Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Múlt hét pénteken leszedtem a GSi hátsó lököst az autómról, mert éppen itt volt az ideje, hogy a jóidő beálltával kicsit rendbe legyen szedve.Vettem bele gyári vonószemtakarót is, mert az is elég lükén adja magát, hogy ott hiányos a helyzet.Amúgy 12800ft volt az a kis műa. darab.Mikor az autóboltos a kezembe adta, elkezdtem piszok módon röhögni.Egyszerűen nem hiszem el, hogy akár csak a műa. darabot, vagy a komplett lököst nem lehetne normálisan utángyártani.

Elvittem a műa. emberhez, aki 17 pénzért helyrehozza+színrefújja.

Viszont megkértem, hogy a vonószemtakarót legyen kedves hátulról beragasztani, hogy még véletlenül se lehessen kiszedni, kitépni, ellopni, stb.

Szóval széép lesz most egy darabig, és remélem, hogy majd a mögöttem jövőnek is van olyan fékje az autóján, mint az enyémen.Mert akkor meg határtalanul dühös leszek, ha esetelg a hátfallal együtt elgörbül. :)

Amúgy a rendszámtábla világítás apró műa. lámpácskáit is ki fogom cserézni, mert eléggé el vannak már sárgulva és elég olcsón hozzá lehet jutni.600ft/db.De lehet, hogy az izzók benne már inkább LEDek lesznek.

Közben meg bőszen árulom az első lököst is, mert oda pedig szeretnék egy másik, egyedibb lökhárítót. :) :(

Link to comment
Megosztás:

Múlt hét pénteken leszedtem a GSi hátsó lököst az autómról, mert éppen itt volt az ideje, hogy a jóidő beálltával kicsit rendbe legyen szedve.Vettem bele gyári vonószemtakarót is, mert az is elég lükén adja magát, hogy ott hiányos a helyzet.Amúgy 12800ft volt az a kis műa. darab.Mikor az autóboltos a kezembe adta, elkezdtem piszok módon röhögni.Egyszerűen nem hiszem el, hogy akár csak a műa. darabot, vagy a komplett lököst nem lehetne normálisan utángyártani.

Elvittem a műa. emberhez, aki 17 pénzért helyrehozza+színrefújja.

Viszont megkértem, hogy a vonószemtakarót legyen kedves hátulról beragasztani, hogy még véletlenül se lehessen kiszedni, kitépni, ellopni, stb.

Szóval széép lesz most egy darabig, és remélem, hogy majd a mögöttem jövőnek is van olyan fékje az autóján, mint az enyémen.Mert akkor meg határtalanul dühös leszek, ha esetelg a hátfallal együtt elgörbül. :)

Amúgy a rendszámtábla világítás apró műa. lámpácskáit is ki fogom cserézni, mert eléggé el vannak már sárgulva és elég olcsón hozzá lehet jutni.600ft/db.De lehet, hogy az izzók benne már inkább LEDek lesznek.

Közben meg bőszen árulom az első lököst is, mert oda pedig szeretnék egy másik, egyedibb lökhárítót. :) :(

az elso lokos milyen? GSI? mennyiert adod?

Link to comment
Megosztás:

az elso lokos milyen? GSI? mennyiert adod?

Az első lökös az, ami a gépemen jelenleg is van.Az eladó Alkatrészekben van róla közeli kép is.Egyébként voltam ma a bontómban, és van GSi hátsó lámpa.Bontott 8e./db, ÚJ!!!12e./db.De sztem lehet ebből még alkudni is kicsit.Az új betyárjóól néz ki :)

Ja ez engem is érdekel,mert hátsóm már van,és lehet változik a terv. :)

Ugyanazt tudom mondani, mint Andrisnak.

Egyébként ÍGY néz ki.

ABS-es GSi hátsó híd jó a gépembe?

Csavarra egyezik.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként voltam ma a bontómban, és van GSi hátsó lámpa.Bontott 8e./db, ÚJ!!!12e./db.De sztem lehet ebből még alkudni is kicsit.Az új betyárjóól néz ki :(

24 ezer a 2? nem szivbajosak. honnan van nekik új? :) utángyárott / gyári?

melyik a te bontód? a táborfalvai? :)

Link to comment
Megosztás:

24 ezer a 2? nem szivbajosak. honnan van nekik új? :) utángyárott / gyári?

melyik a te bontód? a táborfalvai? :)

Kecskeméten.Az EladóAlkatrészekbe tettem be róla képeket.

minden kacatról, amit ma fényképeztem, s úgy gondoltam, még hasznosíthatóak.

Link to comment
Megosztás:

na ma vegre megjott a lampicsek(angel eyes, kulonindexes verzio), de nincs benne izzo, szoval vennem kell bele azt is :/

az lenne a kerdes, hogy hogy kell cserelni? es hogy milyet vegyek bele azon kivul hogy H7?

meg a bekotes sem tunik olyan egyszerunek... minden tanacsot szivesen veszek! :)

Link to comment
Megosztás:

....lehet jobban járok egy flakon tesco lámpasötétitősprayyel? :)....

Nem feltétlenül.

Elég sanszos, hogy nem sikerül ugyanolyanra fújnod és akkor az egyik jobban fog világítani, mint az másik.

Az elég kajla :)

Túl is fújhatod akár, akkor megen sanszos, hogy a nyári nasütésben valaki belédszáll, mert nem látja a mikor pilácsol a féklámpád.

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlenül.

Elég sanszos, hogy nem sikerül ugyanolyanra fújnod és akkor az egyik jobban fog világítani, mint az másik.

Az elég kajla :)

Túl is fújhatod akár, akkor megen sanszos, hogy a nyári nasütésben valaki belédszáll, mert nem látja a mikor pilácsol a féklámpád.

hat ja. az a helyzet hogy hatso lampa kerdesben nem tudok donteni :/ lehet marad a gyari amig meg nem talalom az igazit!

mas: az en angel eyesembe egyik izzo H1, masik H7! osram silverstart mellett dontottem :) remelem ezzel mar fogok latni valamicsket...

Link to comment
Megosztás:

mostmár viszont a hátsó lámpát kell lecserélnem, mer eléggé kilóg a sorból, de nem tom milyen legyen :) eddig a legjobban az tecc ami warwolfnak van a fehéren! de olyat sehol sem találok! az milyen gyártmány? :)

ez még szerelés közbe készült:

011_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.