Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Köszi!

Jobbost, balost kell rendelni belőle? Vagy hogy működik ez? opelcentrumtól 1500 a szállítási költség. Meg kell várnom, míg mást is veszek... :lol:

Valaki nem tudja, hogy szalonban is ezen az áron lehet-e hozzá jutni mint az OC-nál?

Én cromaxból rendelem, 605Ft. :lol:

Igen jobbos, és balos is kell, mert az egyik átmenő, a másik meg lezáró ( a cső ami rámegy)...

Készül az állító szerszámom, már van alapanyag, 6mm-es külső, és 4mm-es belső átmérővel. :D

Link to comment
Megosztás:

nagyon szívesen mindenkinek.... :lol:

lehet nyugodtan piszkálni az embert ...

nyasgem :lol:

Köszönjük szépen, tényleg profi a cucc amit csináltál. Csak sajnos én itthon egy satuval, kalapáccsal, torx készlettel hiába állnék neki... :D

Gondolom keveseknek van otthon eszterga padja, ezért vannak törekvések más megoldásra is.

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy mindegy. Még csak 2 éve van Insignia, nem hiszem hogy máris változtattak volna rajta.

Szia Gábor!

Köszönöm az infót,csak gondoltam rá kérdezek,hátha 2 év alatt változott valami.

Pl. szomszédom 98-ban vette meg a G astráját,és neki még nem úgy lehetett nyitni a gépháztetőt (az utastérben a meghúzott kar után természetesen),hogy azt a nyelvet meghúzom magam felé az autó előtt állva,és már nyithatom is,hanem be kellett nyúlni alá elnyomni valami "pöcköt",asszem 2000-ben már a nyelves megoldást választotta a GM,de javítsatok ki ha nem így van,tehát 2 év alatt ennyit változott. Na mindegy ezt csak példának írtam le és nem kötekedés céljából.

Mégy egyszer köszönöm a segítségedet!

Link to comment
Megosztás:

nekem is bent van a fúvóka...

nagyon jó :lol: ,insignia fúvókát mindenkinek :lol:

és használtam a kókány állítót is :D

Valakinek nincs kedve postázni nekem? :D

OC-nál 1500 a szállítási költség...

A két fúvóka meg összesen 1300....

Pesten meg nem járok, falun vagyok, elzárva a civilizációtól....

szerk.: köszönöm, már van is jelentkező!

Link to comment
Megosztás:

nekem is bent van a fúvóka...

nagyon jó :lol: ,insignia fúvókát mindenkinek :lol:

és használtam a kókány állítót is :D

Nekem esetleg holnapra ideér, de csak lehet jövő hét elejére. Mondták, hogy megcsappant a készlet, lehet sok opel fórumos vett most, előtte meg nem fogyott. :D

Link to comment
Megosztás:

1-leveszed az ablaktörlőlapátokat.

2-leveszed a szélvédő, és a műanyag közti lezáró csíkot.

3-kipattintod a műanyag 4 fület felül.

4-lehúzod a csövet a spriccniről.

5-húzd le az összekötő csövet.

6-alulról pattintsd ki a fúvókákat.

7-vissza felé fordított sorrend.

:lol:

Szuper, köszi! Menni fog! Bár a 2. pontot most nem tudom elképzelni, de majd megnézem. Az ragasztva van, vagy pattintva, csavarozva?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.