Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Hali!

Sokat olvastam a tempomat utólagos beszereléséről, és elkezdett érdekelni a dolog Z14XE 2002 év végi astrához.

Szét is szedtem a kormányburkolatot a kábel után, de csatlakozót nem láttam, lehet csak beljebb van csúszva nem tudom. Az autó Njoy felszereltségű.

Valaki tudna instrukciókat adni a dologhoz?

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy az csak a komfort cuccok kábelkötege? (ülésfűtés, oldallégzsák, szivargyújtó, övfeszítő + ilyenek)

A lámpák szerintem valamelyik küszöb alatt mennek, de ebben nem vagyok biztos, csak praktikusabbnak gondolom gyártás szempontjából valamelyik szélt, mint a közepet. Egyébként is mennek kábelek az oszlopokhoz, szinte mindegyikben van valami.

Középen azért is logikátlan, mert a hátsó ülésnél úgyis ki kellene menni a szélére. Úgyhogy szerintem a lámpa kábelköteg valamelyik küszöb mellett fut

Igen, igazad van! Megneztuk: A lampak kabelei a bal oldali kuszob alatt mennek,es -ertelemszeruen- a bal hatso lampanal valik ki belole a jobboldali vezetekkoteg.

Link to comment
Megosztás:

1: Kiveszed a K10 relét.

2: Vezeték végére AUTÓSÉRINTKEZŐT teszel. (piros, zöld/sárga, kék)

3: Fekete vezeték végére, 6 mm átmérőjű élvégzáró szemes sarú.

4: Fekete, megy a testre.

5: Piros, sárga/zöld, kék megy a K10 relé, 87, 87a, 30 pontjára.

6: Mosó kapcsoló vezetékére. Fekete/piros - barna.

7: Mosó kapcsoló vezetékére. Fekete/sárga - barna/piros.

(Megjegyzem, nem kell lebontani a kormányburkolatot. Ha visszatolod a rugós takarót, hozzáférni a vezetékekhez.)

OPEL_MOSo.jpgWebsite

Már csak az a kérdés, hol lehet kapni. Az ember címére írtam emilt, de nem reagál. :-(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2008 évjáratú G Astrában a B oszlopnál van a hátsó hangszoró vezetéke, vagy itt már nem ment hátra?

Kihúztam a gumi harangot és 4 kábel megy az ajtóba, az belül is kötegelve van (gondolom központizár), meg van mindkét oldalon, 1-1 szürke, szigetelve a vége, az mi lehet? Előfordul, hogy a rádiótól kell hátra vinnem a hangszóróhoz vezetéket?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2008 évjáratú G Astrában a B oszlopnál van a hátsó hangszoró vezetéke, vagy itt már nem ment hátra?

Kihúztam a gumi harangot és 4 kábel megy az ajtóba, az belül is kötegelve van (gondolom központizár), meg van mindkét oldalon, 1-1 szürke, szigetelve a vége, az mi lehet? Előfordul, hogy a rádiótól kell hátra vinnem a hangszóróhoz vezetéket?

Ha szürke van,az jó,csak kellene hozzá egy barna is...Az ajtóba megy egy nagy csatlakozó,ha abban van egy barna,meg egy szürke,akkor az az.Ha nem,ne piszkáld,vidd a fejegységtől:(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2008 évjáratú G Astrában a B oszlopnál van a hátsó hangszoró vezetéke, vagy itt már nem ment hátra?

Kihúztam a gumi harangot és 4 kábel megy az ajtóba, az belül is kötegelve van (gondolom központizár), meg van mindkét oldalon, 1-1 szürke, szigetelve a vége, az mi lehet? Előfordul, hogy a rádiótól kell hátra vinnem a hangszóróhoz vezetéket?

nekem kábelkorbács csere lett a hátsó ajtóba és lett muzsika hátul :D

azaz rádug és megy :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.