Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Újabb projekt! Fojtószelepház bővítése! Ki-mit szól hozzá? Gyárilag 58mm a pillangószelep. De viszont a szívósor keresztmetszete ahol csatlakozik rá, 64mm. És a terv a következő: 64mm re felbővíteni végig a pillangószelepházat, v6 légtömegmérő(nagyobb belső átmérő) 70es szilikon csövezés. Szerintetek??

Link to comment
Megosztás:

èpítettem már be jónéhányat, és valami ritka silány minöegüek a gyáriakhoz képest. Mondjuk ez majdnem minden olcsó utángyári lámpára igaz, nem csak a depo´ra. Akinek meg angel eyes van eddig mindenki panaszkodott hogy nem látni vele.

Miért nem inkább bontott gyári lámpát vettél?

Link to comment
Megosztás:

èpítettem már be jónéhányat, és valami ritka silány minöegüek a gyáriakhoz képest. Mondjuk ez majdnem minden olcsó utángyári lámpára igaz, nem csak a depo´ra. Akinek meg angel eyes van eddig mindenki panaszkodott hogy nem látni vele.

Miért nem inkább bontott gyári lámpát vettél?

Ez újonnan 5 K volt, a bontott is a körüli, ha 4-5 évet elmegy már jó és gyorsan kellett.

Link to comment
Megosztás:

èpítettem már be jónéhányat, és valami ritka silány minöegüek a gyáriakhoz képest. Mondjuk ez majdnem minden olcsó utángyári lámpára igaz, nem csak a depo´ra. Akinek meg angel eyes van eddig mindenki panaszkodott hogy nem látni vele.

Miért nem inkább bontott gyári lámpát vettél?

Nah szal. Az a gond ezekkel újonnan is, hogy párásodik, mint állat. És 1év, és szarrá megy a foncsor! Enyémmel is ez volt. Széttszedése darabonként fél óra-óra. Szélvédőragasztóval van összerakva, szenvedés az egész. Újrafoncsoroztattam, 100w os h7 bennvan, új dugaszokkal, és tökéletesen látok! A lényege hogy összerakásnál vastagon sziloplaszt, még a fedelekre is!!! És még a tetején az állítócsavarra is! :) Szal mindenhova.

Link to comment
Megosztás:

Nah szal. Az a gond ezekkel újonnan is, hogy párásodik, mint állat. És 1év, és szarrá megy a foncsor! Enyémmel is ez volt. Széttszedése darabonként fél óra-óra. Szélvédőragasztóval van összerakva, szenvedés az egész. Újrafoncsoroztattam, 100w os h7 bennvan, új dugaszokkal, és tökéletesen látok! A lényege hogy összerakásnál vastagon sziloplaszt, még a fedelekre is!!! És még a tetején az állítócsavarra is! :) Szal mindenhova.

Nekem a jó öreg BOSCH-al még nemvoltak ilyen gondjaim :P

Link to comment
Megosztás:

Nah szal. Az a gond ezekkel újonnan is, hogy párásodik, mint állat. És 1év, és szarrá megy a foncsor! Enyémmel is ez volt. Széttszedése darabonként fél óra-óra. Szélvédőragasztóval van összerakva, szenvedés az egész. Újrafoncsoroztattam, 100w os h7 bennvan, új dugaszokkal, és tökéletesen látok! A lényege hogy összerakásnál vastagon sziloplaszt, még a fedelekre is!!! És még a tetején az állítócsavarra is! :) Szal mindenhova.

Általánosítani szvsz nem lehet ezeknél sem... nekem Depo van a Coupén (nem valami tuning, hanem a gyári projektoros másolata), és se be nem ázott, se nem párásodott soha. A foncsora is hibátlan, igaz én xenonnal használom.

Link to comment
Megosztás:

Nah szal. Az a gond ezekkel újonnan is, hogy párásodik, mint állat. És 1év, és szarrá megy a foncsor! Enyémmel is ez volt. Széttszedése darabonként fél óra-óra. Szélvédőragasztóval van összerakva, szenvedés az egész. Újrafoncsoroztattam, 100w os h7 bennvan, új dugaszokkal, és tökéletesen látok! A lényege hogy összerakásnál vastagon sziloplaszt, még a fedelekre is!!! És még a tetején az állítócsavarra is! :) Szal mindenhova.

Azzal a 100w-ossal nem lesz sokáig ép foncsorod. Meg ha kiszúrja a a rendőr/kpm-es akkor a pénztárcád is könnyebb lesz. Na mondjuk a vezetékelés sem feltétlen arra van méretezve.

Link to comment
Megosztás:

Azzal a 100w-ossal nem lesz sokáig ép foncsorod. Meg ha kiszúrja a a rendőr/kpm-es akkor a pénztárcád is könnyebb lesz. Na mondjuk a vezetékelés sem feltétlen arra van méretezve.

Ha nincs relézve, akkor a kapcsoló fogja feladni, illetve a durván kétszeres áramfelvétel miatt, a vezetéken is nagyobb feszültség esik -> sárgásabb fény.

Link to comment
Megosztás:

Azzal a 100w-ossal nem lesz sokáig ép foncsorod. Meg ha kiszúrja a a rendőr/kpm-es akkor a pénztárcád is könnyebb lesz. Na mondjuk a vezetékelés sem feltétlen arra van méretezve.

Majd pont a rendőr fogja kiszedegetni az izzót az autóból és azt lesni mi van ráírva.. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Én azzal a kéréssel fordulok hozzátok,hogy 1.6-os vectrába szeretnék bekötni board computert 93-as évjáratú,megtenné valaki,hogy részletesen elmondaná,mível nincs benne csatlakozó,hogy melyik színű vezetéket hová kössek esetleg képekkel is segítene! Segítségeteket elöre is köszönöm! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.