Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nah végre sikerült megszünteni azt a fránya beázást a csomagtartóban :)

A hátsó szélvédő bal alsó sarkában ázott be, mert rosszul ragasztották be a szélvédőt. És volt még egy pár négyzetcenti rozsdásodás is. Nah ezek már nincsenek és már nem ázik be :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nah végre sikerült megszünteni azt a fránya beázást a csomagtartóban :D

A hátsó szélvédő bal alsó sarkában ázott be, mert rosszul ragasztották be a szélvédőt. És volt még egy pár négyzetcenti rozsdásodás is. Nah ezek már nincsenek és már nem ázik be :D

Nekem a bal hátsó ülés előtt volt nedves a padló nemrég, meg emiatt jobban is párásodok a vezetőoldalon :)

Eddig nem volt vele gond, úgyhogy gyanítom (remélem!), hogy nekem is csak valami szigetelési probléma lesz az ajtó környékén. Azon az oldalon a központi zár sem mindig zárja, szóval már "alig várom", hogy lássam mi van a kárpit mögött :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy van egy 94-es Vectrám és a felni ami rajta van annak a száma ET49, és lenne egy alufelni aminek az ET szám 38 lenne. Kérdésem a következő lenne hogy az jó e az autómra? Előre is köszönöm a választ. Üdv!

Elég csak egyszer feltenni a kérdést, akkor is jön rá válasz...

Link to comment
Megosztás:

Mi ez a pangás? :devlish:

Pihentek? :lol:

Itt egy kép a bringaversenyről.

A két fickó középen az én fiam, a csaj uncsitesó, a jobb oldali srác a húgom fia. 5 érmet nyertek! :lol:

Gratula ismét a Bringás éremgyűjtéshez :lol:

Ügyesek a srácok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autóvásárlás előtt állok s olyan kérdésem lenne hozzátok hogy mik a tapasztalatok a Vectra Ecotec motraival kapcsolatban??? Érdemes ilyen motorral Vectrát venni??? Konkrétan ezen az autón gondolkodom hogy megnézem ( http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectr...2.0_16v-3807936 ), de gondoltam előtte kérdezősködök mert az Astráknál az Ecotec motorról nagyon rosszakat hallottam, ez itt is igaz???

A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

....

Szerény véleményem szerint az a 152000km az úgy kamu ahogy van (egy két szélsőséges esettől eltekintve) :devlish:

A "teljes felszereltségből" meg hiányzik a ködlámpás első lökös, (tehát azt törték már, mert a műszerfalon ott van a kapcsolója).

Amúgy így a képek alapján a lökhárító kivételével minden a helyén van, de az látszik hogy viseltes a belső tér is (ajtókárpitoknál szakadás), másik váltógomb, sárga féknyergek és sportvég( esetleg rendszer). Szóval két esélyes a dolog:

1, vagy szerette a gazdája és azért voltak ezek a módosítások, vagy

2, dióda sztrítrészinges mókus volt és az nem sok jót jelent a kocsira nézve, ezesetben én biztos nem venném meg

Amúgy ezek az X20XEV mocik nálunk levizsgáztak már (3 van a családban). Ha normálisan figyelve van rá (melegítésre roppant érzékeny) és megkap minden időben (szíjak, olaj, víz, levegőszűrő, benzinszűrő), akkor hálás lesz és nem hagy cserben sosem.

gyerekbetegségnek maximum a vezérműtengely jeladót mondhatnám, mert azt mindhármon cserélni kellett, de az párezerforintos tétel.

Szóval visszatérve a kiszemeltre:

Ha nem füstöl sem alapjáraton sem terhelésnél (utóbbi a füstölésgátló adalékoknál is megfigyelhető), gyújtás ráadása után világít a motorkontroll lámpa, de indítás után elalszik és menetközben sem villan fel, ill. a próbakör alatt sem észlelsz semmi hibát akkor érdemes lesz rajta elgondolkodni.

És ugye a karosszéria amit át kell nézni (küszöbök, sárvédőívek, hátsó váznyulvány stb...)

Remélem segítettem valamit :lol:

Ha van még kérdés ne kímélj :lol:

Link to comment
Megosztás:

Thor!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Az autót igazából ma el is adták, szóval időm se volt megnézni.. Amúgy nem azért linkeltem ezt a kocsit hogy feltétlen ezt szerettem volna megvenni, csupán csak a képek illetve a motor miatt mutattam.. A 152000km-ert én sem hittem el, mert a km óraállásban már nem is igazán lehet hinni....

A motortípussal kapcsolatban köszi az infókat, ha netalántán ilyen típusú kocsi lesz a végső választás akkor odafigyelek azokra a bizonyos "betegségekre amiket írtál"...

Amúgy szívesen fogadom más tanácsát is a témában! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Van valakinek tetőcsomagtartója?

Vectra A-n hova kell azt felszerelni? Mert se sín,sem esőcsatprna nincsen rajta!

Tudom, hogy az F Astran, B Corsan, C vectran, G Astran,....van 4 elhúzható kis fül és oda kell felszerelni,de a Vectra A-n semmit nem találtam...

???? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Van valakinek tetőcsomagtartója?

Vectra A-n hova kell azt felszerelni? Mert se sín,sem esőcsatprna nincsen rajta!

Tudom, hogy az F Astran, B Corsan, C vectran, G Astran,....van 4 elhúzható kis fül és oda kell felszerelni,de a Vectra A-n semmit nem találtam...

???? :devlish:

Én úgy tudom, hogy ami megy a két szélén a tetőn (fekete gumi általában) na az alatt van a a sín, legalábbis mintha az enyémen így lenne de mindjárt kifutok meg is lesem:)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Van valakinek tetőcsomagtartója?

Vectra A-n hova kell azt felszerelni? Mert se sín,sem esőcsatprna nincsen rajta!

Tudom, hogy az F Astran, B Corsan, C vectran, G Astran,....van 4 elhúzható kis fül és oda kell felszerelni,de a Vectra A-n semmit nem találtam...

???? :lol:

? :devlish:

Ugyanolyan a tetőcsomagtartó rögzítési pontjának a kialakítása az A Vectrán is mint a B-C Corsán, F-G Astrán, Calibrán...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.