Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Sziasztok!

Tervezgetem egy tempomat beépítetését egy 1.4 -es 2000 astrába, de nem találtam még hozzá megfelelő emberkét. Tud valaki esetleg ajánlani valakit, aki hozzáértő módon megtudja csinálni?

Előre is köszi,

Homa

Itt egy elérhetőség ahol érdeklődhetnél a témakörben : http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=60...r=asc&start=105

Vagy keresd meg Ádámot, ha jól tudom, akkor nemrég lett beépítve kocsijukba tempomat : http://www.opelforum.hu/profile.php?mode=v...iewprofile&u=25

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A következő a porblémám, illetve nem is probléma, csak kényelmi szempont.

Az autómba szerelt riasztónak van olyan funkciója, hogy gyújtásráadásnál bezárja a centrált, illetve levételnél nyitja. Viszont az autóm nem engedi gyújtás alatt (elektronikusan nem, mechanikusan igen) zárni a centrált, mert az a távirányitó szinkronizálási állapota. Tudja valaki, hogy hogyan lehetne ezt probelemet áthidalni, vagy mondjuk engedélyezni a gyújtás alatti centrálvezérlést?

Előre is kösz a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A következő a porblémám, illetve nem is probléma, csak kényelmi szempont.

Az autómba szerelt riasztónak van olyan funkciója, hogy gyújtásráadásnál bezárja a centrált, illetve levételnél nyitja. Viszont az autóm nem engedi gyújtás alatt (elektronikusan nem, mechanikusan igen) zárni a centrált, mert az a távirányitó szinkronizálási állapota. Tudja valaki, hogy hogyan lehetne ezt probelemet áthidalni, vagy mondjuk engedélyezni a gyújtás alatti centrálvezérlést?

Előre is kösz a segítséget.

Nem teljesen érteni, mer hülye vagyok.... :oops: Az autóban bent ülve szeretnéd a kulcsodat nyomogatni centrál nyitás/zárás végett?

Link to comment
Megosztás:

Nem teljesen érteni, mer hülye vagyok.... :oops: Az autóban bent ülve szeretnéd a kulcsodat nyomogatni centrál nyitás/zárás végett?

Nem. A riasztóm tudja, hogy a centrál egységre kötve gyújtásráadáskor ad egy impulzust, mintha megnyomnád a gyári kulcs záró gombját. Gyújtás levételkór meg mintha a nyitó gombot nyomnád. Mindig magamra zárom az autót, mert általában az ülésen vannak a az iratok, telefonok, táskám stb és nem szeretném, hogy feltépjék mellettem az ajtót. De mivel lusta is vagyok :oops: és a riasztóm is tudná, miért ne legyen ez automatikus.

Viszont a gyári centrál nem enged távirányítóval zárni gyújtás alatt, mert abban a pozícióban van a távirányító szinkronizálása (pl. elemcsere után). Azt kellene valahogy elérni, hogy gyújtás alatt is lehessen zárni távnyalóval (nyitni lehet, már próbáltam).

Link to comment
Megosztás:

Nem. A riasztóm tudja, hogy a centrál egységre kötve gyújtásráadáskor ad egy impulzust, mintha megnyomnád a gyári kulcs záró gombját. Gyújtás levételkór meg mintha a nyitó gombot nyomnád. Mindig magamra zárom az autót, mert általában az ülésen vannak a az iratok, telefonok, táskám stb és nem szeretném, hogy feltépjék mellettem az ajtót. De mivel lusta is vagyok :oops: és a riasztóm is tudná, miért ne legyen ez automatikus.

Viszont a gyári centrál nem enged távirányítóval zárni gyújtás alatt, mert abban a pozícióban van a távirányító szinkronizálása (pl. elemcsere után). Azt kellene valahogy elérni, hogy gyújtás alatt is lehessen zárni távnyalóval (nyitni lehet, már próbáltam).

Jaaaaaa.... Azt hittem ez az automatizmus már megvan, és te pl szeretnéd menet közben kinyitni a centrált, mer mondjuk egy utas kiszáll.

