Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Ma majd akkor még jobban belekukkantok. Azért örülnék, ha nem kellene az egészet behúzni..

A lökhárító borítást kb. 5 perc leszedni, egyszerűbb, mint alulról turkálni, meg kukucskálni.... :lol:

Pár patent (kettő felül, asszem négy alul), meg egy-egy csavar a kerékjáratnál. Hidegben óvatosan a patentekkel!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Helló!

Pénteken a srácok belehegesztették a tempomatot. Nagyon jó kis fícsör! :huh: Ki is próbáltam hamar, 2x250km. :lol:

ENDYKA kösz nagyon! :lol:

Tomka

Sirály! Megmutathadnád majd esetleg 10-én... :unsure: Írtam privit, olvasd majd el! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Örülök neki!! Használd egészséggel!! Remélem megvoltál elégedve a srácokkal!! :huh:

Szerintem nagyon ott vannak a témában. :unsure:

Másik, most hétvégére elkészült az üléshuzat is, fel is rakták, nagyon tuti! Az ilyen Tescos és egyéb univerzális üléshuzatok a közelébe se tudnak menni.. Ha érdekel valakit, majd csinálok fotókat a belsőről, szerintem közelíti a gyári, eredeti huzat minőségét. Most kékes szín lett a domináns belül. (Már csak az oldalkárpitokat kell bevonni és akkor kész is. Tényleg, nincs valakinek pár belső kárpitja olcsón? Mégse az eredetin próbáljam..)

Tomka

Link to comment
Megosztás:

Gratula!!! Szép lett a gépsas! :unsure: Nekem is kellene bele valami..persze nem ebben a színben-->talán fekete-pirosban, fehér cérnával. Hol csinálták, ha nem vagyok Vindisgréc Ví fil volt?

Köszönöm a bókot a kocsi nevében is. :lol:

Bpen a 13.kerületben, Csuka utca. Duna Plázától nem messze. Egy garázsban működnek.

Amúgy nem titok, felrakással együtt 15.500ba került, szerintem jó ár. :lol:

Főleg, hogy láttuk ez milyen anyag.. Felső rész + fél-1cm szivacs + posztó az alja. Tépni is alig lehet, elég erős. Szóval nagyon tuti. :huh:

Link to comment
Megosztás:

És mennyi idő alatt csinálnak egy ilyet?

Én is most gondolkodom rajta...

Oldallégzsákod nincs? (mer' nekem van)

Hátsó ülések osztottan dönthetősége megmaradt? (+középen nekem van kinyitható kartámaszom is....)

Pontos cím, elérhetőség érdekelne...

A mienk olyan 2-3 hét alatt lett kész. Hát, oldallégzsák, kartámasz az passz, meg kell kérdezni, nekem egyik sincs. Osztottan dönthetőség az maradt. Majd írok címet, csak elő kell keresni a névjegykátyát..

Link to comment
Megosztás:

Talán hülyeség ,de esetleg honlapjuk van-é?!

Honlap.. Ne viccelj. :unsure:

Ez egy kis garázsbolt.. Semmi komoly. De mint tudjuk, nem mindig a kinézet a fontos.

Egy idősebb nő viszi ott a boltot, meg egy középkorú fickó, aki segít neki, amikor fel kell pakolni valakinek a kocsijára.

Link to comment
Megosztás:

Honlap.. Ne viccelj. :unsure:

Ez egy kis garázsbolt.. Semmi komoly. De mint tudjuk, nem mindig a kinézet a fontos.

Egy idősebb nő viszi ott a boltot, meg egy középkorú fickó, aki segít neki, amikor fel kell pakolni valakinek a kocsijára.

nekem meg egy szoba a munkahelyem mégis van honlapom... mellesleg ha gondolod, beajánlhatsz nálunk (www.velodesign.hu) :huh:

Link to comment
Megosztás:

nekem meg egy szoba a munkahelyem mégis van honlapom... mellesleg ha gondolod, beajánlhatsz nálunk (www.velodesign.hu) :unsure:

Najó, de gondolom ilyen irányítottságú vagy. :huh: Meg talán fiatalabb is. :lol:

(én is több, mint 8 éve csinálom a weboldalakat, de még soha nem volt kedvem magamnak csinálni)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.