergroundos matrica es ahol kilógott volna a szélvédő sarkainál, ott nem vágták le, hanem nemes egyszerűséggel ráragasztották a gumiperemre és az A- oszlopra is.

A legszebb akkor is az volt, amikor rögtön az elején megkérdezte MOR16V-től, hogy eladja-e a kocsiját. Erre persze egy NEM volt a válasz. De a gyerek még megkérdezte, hogy ez mi, egy Golf? :D :D :)

Mi meg csak pislogtunk :huh: , hogy hogyan lehet egy GSI Astrát összekeverni egy Golffal.

Miután elmeséltem neki, hogy nekem ez igy nem érdekes, mert nem a legerősebb 2.0-s 16V-s motor van benne, hanem egy sima C20XE elbúcsúztunk egymástól. Elment a lámpákig (kb.50m), ott várt kicsit, mert pirosat kapott, aztán szabályzóig pörgetve lefordult jobbra. Biztos megkímélt kocsiról van szó. B)

Link to comment
Megosztás:

Ajajj!!!

Ez a Cali járt már nálunk a használtautó kereskedésben. Nekünk is felajánlotta a srác 900ezerért. Egy 124es mercire akarja lecserélni, amit már ki is nézett nálunk. Mondta, hogy fizessünk rá 500ezret és már viszi is az ótót ezt meg itthagyja. Amikor közöltük, hogy köszönjük nem(Nézz már az autódra ember!!!), beszállt a vasba, kiszólt, hogy nem gondoltuk-e meg magunkat, majd némi sértődést színlelve megfordította szekerét az úton és elfüstölt a szigetelőszalagtól még éppen egyben lévő 900ezres géppel... Kímélte...

Szegény... Sajnáltam, hogy nem tudta megszerezni élete autóját. De mondta hogy különben is van rá vevője, úgyhogy még visszajön. :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

polak.jpg

Kicsit gáz volt a fotó készítés: begurultam az Astrával, lehúztam az ablakot, kidugtam a telefont...

a tulaj haverjai szóltak, hogy "Feri, mosolyogj! Fotóznak!" :huh:

Gyorsan kattintottam és tovább jöttem. :D

muszáj volt megörökítenem Nektek a látványt!

A 4 kipuff és a neon... egyszerűen felülmúlhatatlan! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom arra gondolsz, amelyikben 2 "Kawasaki?" motor van összekapcsolva!? Az tényleg zúzda! Porsche Killer!!

Nem. Én azt még nem láttam menni, meg szerintem nem is fogom...

Egy sima 2000 8V-sre gondoltam, ami kint volt a TS talin. De ez itt már off... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.