Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Na jó, de ez gyárilag ilyen a Corvette-en.

Szerintem az Astrás szétbarkácsolta, lefestette sárgára, majd összerakta. Nem hiszem, hogy olyan nagy mutatvány, csak ügyelni kell, hogy vízzáró legyen a végén, mert csúnya, ha akváriumnak használja az ember.....

Nekem már gyárilag nem vízzáró a jobbos. Pontosabban csak az autómosó nyomását nem bírja. Hiába keresem, nem találom okát. Most, hogy már nem olyan trutyisak az utak, egyre gyakraban látni frissen mosott, kívül-belül csillogó lámpájú Astrákat, de ez igazán nem vígasztal.

Már gondoltam más lámpatest beépítésére, de csak halogénes jöhet szóba addig, míg a jogszabályok nem változnak + semmi kedvem minden műszaki előtt szétborítani az elejét.

Link to comment
Megosztás:

Nekem már gyárilag nem vízzáró a jobbos. Pontosabban csak az autómosó nyomását nem bírja. Hiába keresem, nem találom okát. Most, hogy már nem olyan trutyisak az utak, egyre gyakraban látni frissen mosott, kívül-belül csillogó lámpájú Astrákat, de ez igazán nem vígasztal.

Már gondoltam más lámpatest beépítésére, de csak halogénes jöhet szóba addig, míg a jogszabályok nem változnak + semmi kedvem minden műszaki előtt szétborítani az elejét.

Nem lehet hogy a Hella féle lámpa volt színre fújva? Vagy átlátszó búrás volt és a belső fele volt az autó színére fújva?

Hát mnekem a műszaki előtt szétbontás lesz ha megjön a xenon szettem.... Nem egy nagy meló, és mivel sokat járok éjjel megéri hogy jól lássak...

Ez a hella:

ACD_Opel_Astra_Front_1_C.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet hogy a Hella féle lámpa volt színre fújva? Vagy átlátszó búrás volt és a belső fele volt az autó színére fújva?

Hát mnekem a műszaki előtt szétbontás lesz ha megjön a xenon szettem.... Nem egy nagy meló, és mivel sokat járok éjjel megéri hogy jól lássak...

Ez a hella:

http://www.hella.com/produktion/HellaResou...a_Front_1_C.jpg

Szerintem egész jók normál izzókkal is a látási körülmények.

Módosítva : mackosajt
Képpel nem idézünk, hanem ki kell törölni az IMG részt az idézetből! ;)
Link to comment
Megosztás:

Szerintem egész jók normál izzókkal is a látási körülmények.

Utánna néztem a Hella katalógusában és szomorú,de tény, hogy a halogénes verziót már nem forgalmazzák. :) Ebből már csak halogén+xenon és tisztán xenon kivitelűt gyártanak. Illetve maradt még az E-bay lehetősége.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet!

Angel eyes lámpát készülök venni G astrámba, az lenne a kérdésem,hogy tapasztalaitok szerint a Sonar vagy az FK jobb, vagy ugyanaz a minőség mindkettő?

És még ehhez kapcsolódik,hogy a lámpacseréhez ugye le kell venni az első lököst, ez mennyire problémás? Értem ez alatt,hogy szervízbe kéne vinni hozzá,vagy sima földi halandó és meg tudja-e csinálni.

Köszi szépen előre is.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet!

Angel eyes lámpát készülök venni G astrámba, az lenne a kérdésem,hogy tapasztalaitok szerint a Sonar vagy az FK jobb, vagy ugyanaz a minőség mindkettő?

És még ehhez kapcsolódik,hogy a lámpacseréhez ugye le kell venni az első lököst, ez mennyire problémás? Értem ez alatt,hogy szervízbe kéne vinni hozzá,vagy sima földi halandó és meg tudja-e csinálni.

Köszi szépen előre is.

Minőségben nem tudok mit mondani, mert csak az enyémet ismerem...Ha jól tudom az Fk-ba átrakható a magasságállító motor, ami azért hasznos dolog....(nekem sajna ezt nélkülöznöm kell)

Igen, lámpacsréhez lökös le(nem bonyolult ha tudod hol keresd a rögzítéseket....) De a fényszórómagasságállítást ne felejtsd el!!!!(mielőtt kiszeded a gyári lámpát rajzold fel a garázs falára és utána ahhoz állítsd az újat....)

Link to comment
Megosztás:

Xenont is tervezek bele, úgyhogy azt hiszem FK lesz belőle.

Köszi a segítséget.

Minőségben nem tudok mit mondani, mert csak az enyémet ismerem...Ha jól tudom az Fk-ba átrakható a magasságállító motor, ami azért hasznos dolog....(nekem sajna ezt nélkülöznöm kell)

Igen, lámpacsréhez lökös le(nem bonyolult ha tudod hol keresd a rögzítéseket....) De a fényszórómagasságállítást ne felejtsd el!!!!(mielőtt kiszeded a gyári lámpát rajzold fel a garázs falára és utána ahhoz állítsd az újat....)

Link to comment
Megosztás:

Hali

Az FK jobb, nekem volt mindkét féle (sonar ill. FK)

Most épp ki van szedve nekem, ha gondolod, odaadhatom egy próba erejéig.

