Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nem is tudom, hogy hol kezdjem !!!!

Elösször is köszönet Ákosnak , hogy végre felkerülhettek a képek !!! KÖSZI!!!!

Aztán KÖSZÖNJÜK SZÉPEN az elismerő szavakat MINDENKINEK Zsani nevében is ( Zsani az autóm mert május 30-án Janka , Zsanett napján vettem Így lett Zsani :lol: :oops: :lol: )

Most megyek és megoperáltatom a májamat mert már nem fér el a tüdőm és nem a sok pia miatt , hanem a sok dicsérettől :lol: ;) :D :D Még 1X köszi !!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Meg a zárat eltünti. :roll:

Az a helyzet , hogy jövőre kap szép új első meg hátsó lököst meg csavart küszöböt , egy kis hátsó szárnyat (mint a Mitshu EVO VIII. -é 19 cm magas mégis szolíd) pótféklámpával meg 25%-os fóliát az ablakok és utánna az egész át lesz fényezve ugyanerre a színre és le lesznek fújva a kilincsak is meg a díszléc is csak a krómcsík marad körbe ! Csakhát minden idő meg legföképpen pénz úgyhogy csak mindent szép sorjában ! Jaj mejdnem elfelejtettem a szinkronkipufit hátul két dobbal csak , hogy teljes legyen a kép !!!!

Link to comment
Megosztás:

Ez neked kis szárny ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

http://www.fast-autos.com/Assets/evo8threeqtrrr.jpg

Pár madár biztos irigykedik a fesztávja miatt :lol:

Na de én sasmadárvagyok vazze :lol: :twisted: :lol: :twisted:

Mellesleg hasonlóra gondoltam csak nem ilyen szögletes , hanem egy ív az egész lehet , hogy EVO VI-osé nem tom

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.