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaaa.... Azt hittem ez az automatizmus már megvan, és te pl szeretnéd menet közben kinyitni a centrált, mer mondjuk egy utas kiszáll.

Kinyitni ki tudom, mert azt engedi gyújtás alatt az Opel, csak a riasztó záró jelét nem engedi, mert gyújtás alatt nem enged távnyalóval zárni. Az automatizmus meglenne, ha engedné a kocsi elektronikája....

Valami ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Kinyitni ki tudom, mert azt engedi gyújtás alatt az Opel, csak a riasztó záró jelét nem engedi, mert gyújtás alatt nem enged távnyalóval zárni. Az automatizmus meglenne, ha engedné a kocsi elektronikája....

Valami ötlet?

Hát sajna ötletem az nincs... de most már legalább értem és átérzem a problémádat... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hát sajna ötletem az nincs... de most már legalább értem és átérzem a problémádat... :roll:

A bezárás annyira nem zavar, mert beülök és tolom is le a gombot. Inkább a nyitás a gond, mert ha utasokkal vagyok, leállítom a gépet erre mindenki pattogna kifelés, de én még leveszem az előlapot, kicsatolom magam, stb, stb. De ők már rángatják ész nélkül a kilincset.

Volt egy kis időm és átprogramoztam a riasztót, hogy engedélyezve legyen ez a funkció. Zárni továbbra sem zár, de ha bezárom kézzel és leveszam a gyújtást, akkor kinyit magától. Juhhhéééé!!!!! :lol:

Azt viszont nem tudom, hogy nem-e káros a centrál elektronikájának, hogy minden gyújtás-ráadásnál próbálja szinkronizálni a kulcsot. Lehet, hogy így meg a kulcs fogja elveszteni a szinkron jelet. :roll:

Link to comment
Megosztás:

A bezárás annyira nem zavar, mert beülök és tolom is le a gombot. Inkább a nyitás a gond, mert ha utasokkal vagyok, leállítom a gépet erre mindenki pattogna kifelés, de én még leveszem az előlapot, kicsatolom magam, stb, stb. De ők már rángatják ész nélkül a kilincset.

Volt egy kis időm és átprogramoztam a riasztót, hogy engedélyezve legyen ez a funkció. Zárni továbbra sem zár, de ha bezárom kézzel és leveszam a gyújtást, akkor kinyit magától. Juhhhéééé!!!!! :lol:

Azt viszont nem tudom, hogy nem-e káros a centrál elektronikájának, hogy minden gyújtás-ráadásnál próbálja szinkronizálni a kulcsot. Lehet, hogy így meg a kulcs fogja elveszteni a szinkron jelet. :roll:

A szinkrontiási problémádat annyira nem érzem még át... :oops: Mit kell szinkronizálnia és miért minden gyújtás-ráadáskor a kulccsal az elektronikának?

Link to comment
Megosztás:

A szinkrontiási problémádat annyira nem érzem még át... :oops: Mit kell szinkronizálnia és miért minden gyújtás-ráadáskor a kulccsal az elektronikának?

Szervízkönyvben van:

Ha elemet cserélsz, vagy egyéb ok miatt nem működik a távirányítód (centrálé), akkor szinkronizálni kell a távirányítót a kötponti elektronikával. Ez úgy müxik, hogy gyújtás ráad és távirányító gombja benyom. Namármost a riasztó is arra a lábra ad jelet, amire elvileg a távirányító vevő oldala is adja. Namármost, ha a riaztó gyújtáskor adja a zárás jelet, akkor az olyan, mintha minden gyújtás ráadáskor szinkronizálnál. És nem tudom, hogy ez a sűrű szinkronizálgatás mit fog eredményezni. De lehet, hogy tévedek :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szervízkönyvben van:

