Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Az a bordó az esetleg piros lehetett. :) Egyébként meg két hónapja már megszűnt a piros. A vectra is feketét kap, mint a 30 éves karbis kati nélküli rekordom... vicc....

És akkor nézik, hogy van rajta katalizátor vagy sem? Mert ha visszasorolják az összes 96' elötti autót a katalizátor nélküliek osztályába, elvileg nem követelhetnek katalizátort (bár tudom, hogy abszurdisztánban bármi lehetséges).

Link to comment
Megosztás:

És akkor nézik, hogy van rajta katalizátor vagy sem? Mert ha visszasorolják az összes 96' elötti autót a katalizátor nélküliek osztályába, elvileg nem követelhetnek katalizátort (bár tudom, hogy abszurdisztánban bármi lehetséges).

Vicc az egész, ha már hivatalos mérést végeznek, hivatalos értékekkel, akkor abba sorolja be amit tud az a motor nem? Ez lenne a logikus eljárás, ha tudja az eu 2-őt a 92es autó, akkor ragassza már fel a kék matricát:)

Link to comment
Megosztás:

És akkor nézik, hogy van rajta katalizátor vagy sem? Mert ha visszasorolják az összes 96' elötti autót a katalizátor nélküliek osztályába, elvileg nem követelhetnek katalizátort (bár tudom, hogy abszurdisztánban bármi lehetséges).

Azért ez nem így működik.

Ha gyárilag volt rajta, akkor rajta is kell legyen, meg anélkül amúgy sem tudja az értékeit.

Ráadásul 91 óta az euban újonnan értékesített autókon kötelező a katalizátor.

Link to comment
Megosztás:

Vicc az egész, ha már hivatalos mérést végeznek, hivatalos értékekkel, akkor abba sorolja be amit tud az a motor nem? Ez lenne a logikus eljárás, ha tudja az eu 2-őt a 92es autó, akkor ragassza már fel a kék matricát:)

Így van. De nem is foglalkoznak vele, hanem visszaminősítenek, mert majd jól jön szmogriadónál ezen autók letiltása az utakról, miközben a szálló porért inkább felelős dízeleket hagyják az utakon.

Másra nem tudok gondolni, de mint tudjuk igen kreatívak a mostani "felelősök"...

wookie:

A problémám az, hogy megkövetelik az eddigi értékeket, de közben leminősítik a motor emissziós besorolását. Hogy autós hasonlatnál maradjunk, olyan ez, mintha az autószerelőt visszaminősítenék segédmunkássá, de ugyanazt a minőségi munkát követelnék rajta.

Link to comment
Megosztás:

Erre nem tudok mit mondani, Magyarország, nincs ezen mit csodálkozni.

Érdekes mód a németeknél MINDEN ami benzines az zöld plakettet kap, (ezzel lehet menni mindenhova) és a régebbi dízelek meg sárgát, és pirosat is. (piros a legrosszabb)Bár

ott meg az adó miatt nem mindegy az euro besorolás, viszont legalább nem korlátozzák értelmetlenül az embert. Ráadásul a tényleges értékek alapján megy az elbírálás.

Link to comment
Megosztás:

Venne az ember új "környezet barátabb" autót, HA megtehetné. Viszont végig gondolva, olvasgatva itt-ott, hamar rájövünk, nem is biztos, hogy megéri újabb autót vásárolni. Nem túl rég olvastam egy cikket valahol az egyik autógyártóról, hogy azokat a mérnököket sokkal jobban megfizetik, akik pontosan (pontosabban) ki tudják számolni, fejleszteni azokat az alkatrészeket stb., amik a garancia lejárta után nem sokkal el is romlanak (gondolom ez nem csak az autóknál van így). Ezzel nem is lenne gond, ha az ember megtehetné, hogy a 6-7 éves autót kihajítja majd vesz egy újat. Sokakban felmerül az a kérdés, hogy van egy közel 20 éves autóm, rendbe van rakva, nem sok gond van vele, elvisz mindenhova, akkor minek dobjam ki és vegyek "X" millióért újat, majd bukjak vele pár éven belül "Y" milliót, úgy, hogy közben lejár a gari és nyúljak mélyen a zsebembe, hogy az agyon elektronizált, bonyolított alkatrészt kicseréljem. A "Nagyok, ott fent" mit csinálnak ez esetben: ja, hogy ezt nem akarják, akkor behúzzuk tőlük ilyen-olyan adók formájában, majd csak elmegy a bankba hitelért és vesz újabbat.

