Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

92' Astra F C16NZ(?) tartós 130-es tempó, 6.5 L.Pályán persze, Némethonból haza felé.

Nem rosszból de annak a motornak a GYÁRI fogyasztása 120nál 6.9. Ismétlem gyári és 120nál. Meg gondolom a motorban sem 3100km van. A TIS 1ébként még kb. +1.5 litert ad hozzá a katalógus fogyasztáshoz használt motor esetén.

Persze ettől függetelnül örülök hogy keveset eszik. Csak nem értem hogy hogy lehet ilyen alacsony a fogyi.

Link to comment
Megosztás:

Figyu, csak azt bas@ogatják, akit szeretnek. Ez a becézéssel is így van.

Persze azért lehet, h. Fóton zacsit húzunk a tükrödre :( . Vigyek kis piros nejolukszot??

Tudom. :wink:

Ne aggódj nem sértődöm meg bírom is az ugratást, én is szoktam szívni az emberek vérét rendesen, de csak azokét akiket kedvelek :wink: .

Majd kérünk piros zacsit a centrum parkoló kft-től :(

Link to comment
Megosztás:

92' Astra F C16NZ(?) tartós 130-es tempó, 6.5 L.Pályán persze, Némethonból haza felé.

Ne hasonlítsuk ehhez az 1.4 16v-t, teljesen más kategória, sokkal pörgősebb motor. Sztem nagy valószínűséggel az 1.4 16v-nek pl eleve rövidebb a váltója, 130-nál 4000-et forog.

Link to comment
Megosztás:

Megnyugodtam, de legközelebb behajtom a tükröket. Úgysem lesz senki, aki le akarna tolni :(

Igen, persze, neked még a fényezetlenség is bejátszik a légellenállásba, és ezen keresztül a fogyasztásba... :wink: Lesz az még jobb is, ha behajtod :wink: :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
6.54l/100km :D :D

ettol tenyleg fulig ert a szam :lol:

mondjuk attol nem, hogy ezt milyen oreguras autozassal lehet elerni...

de legalabb meg lehet csinalni.

nem tudom írtam e .., de faragj még rajta...nekem az alja eddig 5.98/100km volt :( és nem volt éppen öreguras tempo 4 személlyel hol 120, hol 90, hol alatta csak nem nyomtam neki és bp-en sem fogottt meg szinte egy lámpa sem.. :( 650 km-t mentem a jelző felvillanásáig...38.9 lityi 8) :idea:

Link to comment
Megosztás:

mázlisták

és tényleg, amikor felvillan a lámpa akkor még hágy lityó van benne?

nekem kb 12-13 lityi marad benne (52 literes a tank) te is kiszámolhatod.

Felvillan és pár km-en belűl teli tankolod. Azt már Én is csak tippelem, hogy utánna amikor már nem világít, hanem villog, az kb 5-6 liternél van.

Azt nem is írtam egyik ismerősőm külön 1 tank benzin kedvéért felpumpálta a gumijait 3 bar-ra és úgy ment velük, na neki sikerűlt lehozni, ha jól emlékszem 5.6 l/100 km-re (neki is X16XEL)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.