Ha elemet cserélsz, vagy egyéb ok miatt nem működik a távirányítód (centrálé), akkor szinkronizálni kell a távirányítót a kötponti elektronikával. Ez úgy müxik, hogy gyújtás ráad és távirányító gombja benyom. Namármost a riasztó is arra a lábra ad jelet, amire elvileg a távirányító vevő oldala is adja. Namármost, ha a riaztó gyújtáskor adja a zárás jelet, akkor az olyan, mintha minden gyújtás ráadáskor szinkronizálnál. És nem tudom, hogy ez a sűrű szinkronizálgatás mit fog eredményezni. De lehet, hogy tévedek :wink:

Kezdem kapizsgálni... Talán lehet, hogy kell a kulcson is nyomni ahhoz, hogy valóban szinkronizáljon a kulcs elektronikája az autóéval... Lehet, hogy a riasztó megadja ugyan a jelet az autó elektronikának, hogy szinkronizálás lesz, de a kulcs oldalról meg nem történik meg a megfelelő esemény (fizikai gombnyomás) és így valójában mégsem szinkronizál. Persze ez csak egy feltevés. Lehet, hogy így is szinkronizál. Sajnos fogalmam sincs, pontosan mi történik és hogyan egy ilyen szinkronizáláskor...

Link to comment
Megosztás:

Talán lehet, hogy kell a kulcson is nyomni ahhoz, hogy valóban szinkronizáljon a kulcs elektronikája az autóéval... Lehet, hogy a riasztó megadja ugyan a jelet az autó elektronikának, hogy szinkronizálás lesz, de a kulcs oldalról meg nem történik meg a megfelelő esemény (fizikai gombnyomás) és így valójában mégsem szinkronizál...

Én is így gondolom. Talán nem lesz vele semmi gond. Remélem :roll:

Azért, ha valahol belebukkansz valami használható infóba, szólj :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Én is most vettem az autómat (1.6 twinport). Kértem bele mindenfélét: klima, el. ablak, közp.zár, riasztó, rádio, ilyen -olyan csomagot stb, stb.. De álmomban sem gondoltam volna hogy nincs hátsó belső világitás, sőt még kesztyűtartó polc sem volt!!! Elötte lévő autómban(1.2 astra g.) ez mind megvolt alapban mármint: hátsó belső világitás meg kesztyűtartó polc!

Link to comment
Megosztás:

Én is most vettem az autómat (1.6 twinport). Kértem bele mindenfélét: klima, el. ablak, közp.zár, riasztó, rádio, ilyen -olyan csomagot stb, stb..    De álmomban sem gondoltam volna hogy nincs hátsó belső világitás, sőt még kesztyűtartó polc sem volt!!!  Elötte lévő autómban(1.2 astra g.) ez mind megvolt alapban mármint: hátsó belső világitás meg kesztyűtartó polc!

Hátsó világítás egyáltalán nincs? Azt hittem csak nyitás-érzékelő nincs a hátsó ajtóknál és az is csak bizonyos esetben... Ha nálad sincs, akkor megdőlt az elméletem: azt hittem, gyári riasztó esetén lesz ez a nyitás-érzékelő a hátsó ajtóknál...

Tényleg, extraként lehet egyáltalán rendelni hátsó világítást? Vagy még azt sem? Persze ez nem mentség lenne, csak érdekel. Elég felháborító, hogy nincs alapból benne... :? :evil:

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem tettek bele hátsó nyitás érzékelőt,bár én nem is kértem bele gyári riasztót, persze az előző gépből mindezt nem spórolták ki, pedig az sem volt gyári riasztós. Nekem mindez akkor tűnt fel először, amikor utólag rakattam bele a risztót és az autószerelő csávesznél fedeztem fel én is a hiányosságot. A kesztyűtartóban lévő polc hiányát már átvételnél kiszúrtam és szóvá is tettem, de felvilágosítottak hogy ez az apró kis alkatrész nem alaptartozéka az autónak, amit persze nem értek, és külön meg kell rendelni. Ami az én esetemben kb. csak egy hónap múlva érkezett meg és került vagy 3-4000 ft-omba :x . De adtak hozzá egy autós atlaszt, meg szőnyegeket, akkor mért pont ez az elválasztó elem maradt le. Meg a motortér utastér felé eső oldalán lévő szigetelő anyagot is lespórolták, mint ahogy azt már egyik tali alkalmával észrevettük Telo kollégával. Na mindegy ez van. Azért sok örömöt a géphez, ezek ellenére én nem bántam meg a választást!

