Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Én is inkább üres lemezfelnipárti vagyok, nagyon kevés olyan dísztárcsa van ami tetszik. Igazából kb 3 :D Amit leloptak anno 14-es gyárim, azok tetszettek. A 14-es Merci lemeztárcsák amiket 2 éve szórtam szét a világban kanyaronként, azok is tetszettek, csak a rögzítés nem lett megoldva igazán :D Aztán az opel kamu-alufelnijei, a csavarozós dísztárcsával, abból van egy verzió ami bejön. Na jó, egy 15-ös műanyag merci pakkot, még lehet hogy fölteszek egyszer, de tényleg az a vége. :D

Link to comment
Megosztás:

Én is inkább üres lemezfelnipárti vagyok, nagyon kevés olyan dísztárcsa van ami tetszik. Igazából kb 3 :D Amit leloptak anno 14-es gyárim, azok tetszettek. A 14-es Merci lemeztárcsák amiket 2 éve szórtam szét a világban kanyaronként, azok is tetszettek, csak a rögzítés nem lett megoldva igazán :D Aztán az opel kamu-alufelnijei, a csavarozós dísztárcsával, abból van egy verzió ami bejön. Na jó, egy 15-ös műanyag merci pakkot, még lehet hogy fölteszek egyszer, de tényleg az a vége. :D

Hát ez a dísztárcsa ha jól tudom többe kerül mint a lemezfelni, de nekem ingyen volt. :DSzegény néhai traktorról örököltem... :D

1669724-20141202-iKaDtj.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

:D Természetesen gumival együtt gondoltam :D Nem "eszi" jobban a futóművet? Jelenleg téli gumim az 13"-os a nyáriak 14"-osak voltak,és 2 évet bírtak ezeken a jó magyar utakon az alsó támaszok.

Az nem a 14" felni miatt volt biztos.

195/50 R15 gumi ET40 körűli 7J széles felnin teljesen megfelelő választás :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.