Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hát ha már úgyis sajátot gyártasz, akkor szkenneld be a mostanit (a műszerfalit) ha teheted, aztán egy kis Photoshop munkával ugyanazokat a számokat (betűtípusokat) megtartva el tudod készíteni az olajnyomásmérőd számlapját. Tudom, nem egyszerű, de így legalább pontosan olyan lesz az olajnyomásmérőd is mint a műszerfalad, nem csak hasonló.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha már úgyis sajátot gyártasz, akkor szkenneld be a mostanit (a műszerfalit) ha teheted, aztán egy kis Photoshop munkával ugyanazokat a számokat (betűtípusokat) megtartva el tudod készíteni az olajnyomásmérőd számlapját. Tudom, nem egyszerű, de így legalább pontosan olyan lesz az olajnyomásmérőd is mint a műszerfalad, nem csak hasonló.

last edition cali olajnyomásmérője esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

ti hogy alakítottátok ki a kocsiban a zenét mert elvileg nem frankó ha van mélynyomó a csomiban meg tojások a kalaptartóban ez valóban így van ?rosszabb hangzást eredményez?

Na még1x utoljára.

Szóoval a kalaptartóba nem érdemes, mert az rugalmas, és a hátulülők flébe ordít. Ovál az tévedés, nem javaslom.

Nálam a két hátsó megy majd az ajtókba, két magassal, valamnt a csomiajtóba két kisebb mély. (sokat cuccolok) Valaki szerint hátra nem jó a magas, de sztem meg akkor jó a zene ha nem tudod megmondani merről szól.

Egyébként a gyári hangszórók egy normális fejjel dolgozó lány jól szólnak.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha már úgyis sajátot gyártasz, akkor szkenneld be a mostanit (a műszerfalit) ha teheted, aztán egy kis Photoshop munkával ugyanazokat a számokat (betűtípusokat) megtartva el tudod készíteni az olajnyomásmérőd számlapját. Tudom, nem egyszerű, de így legalább pontosan olyan lesz az olajnyomásmérőd is mint a műszerfalad, nem csak hasonló.

Ez a megoldás lesz valószínűleg, bár egyenlőre eladaktam a skálázás elkészítésénél.

Andris: azt már rögtön az elején elvetettem, mert ritka (drága), fehér ráadásul nemis egyező típusú.

Link to comment
Megosztás:

Én anno a Calibránál úgy oldottam meg hogy cseréltem rögtön műszerfali óracsoportot is, így már egyforma lett a két számlap. De ezzel is vigyázni kell, mert gyári "fehér" számlapos műszercsoportból és kiegészítő műszerből is kétféle van (évjárat szerint volt a váltás '96-ban): az osztásuk ugyanaz, de az egyik fehér számlapos narancssárga mutatókkal, a másik pedig egészen halványszürke (szürkésfehér) számlapos piros színű mutatókkal. Elég illúzióromboló ha a kétféle műszer nem egyforma.

Link to comment
Megosztás:

Én anno a Calibránál úgy oldottam meg hogy cseréltem rögtön műszerfali óracsoportot is, így már egyforma lett a két számlap. De ezzel is vigyázni kell, mert gyári "fehér" számlapos műszercsoportból és kiegészítő műszerből is kétféle van (évjárat szerint volt a váltás '96-ban): az osztásuk ugyanaz, de az egyik fehér számlapos narancssárga mutatókkal, a másik pedig egészen halványszürke (szürkésfehér) számlapos piros színű mutatókkal. Elég illúzióromboló ha a kétféle műszer nem egyforma.

Na kész egy 0.1es verzió:

eredeti: http://kepfeltoltes.hu/view/130325/mtzszamlap_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

általam szerkesztett: http://kepfeltoltes.hu/view/130325/olajszamlap_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ehhez lesz majd a sima műszerfal fehér vízhőfokmutatója. Ja és ezis hátulról megvilágított lesz!

Link to comment
Megosztás:

C16NZ-sek!

Honnét tudnék járó motornál állandó vákuumot keríteni?

A fojtószelepnél 3 cső van:

-AGR, itt gázadásra, illetve magasabb fordulatszámon van vákuum

-másik cső, ami a légszűrő csappantyú felé ment (illetve először fel a szívótorok fölötti műanyag házra) - itt alapjáraton van vákum, gázadásra elejti

-harmadik cső, a széntartály felé megy, itt nemtudom hogy mi van

Az LPG miatt akarom mozgatni a légszűrőház csappantyúját, mert gázüzembe kell egy szűkítő, éshogy a motortérből szívja a levegőt. Benzinüzemben meg jó ha frisslevegőt kap. Egy Zsiguli vákumszeleppel frankón megis oldottam, de egyik csövön sincs állandó depresszió, ami a helyén tartaná a csappantyút.

Valakinek ötlet? Esetleg a devandernél?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.