Link to comment
Megosztás:

Csak én vagyok gyanakvó, vagy hamis lehet? Egy helyről, egy időben vásárolt olajszűrők:

http://kepfeltoltes.hu/view/130930/mannoil_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/130930/mannoil2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Különben méretben teljesen egyeztek, csak a Made in BA-n slendriánabbak a feliratok.

A második link nemmén.

Más:

Közben padlóra került a gépezet, több szempontból. is. :)

http://napivuki.blog.hu/2013/09/30/ujra_talpon_160

Link to comment
Megosztás:

Javítottam:
http://kepfeltoltes.hu/view/130930/mannoil2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nemsemmi amennyit dolgozol a kocsival!
A lambdaszondából hogysikerült űrszondát csinálnod? :D

Pár éve Erdélyben voltam, ott ugyanígy szerelik a Dácsiákat, viszont nem szaroznak az állvánnyal, simán az oldalára döntik, és egy-két gerendával kitámasztják :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem az egyik haverom szerelte így a 100-as Skodáját régen.Oldalra akarták borítani,aztán átfordult a tetejére.Kitört az összes üveg,meg berogyott a teteje.Aztán fogta telerakta földel és beültette virággal.Aztán mutogatta nekem,hogy nézzem meg a technika és a természet összefonódását :)

Link to comment
Megosztás:

Bátyámnak jobb első index izzót akartam cseréni. Húzom kifele az indexet, erre kezemben marad a búra.

Tökéletesen körben evált a háztól, egyik sem tört el. Bezzeg mikor a sajátomat akartam szétszedni azt nem lehetett roncsolás mentesen! :D

Ismeros..mar regota varok egy masik oldali szetesest mert balosbol mar van harom. :D aztan lehet mazolni.
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Nemtudom ki volt az az okos Opeléknál, aki kitalálta, hogy az ablakspriccni csövét a motorháztető üregében vezesse el. Negyedóra pecázás után sikerült kibányászni :D
Cserélt már valaki fúvókát? Ha igen milyenre?
Amit rendeltem a kocsihoz, annak sokkal nagyobb az átmérője, mint a mostani (kb 12mm, az új meg 20 körül), pedig a fékmesternél azt írták, hogy ehhez is jó. Sajnos a gyári 23év után elrepedt :S

Link to comment
Megosztás:

Én szedtem már ki. Tényleg kellemes mutatvány, bár nekem van behúzószalagom. A legjobb mikor nem a jó részen húzza vissza az ember, aztán rácsukja a motorháztető és azt hiszi befagyott a spricni..... :)

Azt amúgy hogy? Nekem is az eredetiek vannak, és semmi bajuk.

Én ha cserélek, akkor majd a gyári fűthetőre.

Link to comment
Megosztás:

Énmeg kiszedtem a fúvókát, lehúztam a csövet, rátettem a másik oldalról amég belepróbálom a másikat, és beakasztottam a lemezbe, de beesett fúvókástul...

Az enyémnek az a baja, hogy a baloldali ketté van repedve, és előrefele is spriccel. Amit vettem az azért is jobb (talán), mert 2 sugaras. A fűthető sem hülyeség, bár ha nem a gagyi szélvédőmosót teszem bele, akkor nem fagy meg, nameg melegíti valamennyire a motor is.

Rengeteg autós projektem van most függőben: vettem 4 gátlót, hátra szilentet, meg spZolitól nagy dobféket, aztán tervbe van az intervallumos törlő, meg a B Vectra tempomat, meg a motortartó bakok cseréje, meg lámpamosó alkalmatosság :D

Én szedtem már ki. Tényleg kellemes mutatvány, bár nekem van behúzószalagom. A legjobb mikor nem a jó részen húzza vissza az ember, aztán rácsukja a motorháztető és azt hiszi befagyott a spricni..... :)

Azt amúgy hogy? Nekem is az eredetiek vannak, és semmi bajuk.

Én ha cserélek, akkor majd a gyári fűthetőre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.