Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Duplája? Az a 200 cm3? 24Ft-tal számolva az 1.8=43152Ft a 2.0 pedig=47952. Ez akárhogy számolom a nem duplája! ^_^

Egy kicsit elvagytok tévedve :D

1999cm3 18ft cm3-ként, mig 2000 és az felett már 36ft/cm3-ként számolnak :D

Csak tudom, év elején lett átíratva, eredetiség vizsga is hasonló, nekem 18e volt és 2000 meg 25 lenne!

Link to comment
Megosztás:

Egy kicsit elvagytok tévedve ^_^

1999cm3 18ft cm3-ként, mig 2000 és az felett már 36ft/cm3-ként számolnak :D

Csak tudom, év elején lett átíratva, eredetiség vizsga is hasonló, nekem 18e volt és 2000 meg 25 lenne!

Lehet hogy tudod, csak rosszul :D Az a wankel motor amire Te gondolsz:

Vagyonszerzési illetéket kell fizetnünk ha:

1990. évi XCIII. Törvény (24. §)

(1) Gépjármű tulajdonjogának megszerzése esetén az illeték mértéke a hajtómotor hengerűrtartalmának minden megkezdett cm 3 -e után 18 forint az alábbi eltérésekkel:

a) az 1890 cm 3 -t meghaladó hengerűrtartalmú személygépkocsi és az 500 cm 3 -t meghaladó hengerűrtartalmú motorkerékpár esetén minden megkezdett cm 3 után 24 forint;

:D kizárólag elektromos hajtómotorral ellátott gépjármű esetén a hajtómotor teljesítményének minden megkezdett 1 kW-ja után 400 forint;

c) Wankel hajtómotorral üzemelő gépjármű esetén a kamratérfogat minden megkezdett cm 3 -e után 36 forint.

Link to comment
Megosztás:

Jah akkor elnézést tényleg rosszul tudtam. Lehet csak beakartak húzni az okmányirodába mert aztmondták hogy ha 2000 vettem volna akkor dupláját fizethettem volna ki.

Na de sanyesz számitására visszaírva akkor 1.8=36e és a 2.0=48e

Jah rájöttem hol kavartam, mert elsőnek tölünk 72e kértek az átiratásra mert nem volt rajta az összeg, utána csináltattunk másik adásvételit és így lett 36e

Vagyonszerzési illeték akkor 18ft de ha örököltem volna vagy ajándékba kaptam volna akkor lett volna 36, itt kavartam, elnézéseteket kérem ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hát itt meg mi történt????

Eddig csak a hozzászólások első pár szava látszott, meg a hozzászóló, most meg hirtelen 80 oldalas lett az egyéb csevegés "téma" is!

Látom már mi az oka, bár először azt hittem lemaradtam valamiről!

:wacko: :(

Uhh!

Hát ez csak az explorer mutatványa volt!

A firefox az általam megszokott módon prezentálja továbbra is a fórumot.

<_<

Link to comment
Megosztás:

Meg volt a mára rendelt szent evangélium, 130kilós disznó formájában, de elbántunk vele. :wacko:

Gyerekkoromban én is sokat voltam rokonoknál bökésen, egyszer volt úgy, hogy leszúrták a cocát, aztán bementek pálinkázni, én meg ott maradtam, egyszercsak felállt a röfi, és elkezdett ballagni, én próbáltam megfogni, de nem voltunk egy súlycsoportban, ment van 5 kört a sárban velem együtt, aztán öszerogyott de akkor már végleg. És még engem szidtak meg, mert összesároztam a ruhámat! <_< :(

Link to comment
Megosztás:

Gyerekkoromban én is sokat voltam rokonoknál bökésen, egyszer volt úgy, hogy leszúrták a cocát, aztán bementek pálinkázni, én meg ott maradtam, egyszercsak felállt a röfi, és elkezdett ballagni, én próbáltam megfogni, de nem voltunk egy súlycsoportban, ment van 5 kört a sárban velem együtt, aztán öszerogyott de akkor már végleg. És még engem szidtak meg, mert összesároztam a ruhámat! <_< ;)

