Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Egy kérdésem lenne:

nekem most utólagosan beépített ablakemelőm van, ami középen kapott helyet a rádió alatt

ha veszek bonott kapcsolókat, ami az ajtóban van, akkor csak a szálakat kell odahúzni és működni is fog?

Szia!

99% hogy nem fog működni...

bár ilyen utángyártott motort , amit az astrába tesznek bele nem láttam még. de szerintem semmi köze a gyárihoz...

Link to comment
Megosztás:

Jaja közben rájöttem, de akkor a vezetőoldali szélesebb lesz? Mert most odapróbáltam a kétgombos kapcsolót és nem férne bele. A jobboldali részt igaz, hogy megkaptam, de elég karcos, szerintem venni kéne újat.

Mennyibe kerülhet mindkét oldalra az a rész, amibe belemegy a kapcsoló?

Egyelőre dugózom a kárpitot, mert igaz, hogy már 10 éves, de olyan, mint az új, semelyik bontóban nem találnék ilyen állapotú kárpitot, ami gyárilag elektromos ablakkal volt szerelve. Az újnak meg húzós ára lehet, azt majd később.

Fűthető tükörhöz mit kell cserélni, vagy beépíteni? Mert ezen a kábelen van hozzá madzag.

Szia!

Szerintem a jobb oldali részt meg tudod csinálni az eredeti kapaszkodó burkolatból kivágva. s bal oldalit azt 1-2 ezer ft-ért tuti kapsz bontóban.

A fűthető tükör kábele 99% hogy benne van az el. ablak kábelkötegében. szóval elvileg mennie kell vele.. 1-2 bizti betétele után.

Link to comment
Megosztás:

Segítságet szeretnék kérni. A helyzet az, hogy sikerült szereznem Astra G hátsó elektromos ablakemelőt. A gond ott kezdődik, hogy nem tudom hogyan van beszerelve. A meglévő mechanikus helyére nem megy be úgy pikk pakkra mint az első. Ha valakinek esetleg lenne képe róla azt megköszönném. Ja és a bontóban ahol vettem ők is nagyon néztek, először azt mondták csak be kell rakni, azután hoztak egy ajtót meg egy ablakemelőt és sehogyan sem akart a helyére menni.

Akkor azt mondták, keressek fel egy karosszéria lakatost, mondván ő biztos megoldja. Csak azt nem értem

mit tud ő segíteni ha még ő sem látott ilyet.

A bontós ezt adta :

SNC00006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

SNC00007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az Epc meg azt írja monocab (F75)-höz való. De azt se tudom mi az. Nekem F69 lépcsőshátú van, és és úgy tudtam ajtó csak 1 féle va.

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam,de ugyan olyan rossz.Már a readert is letöröltem a gépről és újratelepítettem,mégsem lett jó.Más pdf-es oldalaknál viszont tök jó minden.

hat nem tudom mi lehet a gond... en siman letoroltem azaz nekem le kellett cserelnem az explorert... addig nem hagyta jol lementeni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.