Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Marad, mert nem akarok tesco tuningba torkollani. Jó az úgy. ;)

Én sem a tescora gondoltam,de egy pár tuningboltba szét lehet nézni.Szerintem neked a fekete bőr váltózsák és gomb kék varrással nagyot dobna az összképen.Bár igaz,hogy könnyen át lehet esni ló tuloldalára és mindjárt "cicás autók" között találod magad. :rolleyes: Apropó küszöbspoilert,hátsó toldatot,szárnyat akarsz rá?

Link to comment
Megosztás:

Én sem a tescora gondoltam,de egy pár tuningboltba szét lehet nézni.Szerintem neked a fekete bőr váltózsák és gomb kék varrással nagyot dobna az összképen.Bár igaz,hogy könnyen át lehet esni ló tuloldalára és mindjárt "cicás autók" között találod magad. :rolleyes: Apropó küszöbspoilert,hátsó toldatot,szárnyat akarsz rá?

Nem. Egyenlőre semmi mást. Most is fekete bőr a váltózsákom. A gomb meg valódi bőr, csak nem kék varrással.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1.6 16v-os g astram. A légzsák lámpa világít benne egyszer már kitöröltettem akkor jó volt egy darabig de most megint elő jött. A 33-as hibakód van benne esetleg tudja vki hogy pontosan mi a hiba jelensége? Ha jól emlékszem akkor 'túl nagy ellenállás' a jobb oldali ülésnél csak nem tudom hogy az övfeszítőt írta vagy a légzsák indító patront?

Lehet-e vele valamit kezdeni itthon?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1.6 16v-os g astram. A légzsák lámpa világít benne egyszer már kitöröltettem akkor jó volt egy darabig de most megint elő jött. A 33-as hibakód van benne esetleg tudja vki hogy pontosan mi a hiba jelensége? Ha jól emlékszem akkor 'túl nagy ellenállás' a jobb oldali ülésnél csak nem tudom hogy az övfeszítőt írta vagy a légzsák indító patront?

Lehet-e vele valamit kezdeni itthon?

Nekem is ez a bajom oldal lufis astránál voltak ilyen gondok csak az a baj ha villágít nincs légzsák sehol, legalább is a réggebbi astráknál. Otthonra hallottam forrasztásos megoldást és után kiütni, de van elvileg"vmi felújító" készlet ami megoldja a problémát. Én azt fogom alkalmazni közeljövőben. Csak utána ki kell törölni a hibát.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez a bajom oldal lufis astránál voltak ilyen gondok csak az a baj ha villágít nincs légzsák sehol, legalább is a réggebbi astráknál. Otthonra hallottam forrasztásos megoldást és után kiütni, de van elvileg"vmi felújító" készlet ami megoldja a problémát. Én azt fogom alkalmazni közeljövőben. Csak utána ki kell törölni a hibát.

De mit kell forrasztani?Mert én ki vettem az ülés alatt lévő érzékelőt de azon egy zöld csatlakozó van két vékony vezetékkel,meg belemegy a dobozba 2-3 vezeték egy gégecsőben és ennek nincs itt csatlakozója így nem tudom kivenni.

Link to comment
Megosztás:

De mit kell forrasztani?Mert én ki vettem az ülés alatt lévő érzékelőt de azon egy zöld csatlakozó van két vékony vezetékkel,meg belemegy a dobozba 2-3 vezeték egy gégecsőben és ennek nincs itt csatlakozója így nem tudom kivenni.

Őszintén megmondom ezt hallottam csak asszem vhol már volt róla szó és ott vetették fel de sztem UHUHU vagy vki tud neked segíteni mit hogyan kell. Én szervízre bízom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1.6 16v-os g astram. A légzsák lámpa világít benne egyszer már kitöröltettem akkor jó volt egy darabig de most megint elő jött. A 33-as hibakód van benne esetleg tudja vki hogy pontosan mi a hiba jelensége? Ha jól emlékszem akkor 'túl nagy ellenállás' a jobb oldali ülésnél csak nem tudom hogy az övfeszítőt írta vagy a légzsák indító patront?

Lehet-e vele valamit kezdeni itthon?

Pirotechnikai övfeszítő csatlakozója, általában kontakt hiba a csatinál. Elég, ha egyszer-kétszer állítol az űlés pozicióján előre vagy hátra, máris elmozdul és pillanatra megszakad a kontakt a csatiban és már dobja is a hibát.

