Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legújabb dilim: (bar annyira mégsem, mert hasznis)

Füthetö ablakmosó fúvóka. Namost a kérdésem az, hogy van e olyan típus aminek a srpciniét belehet pattintai a vectrába, különösebben nagy faragás nélkül?

Látnék rá esélyt, mert a reki meg a veci feje közt sincs nagy difi (picit más méret) pedig van köztük 20 év.

Link to comment
Megosztás:

Legújabb dilim: (bar annyira mégsem, mert hasznis)

Füthetö ablakmosó fúvóka. Namost a kérdésem az, hogy van e olyan típus aminek a srpciniét belehet pattintai a vectrába, különösebben nagy faragás nélkül?

Látnék rá esélyt, mert a reki meg a veci feje közt sincs nagy difi (picit más méret) pedig van köztük 20 év.

Ki a beteg ? :D

Én úgy oldottam meg még anno ladás korszakomban hogy fűtés csőre rá tekergetem spirálba az ablaktörlő hipolan csövét ! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Szóval a b omiban volt ilyen? Királyság!

Köszi szépen!

Ma meglestem, de nálam nem gond a lefele helyigény, elfér bőven.

Esetleg képeket tudnál tőle kérni hogy a gyakorlatban hogyan is néz ki a dolog?

Csap EPC-s képet találtam, de ezen is látszik a különbség: a 18-as számú a sima, a 19-es pedig a fűthető fúvóka

790992-20121201-hfRMTn.jpg

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem:

Cikkszám 90566593, katalógusszám 14 51 220.

Cikkszám szerint hozza Vectra A-hoz is, úgyhogy elvileg ahhoz is rendelhető volt újkorában, de én még nem láttam olyat amiben lett volna. Viszont újonnan több mint 7000Ft darabja, úgyhogy lehet érdemes volna inkább bontóban keresgélni.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nincs vele tapasztalatom, de sztem annyival jobb az említett ladás megoldásnál, hogy itt maga a fúvóka fűtött, míg ott ha rátekered az ablakmosó csövét a fűtéscsőre, attól ugyan abban frankó meleg víz lesz, de maga a fúvóka tűhegynyi furata még befagyhat...

Amúgy épp ezen méláztam én is: nekem a Coupéban Insignia spricni van mert az nem két vékony sugárban spriccel hanem porlaszt, viszont nem fűtött. :unsure: Ennél a típusnál megint úgy csinálták hogy a szivattyú és a fúvókák között átvezetik a folyadékot egy fűtőberendezésen, tkp. hasonló elven mint ahogy te írtad a ladánál... ennélfogva pont ugyanaz a bajom vele. :(

Link to comment
Megosztás:

Lámpa.

Amúgy miért nem az adok-veszekben érdeklődsz???

6ért én is tudok újat:) (lehet az lesz, csak gondoltam hátha van valakinek bontott féláron) 2. mert itt gyorsabb és több vectra-s nézi szerintem, én sem nézem az adok-veszeket állandóan, csak ha keresek valamit. :icon1:
Link to comment
Megosztás:

6ért én is tudok újat:) (lehet az lesz, csak gondoltam hátha van valakinek bontott féláron) 2. mert itt gyorsabb és több vectra-s nézi szerintem, én sem nézem az adok-veszeket állandóan, csak ha keresek valamit. :icon1:

Pedig az ilyesminek ott a helye. Ha több vectrás nézi, ha nem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Keresgélek de nem lelem a kérdésemre a választ!Az érdekelne,hogy A1 vectra hátsó hangszórójának átmérője mekkora?13 mint az első ajtóban vagy esetleg 16,5cm?S valamint,a kézifékkar alatt van egy darab műanyag fedél,azt kiveszem és egy széles csati van alatta pár szál tyúkbéllel!Létezhet az,hogy abban a csatiban van a 2 hátsó hangszórónak a kábele is bevezetve?Mert akkor egy nagy problémám oldódna meg!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Keresgélek de nem lelem a kérdésemre a választ!Az érdekelne,hogy A1 vectra hátsó hangszórójának átmérője mekkora?13 mint az első ajtóban vagy esetleg 16,5cm?S valamint,a kézifékkar alatt van egy darab műanyag fedél,azt kiveszem és egy széles csati van alatta pár szál tyúkbéllel!Létezhet az,hogy abban a csatiban van a 2 hátsó hangszórónak a kábele is bevezetve?Mert akkor egy nagy problémám oldódna meg!

A középső csatiban az ablakemelő vezetékei mennek, esetlegesen a BC kábelei is. Ott van még az ülésfűtés vezetéke is, ha jól tudom. A hangszóró kábelei a bal küszöb mellett mennek.

Link to comment
Megosztás:

A középső csatiban az ablakemelő vezetékei mennek, esetlegesen a BC kábelei is. Ott van még az ülésfűtés vezetéke is, ha jól tudom. A hangszóró kábelei a bal küszöb mellett mennek.

Szia!Enyémben nincs ülésfűtés és hátul kurblis az ablak!A BC nem tudom mit jelent,de akkor így már sok a madzag,mivel ugye ülés nem fűtött na meg ablak sem vellany hátul!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.