Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Vettem egy ilyet az OPC-hez. Már csak egy apróság hiányzik hozzá, a kijelző maga. Nem hiszem hogy navisat találok ahhoz a kábelezés sem hiszem hogy stimmel, drága is. ELVILEG az omega vagy b vectra BC kjelzője jó lesz nekem, "plug & play" az egész. Csakhogy elbizonytalanodtam, hogy TID kell vagy MID nekem, 2 soros vagy 3 soros kijelző, hány PIN-es csati, egy csatis vagy több csatis kell, sárga vagy szürke foglalat. Ha lehetne nem bontanám szét kétszer az autót hogy megnézzem, illetve akkor sem kapok választ mindenre. Full BC-s a mostani kijelző, pixelhiba mentes, eladó lesz ha... :)

Bárkinek bármi tapasztalata, ötlete van esetleg? Köszönöm!

astra_g_centre_console_sat_nav_black.jpg

Link to comment
Megosztás:

Vettem egy ilyet az OPC-hez. Már csak egy apróság hiányzik hozzá, a kijelző maga. Nem hiszem hogy navisat találok ahhoz a kábelezés sem hiszem hogy stimmel, drága is. ELVILEG az omega vagy b vectra BC kjelzője jó lesz nekem, "plug & play" az egész. Csakhogy elbizonytalanodtam, hogy TID kell vagy MID nekem, 2 soros vagy 3 soros kijelző, hány PIN-es csati, egy csatis vagy több csatis kell, sárga vagy szürke foglalat. Ha lehetne nem bontanám szét kétszer az autót hogy megnézzem, illetve akkor sem kapok választ mindenre. Full BC-s a mostani kijelző, pixelhiba mentes, eladó lesz ha... :)

Bárkinek bármi tapasztalata, ötlete van esetleg? Köszönöm!

A gyári középkonzolod milyen? Ha ezüst, lehet hogy érdekelne. Sőt lehet hogy a kijelző is.

Link to comment
Megosztás:

Lefóliáztattam a kocsit.Az engedélyszámot nem a fólia és az üveg közé rakták, hanem a fóliára belül.Ez jó így?

Amúgy óriásit csalódtam a Thomy Fóliában.Soha többet nem megyek oda.

Ha publikus, akkor mennyibe került? Én is gondolkodom rajta, mondjuk az enyém caravan.

Mi volt velük a gond?

Link to comment
Megosztás:

34000Ft volt.Az egyik probléma az az volt hogy az elején rákérdeztem hogy ugye raknak engedélyszámot a fólia és az üveg közé?Azt mondták igen,meg hogy két hét múlva megkapom postán a műanyag kártyát is hozzá.Ehhez képest amikor mentem a kocsiért nem láttam a számot.Mondom a srácnak, hogy hol a szám.Erre felragasztja a fóliára.A másik hogy nem rakták vissza az egyik ajtókárpitot normálisan, emiatt visszamentem hogy csinálják meg....

Aztán észrevettem hogy a jobb feső sarokban egy helyen nincs fólia.

20140709_190839_www.kepfeltoltes.hu_.jpgMeg per pillanat olyan a felrakott fólia mint ha én tettem volna fel.Foltos, levegős....Ezzel várok három napot, aztán ha nem tűnik el, akkor visszamegyek.

Link to comment
Megosztás:

Pedig sokan dicsérik a Thommyt.Úgy néz ki hogy én szombaton viszem a Nyárifóliához.Más nem nagyon akar dolgozni hétvégén.35 ezerért csinálják B oszloptól hátra.Szerintem beleszámolták a hétvégi felárat :) Azért a szélvédőcsíkot megpróbálom belealkudni az árba.

Link to comment
Megosztás:

Lefóliáztattam a kocsit.Az engedélyszámot nem a fólia és az üveg közé rakták, hanem a fóliára belül.Ez jó így?

Amúgy óriásit csalódtam a Thomy Fóliában.Soha többet nem megyek oda.

