Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Üdv!

G-astram angel eye-os lámpájában a karikákban lévő izzók kezdik megadni magukat, időszerű lenne a cseréjük. Rendeltem már hozzá új ledeket is / T5 2SMD 5630 LED / . Kérdésem lenne h aki cserélt már ilyet, mennyire bonyolult? szét kell-e szedni hozzá a lámpát v anélkül is megoldható? ill. konkrétan hogyan fogjak neki?

Válaszotokért előre is thx!

Szia!

Attól függ melyik fajta angel eyes lámpád van.

Nekem az a fajta van.amelyiknek a reflektoros részén nincsen kőrbe a karika,na ennél szinte lehetetlen szétszedés nélkül kicserélni a pici izzókat szerintem,legalábbis a reflektor résznél. Azt nagyon eldugták. :(

Én nem mertem szétszedni,inkább óvatosan kifúrtam a reflektor izzó mellett,és tettem bele egy 5 wattos izzót.

Ha ezt tudom,hogy ilyen nehéz cserélni,biztos nem ilyet veszek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék Tőletek kérni, a kocsim eddig sima kormányos volt. Mai napon be lett szerelve multikormány átvezetővel működik is a magnó tökéletesen, csak a kormányon lévő gombok nem világítanak. :o Mit lehetne tenni hogy működjön? Valami vezeték hiányozhat a világításkapcsolótól gyárilag? Ha valaki valami infóval tudna segíteni megköszönném!!! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék Tőletek kérni, a kocsim eddig sima kormányos volt. Mai napon be lett szerelve multikormány átvezetővel működik is a magnó tökéletesen, csak a kormányon lévő gombok nem világítanak. :o Mit lehetne tenni hogy működjön? Valami vezeték hiányozhat a világításkapcsolótól gyárilag? Ha valaki valami infóval tudna segíteni megköszönném!!! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék Tőletek kérni, a kocsim eddig sima kormányos volt. Mai napon be lett szerelve multikormány átvezetővel működik is a magnó tökéletesen, csak a kormányon lévő gombok nem világítanak. :o Mit lehetne tenni hogy működjön? Valami vezeték hiányozhat a világításkapcsolótól gyárilag? Ha valaki valami infóval tudna segíteni megköszönném!!! :hiya:

A rádiótól kapja a világítás jelet. Csak akkor kell világítania, ha a rádiót bekapcsolod gyári esetén. Ha nem gyári a rádió, nem minden esetben világít. többet nem tudok....

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy a komfort ablakemelőm miért nem működik? Menet közben ha megnyomom egyszer szépen le fel megy. Nekem viiszont azzal van gondom, hogy mikor leállítom a kocsit és bezárom nem húzza fel magától az ablakokat.

Link to comment
Megosztás:

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy a komfort ablakemelőm miért nem működik? Menet közben ha megnyomom egyszer szépen le fel megy. Nekem viiszont azzal van gondom, hogy mikor leállítom a kocsit és bezárom nem húzza fel magától az ablakokat.

és ha nyomva tartod a gombot mondjuk felfele akkor magától is felmegy?

ha nem akkor tanítani kell, persze csak akkor ha volt valamiért leszedve az akkusaru, vagy akkucsere.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a kolegám adott egy blaupunkt car300 as rádiót ami azt írja ki hogy safe viszont az a baj hogy azt mondták gyujtáson hagyom egy két órát akkor engedi beütni a kódot viszont az a baj hogy 14 órán keresztül áramon hagytam a rádiót és mégsem engedte beírni a kódot. van valami ötletetek hogy lehetne megoldani hogy betudjam indítani a rádiót és működjön is ?:

köszi

Üdv Tamás

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlöm a kedves Fórumtársakat!

Nagy az én bajom, "kialudt" a kilométerszámlálóm. A sebességet mutatja rendesen. Megpróbáltam kivillogtatni a hibát, de nem kódot villog, hanem folyamatosan villog a sárga lámpa. (60 vilanásig számoltam.) Kérdezem a hozzáértőket, mit javasolnak?

ott ha jól tudom van külön egy izzó ami azt világítja meg, lehet csak az égett ki.

ha folyamatosan villog akkor nincs hiba, ha jól tudom.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

sziasztok, érdekelne van valakinek sötétedős belső tükre , hogyan működik,és mi a kicsi lámpaszerűség az alján, nappal látni a sötétedését?

még bekötésre vár de majd valakivel megcsináltatom .

Bekotest nemreg lediktaltam fastra reszlegben. A kis lampa sotetben felkapcsol es kellemes fennyel megvilagitja a kozepkonzolt. Hasznalati erteke nincs sztem. Nappal nem sotetedik a tukor.
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy a komfort ablakemelőm miért nem működik? Menet közben ha megnyomom egyszer szépen le fel megy. Nekem viiszont azzal van gondom, hogy mikor leállítom a kocsit és bezárom nem húzza fel magától az ablakokat.

Mivel zárod?Ha kulccsal akkor alapból zárnia kellene,ha távirányítóval akkor nem.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlöm a kedves Fórumtársakat!

Nagy az én bajom, "kialudt" a kilométerszámlálóm. A sebességet mutatja rendesen. Megpróbáltam kivillogtatni a hibát, de nem kódot villog, hanem folyamatosan villog a sárga lámpa. (60 vilanásig számoltam.) Kérdezem a hozzáértőket, mit javasolnak?

https://cromax.hu/40000000-elektromos-rendszer/41130000-izzo-foglalat/41130612-muszerfal-vilagitas-izzo/416164-muszerfal-vilagitas-izzo-opel

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.