Az se semmi! Akkor téged is féltett a családod rendesen.. :wacko: Nem ám az hogy jó hogy épségben megúsztad, de még te voltál a hibás a sáros ruhád miatt.. Mellesleg nem mintha egy disznóvágás tiszta ruhában meg lehetne úszni! :(

Link to comment
Megosztás:

Az se semmi! Akkor téged is féltett a családod rendesen.. <_< Nem ám az hogy jó hogy épségben megúsztad, de még te voltál a hibás a sáros ruhád miatt.. Mellesleg nem mintha egy disznóvágás tiszta ruhában meg lehetne úszni! :(

Az nem volt baj, ha sáros, csak az ha véres, mert akkor hánytam. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekkoromban én is sokat voltam rokonoknál bökésen, egyszer volt úgy, hogy leszúrták a cocát, aztán bementek pálinkázni, én meg ott maradtam, egyszercsak felállt a röfi, és elkezdett ballagni, én próbáltam megfogni, de nem voltunk egy súlycsoportban, ment van 5 kört a sárban velem együtt, aztán öszerogyott de akkor már végleg. És még engem szidtak meg, mert összesároztam a ruhámat! <_< :)

:o

Akkor már gyerkőckorodban sem voltál semmi :wacko: Ráugrani egy disznóra :(

Én ezt csak a disznóvágásokkor mesélt sztorikból ismerem, de ott mindig elmesélte valaki ;)

Zotya a kondáslegény ;)

Link to comment
Megosztás:

Megvolt a legelső napi gyakorlatom a fordba <_<

A közösség jó, a munka egyszerű, mit mondjak :wacko:

Ha meglenne itthon minden felszerelésem akkor bármit megtudnék azokból csinálni amiket ma csináltunk (müszakiztatás, co2 érték mérés, fékpad, vonóhorog felszerelése bekötése, meg sok-sok szervíz)

Link to comment
Megosztás:

Megvolt a legelső napi gyakorlatom a fordba <_<

A közösség jó, a munka egyszerű, mit mondjak :wacko:

Ha meglenne itthon minden felszerelésem akkor bármit megtudnék azokból csinálni amiket ma csináltunk (müszakiztatás, co2 érték mérés, fékpad, vonóhorog felszerelése bekötése, meg sok-sok szervíz)

Azért az otthoni fékpad kicsit erős nem ? :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Megvolt a legelső napi gyakorlatom a fordba <_<

A közösség jó, a munka egyszerű, mit mondjak :wacko:

Ha meglenne itthon minden felszerelésem akkor bármit megtudnék azokból csinálni amiket ma csináltunk (müszakiztatás, co2 érték mérés, fékpad, vonóhorog felszerelése bekötése, meg sok-sok szervíz)

füstölésmérés nem volt?:(

Link to comment
Megosztás:

Azért az otthoni fékpad kicsit erős nem ? :wacko: :(

Nem fékpadra gondoltam ;)

De egy emelő vagy azok a jó beta szerszámok <_<

Igaz hogy a szervízen kihagyják (vagyis ellopják) a szüröt az egyik munkatárs pl. inkább hazaviszi és ami rajta volt és lekelett volna cserélni azt megtörölte hogy új állapotnak nézzen ki kivülről xD

Link to comment
Megosztás:

Nem fékpadra gondoltam :(

De egy emelő vagy azok a jó beta szerszámok :wacko:

Igaz hogy a szervízen kihagyják (vagyis ellopják) a szüröt az egyik munkatárs pl. inkább hazaviszi és ami rajta volt és lekelett volna cserélni azt megtörölte hogy új állapotnak nézzen ki kivülről xD

Azért ismerjük el, hogy ez gáááz <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.