Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem ártana. Még el is akadtam. Ki kellett mennem a nyomból, mert jöttek szembe. Pár percig hintáztattam, mire ki tudtam vánszorogni.

néztem esp-t is ...

de azt szerintem nem lehet rá faragni...

ha jól láttam kell hozzá nyomás érzékelő szenzor... nekem nincs ilyen :)

Link to comment
Megosztás:

nekem a -16 fokos hideg meg is hozta az első problémát. :(

ha jól figyeltem meg hallani is lehetett akkor generátor csapágy, sajna.

reggel mentem indítani,elég jól sípolt kb fél percig. igaz 4-5 napja be sem rúgtam a gépet.

hó csak pár centi esett, pedig az lehetne több is,én bírom a sok havat! :D

meg fel kéne avatni a 4 új téli gumit is...

Link to comment
Megosztás:

Nálam katasztrófa helyzet van! :blink: Nem a hó nagysága miatt ami 30 cm. körül van,hanem

a műhelyemben ,ami egy kis melléképületben van a tetőn keresztül az erős szél

befújta a havat és összes szerszám,csavarok,alkatrészek,bicajos dolgok ma reggelre

kb.2-3 centi hóval lettek beborítva :confused: .Mikor kinyitottam az ajtót azt hittem rosszul látok!

Link to comment
Megosztás:

Nálam katasztrófa helyzet van! :blink: Nem a hó nagysága miatt ami 30 cm. körül van,hanem

a műhelyemben ,ami egy kis melléképületben van a tetőn keresztül az erős szél

befújta a havat és összes szerszám,csavarok,alkatrészek,bicajos dolgok ma reggelre

kb.2-3 centi hóval lettek beborítva :confused: .Mikor kinyitottam az ajtót azt hittem rosszul látok!

valaminek lett baja ??

Link to comment
Megosztás:

Nekem is bepustolt a padlásra. A feljárónál csepegett a víz a kazánházban. :angry: Még a padláson is havat kellett seperni!

T*k*m kivan már ezzel a hóval! Fél nap csak lapátoltam, és holnap lehet megint esik!!

na, látod nem vagy rutinos. én elő se vettem a hólapátot. majd ha márnem tudok kiállni a kertből....

:D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy eszement kérdés, de van olyan, akinek pl. városban baromi kevés a 20-30 km-es sebesség, ilyen útviszonyok mellett? Én ma este, igaz egyedül, úgy közlekedtem, mint máskor, pedig a belvárosban olyan 10-20cm-es összevágott hó van, mintha nem lett volna eltakarítva. Más: a Goodrich téligumit induláskor elég vérszegénynek érzem, viszont erős fékezéskor soká kapcsol az ABS, tehát jól tapad csúszós úton is, legalább is érzetre. Lámpánál induláskor egy Hunyadi i30 rám vert vagy 5 métert, pedig én sem vagyok kezdő.

Link to comment
Megosztás:

ja.... nálunk vagy 10-15 centi :P

a busz mindenen átmegy :D

Szerencsére igen. Bár volt olyan, hogy a hátsó sorban utaztunk haverral, és mikor a busz rákanyarodott volna a faluba vezető útra visszafordult a közeli fatelepre telefonálni. Haverral azt hittük, hogy nem megy tovább, így elindultunk gyalog szerrel. Egyszer csak jött a busz, meg is állt hogy felvegye a gyaloglókat, és mi már akkor mi nem fértünk fel. A hó szakadt. A kb 20cm-es hóban hagyott keréknyomot kb 1,5 km múlva már nem láttuk. Akkor megfogadtam ha buszon utazok csak akkor szállok le ha hazaértünk. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek egy 2000 évjáratú Opel Astra g -ben milyen márkájú akku van bennük eredetileg gyárilag mert az enyémet most utána kellett tölteni 3 nap után mert nem indult jól le szívta ezek a -15 fokos hidegek?Ja és az akkukon megtalálható-e valahóol a gyártási éve? :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.