Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

mondtam telefonban is, hogy nem ez a fő szempont

egészen egyszerűen tapasztalat hiján csak tesztelni szeretném az enyémbe melyik is a jó :blink:

de ugye 5L-t kell venni? Ugy emlékszem 4,5 megy bele az astrába ugye?

4+fél az olajhütö miatt.. szal igen B)

Enyémbe elég a 4..

Link to comment
Megosztás:

nah nagy nehezen szereztem 1 liter metabondot és belezuditottam a nagyrészét a mociba....igy picit nyugodtabb vagyok

igazából nem vagyok meggyőződve a valvoline-ról sem de tapasztalatszerzésnek jolesz

mi maradt még? castrol? állitólag az is gyengült minőségileg :blink:

Link to comment
Megosztás:

nah nagy nehezen szereztem 1 liter metabondot és belezuditottam a nagyrészét a mociba....igy picit nyugodtabb vagyok

igazából nem vagyok meggyőződve a valvoline-ról sem de tapasztalatszerzésnek jolesz

mi maradt még? castrol? állitólag az is gyengült minőségileg :blink:

Az autószerelő haverom esküszik a valvolinera és utálja a castrolt.Van egy másik srác aki meg pont az ellenkezőjét mondja.Akkor most döntsd el kinek van igaza.Nekem valvoline van.

Link to comment
Megosztás:

Pedig nekem is van,tehát neked is kell hogy legyen.Viszont nekem is 4.5L ment bele.

És tod is hol van? mert akkor jó lenne ha megmutiznád, és megkeresném az enyémen.. mert ha nincs, akkor lehet ez már vmi sufni gány.. de akkor mérges leszek!

A tied is klimás? Nem oszt szoroz vajon? :blink:

Link to comment
Megosztás:

És tod is hol van? mert akkor jó lenne ha megmutiznád, és megkeresném az enyémen.. mert ha nincs, akkor lehet ez már vmi sufni gány.. de akkor mérges leszek!

A tied is klimás? Nem oszt szoroz vajon? :blink:

klimás.most hirtelen meg nem mondom hogy hol van de mikor a gsi lökös felkerült biztos hogy láttam.Holnapra megnézem.

Link to comment
Megosztás:

És tod is hol van? mert akkor jó lenne ha megmutiznád, és megkeresném az enyémen.. mert ha nincs, akkor lehet ez már vmi sufni gány.. de akkor mérges leszek!

Az első lökös legalsó légbeömlőjén benézel, és a motor felőli oldalon látsz egy kb. 10*25cm-es

hűtőt, amiből két kb. 1cm átmérőjű cső megy oldalfelé. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az első lökös legalsó légbeömlőjén benézel, és a motor felőli oldalon látsz egy kb. 10*25cm-es

hűtőt, amiből két kb. 1cm átmérőjű cső megy oldalfelé. B)

Motor felöl? nem a lökös felöl van? a hütö elött? (legalábbis a régieken ott van.. )

De ha igen, na ott én nem láttam.. de majd jól megszakértjük egy lurdy talin pl.

Pont ez volt az érdekes... hogy ahol pl. Petyának van, nekem ott nincs.. egy kisebb hütőt láttam csak eddig. de az csak egy csökanyar, bordával, és a szervo olajrendszerén van..

Furcsa lenne ha nem lenne olajhütő.. mondjuk a 4 liter olajtöltés ezt igazolná.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Motor felöl? nem a lökös felöl van? a hütö elött? (legalábbis a régieken ott van.. )

De ha igen, na ott én nem láttam.. de majd jól megszakértjük egy lurdy talin pl.

Pont ez volt az érdekes... hogy ahol pl. Petyának van, nekem ott nincs.. egy kisebb hütőt láttam csak eddig. de az csak egy csökanyar, bordával, és a szervo olajrendszerén van..

Furcsa lenne ha nem lenne olajhütő.. mondjuk a 4 liter olajtöltés ezt igazolná.. :blink:

Ma megnéztem de így én se látom.Gondolom a klima eltakarja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.