Link to comment
Megosztás:

Hátsó világítás egyáltalán nincs? Azt hittem csak nyitás-érzékelő nincs a hátsó ajtóknál és az is csak bizonyos esetben... Ha nálad sincs, akkor megdőlt az elméletem: azt hittem, gyári riasztó esetén lesz ez a nyitás-érzékelő a hátsó ajtóknál...

Tényleg, extraként lehet egyáltalán rendelni hátsó világítást? Vagy még azt sem? Persze ez nem mentség lenne, csak érdekel. Elég felháborító, hogy nincs alapból benne... :? :evil:

Most mit értetek hátsóvilágítás alatt? A hátsó ajtó által kapcsolt csomagtérvilágítást? na ez szépen kerek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most mit értetek hátsóvilágítás alatt? A hátsó ajtó által kapcsolt csomagtérvilágítást? na ez szépen kerek :lol:

Én az utastérvilágításnak a hátsó lámpáira gondolok hátsó világítás alatt...

Egyébként a csomagtérvilágítás nem hinném, hogy be kéne kapcsoljon hátsó ajtó nyitásra. Sztem nekem sem kapcsol be.

Link to comment
Megosztás:

Én az utastérvilágításnak a hátsó lámpáira gondolok hátsó világítás alatt...

Egyébként a csomagtérvilágítás nem hinném, hogy be kéne kapcsoljon hátsó ajtó nyitásra. Sztem nekem sem kapcsol be.

Na ezért kérdeztem. :) Ötajtósnál melyik a hátsó ajtó? :roll:

Link to comment
Megosztás:

A hátsó utastérnek is van külön világítása??? :shock:

Azért érdekes, hogy a Corsámból (Viva, full fapad modell volt) nem spórolták ki sem az ajtókapcsolókat, sem a gyári hangszórókat. Mind a 6 benne volt. Azért legalább a csipogókat berakhatták volna előre....

Mondjuk ezt a problémát már áthidaltam.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

A hátsó utastérnek is van külön világítása??? :shock:

Azért érdekes, hogy a Corsámból (Viva, full fapad modell volt) nem spórolták ki sem az ajtókapcsolókat, sem a gyári hangszórókat. Mind a 6 benne volt. Azért legalább a csipogókat berakhatták volna előre....

Mondjuk ezt a problémát már áthidaltam.... :wink:

Én most megnéztem, van a hátsó utastérajtóknál kapcsoló, pedig nincs gyári riasztóm és hátsó belsővilágítás sem. Egyébként a vásárlásnál nagyon sok mindent nem mondanak el. Pl. a hangszórókat sem, sőt ami engem nagyon érint hogy nem színre fújtak a tükrök. Utólag pedig minden módosítás sokkal többe kerül. Megvannak a hangszóróim kerettel csipogóval, de előre félek a beépítésnél majd mik derülnek ki.

Ja van, igaz 2001-es (asszem) ASTRA komplett kapcsrajzom. Valami német honlapról töltöttem le, de magyar oldalon volt a link, de hogy hol már nem emlékszem. rar-ban 37 MB. Szépen kilehet nyomtatni kétoldalas formában csak kicsit macerás, mert képfájlokban van.

Link to comment
Megosztás:

Ötajtósnál melyik a hátsó ajtó? :roll:

Mivel többes számban voltak említve a hátsó ajtók, illetve a csomagtérvilágítást sem igazán szokás "hátsó belső világításnak" nevezni, így én egyértelműen az utastérre illetve utastér ajtókra gondoltam... :roll: Vagy lehet, hogy mégsem jól asszociáltam? Azért sztem nem a csomagtérre gondolt astra1.6.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.