Megoldás: csati levágása, vezeték direktbe forrasztása (zöld csatlakozó megy bele a nagy csatlakozóba az űlés alatt)

Hibakód kiüttetése, mert amíg benne van nem műkszik sem a lufi, sem az övfeszítő.....

Link to comment
Megosztás:

Pirotechnikai övfeszítő csatlakozója, általában kontakt hiba a csatinál. Elég, ha egyszer-kétszer állítol az űlés pozicióján előre vagy hátra, máris elmozdul és pillanatra megszakad a kontakt a csatiban és már dobja is a hibát.

Megoldás: csati levágása, vezeték direktbe forrasztása (zöld csatlakozó megy bele a nagy csatlakozóba az űlés alatt)

Hibakód kiüttetése, mert amíg benne van nem műkszik sem a lufi, sem az övfeszítő.....

Melyik csatit vágjam le? mert a zöld az bele megy a fekete dobozba ,így ott nem tudom direktbe kötni.A gégecsöves vezetékeknek meg nem találtam csatlakozóját ott az ülés alatt.

Link to comment
Megosztás:

A nagy fekete csati lejön az űlés alól és a piros reteszelésnél szét lehet húzni (kicsit erősen kell csinálni, de szétjön).

Akkor van egy kis gond, ha a nagy fekete csatiban több csatlakozás van (pl. ülés fűtés, légzsák), ugyanis csak az övfeszítő csatiját akarjuk direktbe kötni, de ez valószínűleg a zöld lesz.

Kövesd végig a szinkódot a gégecsőben futó sárga cső, ami az övfeszítőhöz megy, középkonzol felöli része az űlésnek. a sín felé szerelve.

Ha nem egyértelmű a dolog vidd el szervízbe, kapcsiból ismerik a témát és meg is csinálják nem drágán.

Link to comment
Megosztás:

7 hónapos kocsi:

gombnyomásra nem nyilott a kocsi, nagyon méárges lettem, elem ki-be, és megjavult....nem hiszem, hogy ennyire gagyi legyen valami....Pedig a kulcs vizet, de még párát sem látott.....

Nézd meg az elem tartó lábainál a forrasztást.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Imy: Roló meg van? oldalra? Lesz egyáltalán?

Igen, hátra vettem, oldalra nem, mert azt korrektül nem lehet szerintm felszerelni, bagyon rongálni meg nem akarok. Oldalra két hagyományos árnyékolot vettem. Ha érdekel, csinálok, s teszek fel képeket.

Link to comment
Megosztás:

Igen, hátra vettem, oldalra nem, mert azt korrektül nem lehet szerintm felszerelni, bagyon rongálni meg nem akarok. Oldalra két hagyományos árnyékolot vettem. Ha érdekel, csinálok, s teszek fel képeket.

Imy,hol nyillik szét a kulcs elemcseréhez?Még nem kell elemet cserélnem de nézegettem a kulcsot hát nem tudom nagyon hogy hol is nyilik fel?????

Valami képet erröl nem tudsz mellékelni?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Imy,hol nyillik szét a kulcs elemcseréhez?Még nem kell elemet cserélnem de nézegettem a kulcsot hát nem tudom nagyon hogy hol is nyilik fel?????

Valami képet erröl nem tudsz mellékelni?

Köszi

Van rajta egy bemélyedés, ott csavarhúzúval szétcsúsztatható.

A kulcs egyben előre kimozdul (kulcs+U -alakú műanyag rész) a többi része tartalmazza az elemet+elektronika, ezt egyszerűen szétpattintod.

Az U -alkú részben van a transzponder az immo-hoz (pici fekete műanyag a sarokban) ezt ne hagyd el belőle....

Link to comment
Megosztás:

Van rajta egy bemélyedés, ott csavarhúzúval szétcsúsztatható.

A kulcs egyben előre kimozdul (kulcs+U -alakú műanyag rész) a többi része tartalmazza az elemet+elektronika, ezt egyszerűen szétpattintod.

Az U -alkú részben van a transzponder az immo-hoz (pici fekete műanyag a sarokban) ezt ne hagyd el belőle....

Pontossan.

Ha jol tudom a kezelési utmutatoban is benne van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.