Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Nem tudja valaki,hol lehet olyan acélfelnit venni,amilyen a rendőr Astrákon van?Mennyibe kerülhet?

Én neten vettem ismerőstől 15-ért. Nagyon sokat bírnak, de ha egyszer tönkreteszik őket, akkor kalap. Egyikre kell nálam 20g súly, a többire még annyi sem, szal ezek jók. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megválnék 13-coll-os 175/70 Vredestein Snowtrac gumiabroncsomtól mivel a 4db közül az egyik sérült (átszurta egy éles tárgy) és igy 3db jó gumim van és egy tengelyen csak azonos mintázat lehet ezért ha valakinek pont ilyen vann fennt akkor neki joljöhet az ára 3000huf de megegyezünk a gumi egy telet még kibir simán nem a legjobb de nem is rossz a futófelületen az oldalán nincs semmi hiba. Vagy ha esetleg van valakinek ilyen gumija felesleges akkor azt megvásárolnaám hasonló állapotban és áron. A gumi Békésmegében van ez szűkiti a kört de havonta 1 szer járok pestre is. Szóval ha valakinek van plussz akkor vennék ha valakinek kell akkor eladnék esetleg vennék 2Db más tipusú téligumit ami szintén kibir 1 telet simán. a gimi mintázata az alabbi cimen látható:

http://kep.tar.hu/dzsolo/50073781/17921359#2

Link to comment
Megosztás:

mit gondoltok, a 195/60r15-ös téligumik beférnek az astrám alá? mert asszem opel16v(wannabe :twisted: )racingteam erre a méretre mondta, hogy neki beleért :?

számolni kell 3-4 centis ültetéssel is

Szerintem nem,de ha gondolod nekem ez a méret van fent felpróbálhatjuk.
Link to comment
Megosztás:

mit gondoltok, a 195/60r15-ös téligumik beférnek az astrám alá? mert asszem opel16v(wannabe :twisted: )racingteam erre a méretre mondta, hogy neki beleért :?

számolni kell 3-4 centis ültetéssel is

Szerintem is bele fog érni, ha ültetve van... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ménnnnnnnnnnnnn nem mész el egy gumishoz és próbálod felrakatni ?

Piftám, majd ha nagy leszel és dolgozni foxx és még esetleg infós pályára is találnál tévedni megpróbálok neked itt munkát szerezni....mindjárt nem lesz annyi időd mindenre :x :x

coupe, köszi nekem is van 4 db csak a kérdés az, hogy egyáltalán próbálkozzak e....

Link to comment
Megosztás:

Piftám, majd ha nagy leszel és dolgozni foxx és még esetleg infós pályára is találnál tévedni megpróbálok neked itt munkát szerezni....mindjárt nem lesz annyi időd mindenre :x :x

coupe, köszi nekem is van 4 db csak a kérdés az, hogy egyáltalán próbálkozzak e....

Dógoztam én mán IT cégnél :wink:

Amúgy szóóóóóóótál, hogy kellene valamilyen megoldást találni a helyzetre ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

"mit gondoltok, a 195/60r15-ös téligumik beférnek az astrám alá? mert asszem opel16v(wannabe )racingteam erre a méretre mondta, hogy neki beleért "

Én a 195/65R15-re mondtam, hogy nem igazán jó méret az Astrára, mert az első ívet ha kicsit is, de elérheti húzósabb kanyarodáskor.

/60-ról nem tudok nyilatkozni, meg kell próbálni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kerekcserenel eszrevettem hogy a hatso kerekdob elegge rozsdas. :lol: Olyan szinten hogy...nagyon. Ilyet meg nem lattam. :shock: Amiota eszrevettem furcsa hangokat hallok. Tudom vegyem hangosabra a magnot, de azert megis csak zavar amit lattam.

Kerdesem az lenne hogy milyen kovetkezmenye lehet annak ha nem cserelem le...egyaltalan csinalt e mar valaki ilyet van e tapasztalata ebben. Mennyiert leht ilyet venni. Tudom ez nem egy olajcsere...de vegul is eleg sok mindent meg lehet csinalni otthon.

udv mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.