Engedélyszám üveg és fólia között.

Ideiglenes műbizonylatot kaptál?

Foltossággal várj 1-2 napot max. Én mikor hazahoztam és megláttam a hátulját ahogy rá esett a fény azt hittem rosszul látok. A hátsó szélvédőn mintha az ország vízrajza lett volna.

Másnap kettőkor mikor kijöttem melóból, nyoma se volt. "Ráááászíííítta a nap" :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

B oszloptól hátra nem érdekes, lehet akár lemezes is...

Nekem is a fóliára van ragasztva az engedélyszám.

Az első ablakokon már a gyári színezés is határeset. (Velem a rendőr leszedette az első ablakokról az Mo-on)

Üdv.

Ez igaz, nekem az Üllöi út közepén szedette le, imába is foglaltam a nevét, de a többit is megnéztek és az engedelyszamot keresték rajta.

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz, nekem az Üllöi út közepén szedette le, imába is foglaltam a nevét, de a többit is megnéztek és az engedelyszamot keresték rajta.

Miért is? Amúgy igaza van, mert alapból az a max ami lehet.

Amúgy aki jár Ukrajnában, ott láthatja semmi nem számít. Ladába xenon, és még a szélvédő is úgy le van sötétítve, hogy be sem látsz a kocsiba. de ő hogyan lát ki? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

én ITT csináltattam, szombaton is dolgozik, 28e volt a legsötétebb b-től hátra.

plasztik kártyás műbizonylat jár hozzá, amíg kipostázza a Llumar addig is kaptam egy 30 napos

ideiglenes igazolást. Nagyon elégedett vagyok a munka minőségével, eredetileg Sharkot szerettem volna,

de azok nem ismerik a szombati munkavégzést, meg olyanok voltak, hogy vigyem reggel és délután vihetem...pfff...

Link to comment
Megosztás:

Én is a Llumar-t választottam. B oszloptól hátrafele a legsötétebbet (majdnem olyan sötétet mint Szabolcs :D ) választottam, és 20 db ezres volt.
Ajtókárpitokat levette de minden frankón visszalett rakva, szombaton csinálta, úgy hogy ott voltam végig, és két óra hossza alatt.
No buborék, no gyűrődés, no para :)

Link to comment
Megosztás:

Miért is? Amúgy igaza van, mert alapból az a max ami lehet.

Amúgy aki jár Ukrajnában, ott láthatja semmi nem számít. Ladába xenon, és még a szélvédő is úgy le van sötétítve, hogy be sem látsz a kocsiba. de ő hogyan lát ki? :rolleyes:

Tudom hogy igaza volt, csak szakadó esőben szar volt kapargatni a fóliát, mondjuk az is érdekes hogy máskor meg nem is foglalkoztak vele csak megnéztek a papírokat es viszontlátás.

Link to comment
Megosztás:

A rendőr nem szedheti le a fóliát!!!Csak ha van nála mérőműszer amivel megméri a fóli fényáteresztő képességét!Az meg ugye nincsen.

Az más kérdés hogy ha hepciáskodik az ember a rendőrrel, akkor úgy is talál valamit amiért megbüntet.Ha más nem akkor bedob egy döglött macskát a hátsóülésre és azt mondja hogy állatkínzó vagy és letartóztat :)

Link to comment
Megosztás:

A rendőr nem szedheti le a fóliát!!!Csak ha van nála mérőműszer amivel megméri a fóli fényáteresztő képességét!Az meg ugye nincsen.

Az más kérdés hogy ha hepciáskodik az ember a rendőrrel, akkor úgy is talál valamit amiért megbüntet.Ha más nem akkor bedob egy döglött macskát a hátsóülésre és azt mondja hogy állatkínzó vagy és letartóztat :)

Szia!

Nem gondolod, hogy Ő fog dolgozni vele...

Volt nála műszer és leszedette...

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.