Van xenonom hozzá, ami eladó amúgy.

Krómos vagy fekete?

Xenont mennyiért adod,garis még?

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy azt hogy lehet megoldani, hogy a karikák is kéken világítsanak?

Mert az elég érdekes lenne sztem, ha xenon a tompított, de a körülötte lévő kör halogén... :)

Link to comment
Megosztás:

Krómos vagy fekete?

Xenont mennyiért adod,garis még?

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy azt hogy lehet megoldani, hogy a karikák is kéken világítsanak?

Mert az elég érdekes lenne sztem, ha xenon a tompított, de a körülötte lévő kör halogén... :)

fekete. az FK-ban a karikák kis rizsszem-izzók által világítanak, sztem ha kicseréled, lehet más színű is (ezért is jobb, mint a sonar, abban a LED ha tönkremegy akkor kuka az egész)

A xenon garis, ha jól emléxem múlt hónapban lett véve, még nem volt beszerelve. Nekem most gyári lámpa van bent, abba macerás beszerelni, azért adom el. Az FK Angel Eyes-be jó.

Ha gondolod, csinálok képet róluk.

Link to comment
Megosztás:

És a lámpát nem adod el véletlenül? :)

fekete. az FK-ban a karikák kis rizsszem-izzók által világítanak, sztem ha kicseréled, lehet más színű is (ezért is jobb, mint a sonar, abban a LED ha tönkremegy akkor kuka az egész)

A xenon garis, ha jól emléxem múlt hónapban lett véve, még nem volt beszerelve. Nekem most gyári lámpa van bent, abba macerás beszerelni, azért adom el. Az FK Angel Eyes-be jó.

Ha gondolod, csinálok képet róluk.

Link to comment
Megosztás:

fekete. az FK-ban a karikák kis rizsszem-izzók által világítanak, sztem ha kicseréled, lehet más színű is (ezért is jobb, mint a sonar, abban a LED ha tönkremegy akkor kuka az egész)

A xenon garis, ha jól emléxem múlt hónapban lett véve, még nem volt beszerelve. Nekem most gyári lámpa van bent, abba macerás beszerelni, azért adom el. Az FK Angel Eyes-be jó.

Ha gondolod, csinálok képet róluk.

Rakjál fel képeket lécci.

Link to comment
Megosztás:

eladhatom éppenséggel. de arra nem mondhatnám, hogy újszerű, sajnos ezek a lámpák elég gyorsan mattulnak, az egyik nekem is kezd már, bár egy polír segít rajta még. nézd meg, és döntsd el kell-e vagy sem.

Jól van, küldj pár képet, meg árat privbe aztán meglátjuk :)

Link to comment
Megosztás:

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy azt hogy lehet megoldani, hogy a karikák is kéken világítsanak?

Mert az elég érdekes lenne sztem, ha xenon a tompított, de a körülötte lévő kör halogén... :)

Hello!

Nekem is Angel-es sajnos gyártót nem tudok de a szélén az index gyári formáju nem a kerek,projectoros,az állító motor simán belemegy,H7 mindkét foglalat,az index foglalat belóg a sárvédőbe igy a cseréje csak a lámpa test kivételével lehetséges!!

Megoldható a led-es jég fehér angel-eye fénye,de melós és kb.3000-.ft a ledek (ha érdekel segítek,brutálissan meg dobja,bmw-sek irigykednek)!

Ha érdekel holnap teszek fel róla képet!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nekem is Angel-es sajnos gyártót nem tudok de a szélén az index gyári formáju nem a kerek,projectoros,az állító motor simán belemegy,H7 mindkét foglalat,az index foglalat belóg a sárvédőbe igy a cseréje csak a lámpa test kivételével lehetséges!!

Megoldható a led-es jég fehér angel-eye fénye,de melós és kb.3000-.ft a ledek (ha érdekel segítek,brutálissan meg dobja,bmw-sek irigykednek)!

Ha érdekel holnap teszek fel róla képet!

Üdv.

FK van nekedis. A sonar H1-es.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nekem is Angel-es sajnos gyártót nem tudok de a szélén az index gyári formáju nem a kerek,projectoros,az állító motor simán belemegy,H7 mindkét foglalat,az index foglalat belóg a sárvédőbe igy a cseréje csak a lámpa test kivételével lehetséges!!

Megoldható a led-es jég fehér angel-eye fénye,de melós és kb.3000-.ft a ledek (ha érdekel segítek,brutálissan meg dobja,bmw-sek irigykednek)!

Ha érdekel holnap teszek fel róla képet!

Üdv.

Érdekelne a kép, a segítségedet meg nagyon megköszönném, mert valószínű, ilyet fogok venni.

Link to comment
Megosztás:

Emlékeztek még az ablaktörlő problémámra? Vagyis a kocsiéra?

Tegnap írtam levelet a GM CCE-nek, ma meg bekérték a kocsi adatait, illetve hogy hol nézték, vagyis nem javították, és nem foglalkoztak vele. Kiváncsi leszek mi lessz a vége..Szerintetek utánnajárnak a dolgoknak rendessen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.