Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Nekem meg már mindkét pirelli megadta magát. ;) Leenged mind a kettő elég hamar. ;) Van valami gyors segély, amíg tudok venni garnitúrát?

Nekem van 4 gumi ami még használható, kléber viaxer. Ami elöl volt az kicsit félrekopott, de a hátsók rendben vannak, még kb 4mm minta van bennük.

Itt a hirdetés: GUMI

Link to comment
Megosztás:

R13 bocsi...elírás. Egy nyarat kibírnak még. Sőt, lehet hogy holnap Pusztavámra megyek, az neked még közelebb is van, Mórig el tudom vinni.

Ha nem lenne a 30 rugós büntetés yardok részéről, akkor már mondanám, hogy okés, de egyelőre nincs rá píz. ;) Bár elvileg hamarosan meg kell kapnom az adó visszatérítésem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok itt is! ;)

A gyári f astra felniknek mi a csavarmérete,mert kerékőrt szeretnék venni a 14 colos felnihez és gondolom van valami méret ami alapján be tudom szerezni.

Gondolom a menetemelkedése érdekel.

Asszem 10X1-es.

De kérd Opelhez és úgy adják. ;)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

nézegettem a felnit, mert nemhagy nyugodni a kormányrázás. Azt vettem észre, hogy a felni nincs központba. Levettem a felni müanyag dugólyát, benézten a jukba, és láttam hogy a felni furat az egyik olodalon hozzáér a kerékagyhoz, a vele szembe lévő oldalon pedig van 0.5 vagy max 1 mm hézag. Ez okozhatja a rázást 90-110 között??? Ha igen akkor milyen megoldással lehetne ezt kiküszöbölni? segitségeteket előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

nézegettem a felnit, mert nemhagy nyugodni a kormányrázás. Azt vettem észre, hogy a felni nincs központba. Levettem a felni müanyag dugólyát, benézten a jukba, és láttam hogy a felni furat az egyik olodalon hozzáér a kerékagyhoz, a vele szembe lévő oldalon pedig van 0.5 vagy max 1 mm hézag. Ez okozhatja a rázást 90-110 között??? Ha igen akkor milyen megoldással lehetne ezt kiküszöbölni? segitségeteket előre is köszönöm

Tehermentesítő gyűrűje passzol a agyra?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.